gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

çok sirinler hemde çok

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çok sirinler hemde çok

gercekten çok şirinler hemde çok :)

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çok sirinler hemde çok

yerim ben bunlari ya,cok sirinler,emegine saglik dostum

çok sirinler hemde çok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. henüz çok erken babacım

henüz çok erken babacım

babacım babacim en büyük acı çaresizlikmiş 4 gündür babamın anıden hastalanması ve o dag gıbı adamın yataga mahkum olması bitrdi beni nedenı yok sebebiyok ve yıkılmaz sandıgım en buyuk gucum yıkıldı ve caresızce sesızce bekleyışteyız baba çok erken beni bırakman için ben okadar güçlü degilim göründüğüm gibi ben okadar sabırlı degılım bildiğin gibi senın arkamda olmanmış beni ayakta tutan...
  2. çok komik hayvanlarda hemde sevimli

çok komik hayvanlarda hemde sevimli

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. takı tasarımda plastik takı modası çok hemde çok şık tasarımlar

takı tasarımda plastik takı modası çok hemde çok şık tasarımlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. özledim hemde çok...

özledim hemde çok...

özledim ozledim özledim hemde cok Özledim. Hem de çok… :uhu: Gözlerini, sözlerini, gülüşünü, ses tonunu, kokunu, dokunuşunu, seni, sana ait olan her şeyi… Özlediiiiiiimmm. Hem de çok… Öyle böyle değil... Özlemin çekiştiriyor saç diplerimden! Zaman duruyor özlerken seni. Akreple yelkovana düşman oluyorum. Kelimelere dökemiyorum, cümlelere sığdıramıyorum. Çaresiz bırakıyor, boğazı...
  5. Kalbim acıyor hemde çok

Kalbim acıyor hemde çok

Sayfayı Paylaş