gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

Çok Şirin Örgü Oyuncak Modelleri....Meleklerimiz İçin...

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Örgü Oyuncak Modelleri Örgü Oyuncaklar

Bu şirinmi şirin örgüden oyuncak modellerini sizlerle paylaşmak istedim...İster hediye ister evinizde süs olarak sizler kendinize yapabilirsiniz...Günümüz barbie bebekleri ve plastik oyuncaklarının yanında örgü oyuncakların maalesef ki eski popülerliği kalmadı. Bir zamanlar annelerimizin bizler için ördüğü örgü oyuncak geleneğiniz sizlerde çocuklarınızda devam ettirmek istiyorsanız bu örgü oyuncakların benzerlerinden yapabilirsiniz.Şirinmi şirin bebek örgü şapka modellerini de burada veriyoruz...

Son düzenleme: 6 Eylül 2012
Çok Şirin Örgü Oyuncak Modelleri....Meleklerimiz İçin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız çocukları için çok şirin örgü şapka modelleri

Kız çocukları için çok şirin örgü şapka modelleri

örgü şapka modelleri kız şapka modelleri kız çocukları için çocuk kızlar için Küçük kızınızı soğuktan koruyacak kış günlerinde sıcacık tutacak birbirinden şık güzel ve şirin şapka modellerini sizlerle paylaşıyorum hanımlar
  2. Örgü Fular Modeli (çok şirin)

Örgü Fular Modeli (çok şirin)

örgü fular modelleri örgü fular örneği modelleri örneği fülar Kızlar şeker bi atkı modeli ben çok beğendim çokta basit hemen örün derim bende örücem:D
  3. Meleklerimize çok şirin örgü modelleri

Meleklerimize çok şirin örgü modelleri

Örgü oyuncaklar örgü oyuncak modelleri örgü oyuncak örnekleri. Sevgili melekler işte çocuklarımız için çok şirin örgü oyuncak modelleri hem onların oynaması hem de el becerimizi arttırmak ve çocuklarımızın oynaması için çok güzel modeller sizi bilmem ama benim çocuk olup bunlarla oynayasım geldi
  4. Bebekler İçin Çok Şirin Örgü Pantolon Modelleri

Bebekler İçin Çok Şirin Örgü Pantolon Modelleri

örgü pantolon modelleri, bebekler için örgü pantolon modelleri, örgü pantolon modelleri 2014 Kış ayların da bebeğinizi sıcacık tutacak örgü pantolon modelleri kız ve erkek bebekler için 2014 yılı bebek örgü modasında yine yerini alarak hamarat hanımların ellerinde buluşuyor. Farklı renk ve modellerden oluşan bebek örgü pantolon modellerinden seçtiğimiz örnekleri sizler için resim galerimiz...
  5. Bebekler için çok şirin örgü panço modelleri

Bebekler için çok şirin örgü panço modelleri

Yetişkinler için de sonbahar ve kış aylarından itibaren yer alan örgü panço modelleri, kız bebekler için de oldukça şirin örnekler ile örgü modellerinin trendleri arasın da yer almaya devam ediyor. Bağışıklık sistemi henüz yeterli olarak gelişmeyen bebekler, kış ayların da sık sık hastalanarak gribal enfeksiyon geçirirler. Bebeğinizi soğuk havalar da her zamankinden çok daha sıkı bir şekil de...

Sayfayı Paylaş