Çok şükür hamileyim :)))

Bu haberi duymak isteyen o kadar çok anne adayı var ki hayırlı olsun canım... Allahım onu bi an önce sana bağışlasın ..

böyle haberler aldıkça bende umutlanıyorum...sağsalim kavuşursun inşallah bebeğine...bende aralık ayında yumurtlama takibi tedavisine başlıcam...çatlatma iğnsi yapcaz dedi doktor..umarım tutardabende burda sizinle güzel haberlerimi paylaşırım..

Kızlar umarım Rabbim annelik duygusunu sizlere de nasip eder.Hamile olanlara da bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almayı kısmet etsin.Hepinize dua ediyorum .Siz de bana dua edin lütfen.Öpüyorum hepinizi

canım benim ya endişelenme

canım ben 16 haftalık hamileyim ve 8 ve 9 haftada bebegimi anca görmüştüm sende bekle göreceksin cok güzel bi duygu anne olan herkes bilir ben de cok endişelenmiştim artık rahatım bi kızım oluyor. benim ikinci gebeliğim ilk bebeğim 36 gün erken doğdu ve bir gün yaşadı öldü allahım yaratan rabbim yine verdi o erkekti bu kız sağlıklı olsun kendini üzme canım ...

ALLAH BEBEKLERİNİZİ ANALI BABALI DÜNYYA SAĞLIKLI EVLATLAR OLARAK YETISTIRIR İNŞ.darısı bizlerin başına

arkadaslar bende bugun evde hamilelik testi yaptim sonuc pozitif cikti sonra doktora gittim ultrasyonla bakti bisey göremedi, cok kucuk yeni olabilir dedi,kan tahlili sonucu icin yarini beklicez, ama cok korkuyorum cok umutlanmistim pozitif cikti diyeee yoksa hamile degilmiyim butun hamilelik belirtilerim de var aranizda bu durumu yasayan var mi??

Geri