gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çok Şirin Örgü Çoraplar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

örgü çoraplar örgü çorap modelleri

Çorap her mevsim bir ihtiyaç melekler :) Ama şimdi sizlerle paylaşacağımız çorap modelleri tek kelimeyle birer şaheser. Kimin aklına gelmiş bilinmez ama çoraplara birer hayvancık eklemişler ve son derece şirin çoraplar meydana gelmiş. Öyle güzeller ki insan kıyıp nasıl giyer bilemiyorum. Tabi bunları ayakkabıyla giymek pek mümkün olmasa gerek ama evde kullanmak için çok iyi. Daha ziyade çocuklarınızın bayılacağı bu çorapları sözü daha fazla uzatmadan paylaşıyoruz :tik:

Çok Şirin Örgü Çoraplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şirin Çoraplar

Şirin Çoraplar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Örgü Fular Modeli (çok şirin)

Örgü Fular Modeli (çok şirin)

örgü fular modelleri örgü fular örneği modelleri örneği fülar Kızlar şeker bi atkı modeli ben çok beğendim çokta basit hemen örün derim bende örücem:D
  3. Meleklerimize çok şirin örgü modelleri

Meleklerimize çok şirin örgü modelleri

Örgü oyuncaklar örgü oyuncak modelleri örgü oyuncak örnekleri. Sevgili melekler işte çocuklarımız için çok şirin örgü oyuncak modelleri hem onların oynaması hem de el becerimizi arttırmak ve çocuklarımızın oynaması için çok güzel modeller sizi bilmem ama benim çocuk olup bunlarla oynayasım geldi
  4. Baykuşlu Örgü Modelleri (Çok Şirin)

Baykuşlu Örgü Modelleri (Çok Şirin)

Baykuş temalar giyimden aksesuarlara kadar her yerde kullanılıyor. bir süre önce hayatımıza girerek birçok kişinin tercihi olan baykuş desenler örgü modellerine de yansıyarak farklı örgü teknikleri ile uygulanan modeller bayanların beğenisini kazanıyor. Baykuşlu bebek battaniye modelleri, baykuşlu bere modelleri, baykuşlu kırlent ve çanta modellerinin yanısıra daha birçok değişik örgü...

Sayfayı Paylaş