gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

çok şükür ıq 160 üstü.......

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

160 iq iq 160 Şükürler olsun, kadının 2 tarafa da döndüğünü rahatça görebiliyorum… [​IMG]

Eger bu kadının saat yönüne dogru döndügünü görüyorsanız beyninizin sag tarafını kullanıyorsunuz...
    Eger öbür yönde görüyorsanız beyninizin sol tarafını kullanıyorsunuz...
    Bazı insanlar her iki yöne döndügünü görüyorlar. Fakat cogu insan tek yö nde görür...
    Eger siz diger yöndede görmeye calısırsanız ve görürseniz IQ nuz 160 ın üzerinde demektir...

çok şükür ıq 160 üstü....... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Volanlı Üsler Çok Moda

Volanlı Üsler Çok Moda

Tek kol volanlı elbiseler bu sezon kesimleri itibariyle hem seksi hem de şık bir trend. Günlük kıyafet olarak kullanılan volanlı bluzler folk modasını da beraberinde getirirken volanları kıyafeti hareketlendiriyor. Flaşların gözdesi olan Victoria Beckham volan seçeneğini bir davette giydiği siyah gece elbisesinin yakasında kullanmış. Bu kolları volanlı mini elbise bu yaz şık...
  2. Hamileyimmm çok şükür allah'ım sana

Hamileyimmm çok şükür allah'ım sana

evet kızlar en sonunda bende haykırabiliyorum HAMİLEYİM HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM mucizem geliyor beklemediğim anda yanımda geldi kızlar sakın inancınızı kaybetmeyin ben o kadar mücadele verdimki ama allahıma bin kere şükür sonunda geldi.. tam 4 yıl bekledim o yol boyunca hep ağladım üzüldüm kahroldum hiç kimsenin yanına çıkamadım bayramlardfa gezemedim artık o kadar bunalmıştımki o sorudan bebek...
  3. üsteki

üsteki

üsteki üyeyi tahmin edin nasıl biri sinirlimi güzelmi çocugu varmı evlimi hadi bakim bekliyim (dipno:kızlar konu tekrarımı bilmiyorum öyleyse haber verin lütfen):):):):):):)
  4. Çok şükür hamileyim :)))

Çok şükür hamileyim :)))

çok şükür hamileyim Kızlar,bayram sabahı idrar tesi yaptım ve pozitf çıktı.Bugün de doktora gittim.5 hafta 6 günlük hamileym.Çok şükür Rabbime bana bu mutluluğu yaşattı.Yalnız kafama takılan bişey var.Muayene ederken karnımdan ultrasonla baktı.keseyi gördük.Kalp atışlarını duymak için ve bebeği görmek için 2 hafta sonra gelmemi söyledi.Sanırım idrar kesem boştu o yüzden bebeği göremedi.Bir...
  5. rabbime çok şükür bebegime kavuştum..

rabbime çok şükür bebegime kavuştum..

kızlar sonunda bekledigim an geldi ve anne oldum.darısı tüm anne olmak isteyenlerin başına

Sayfayı Paylaş