gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Cok ürkütücü yaw kesinlikle okuyun

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Köyümüz, Tipi Köy İç Anadolunun en eski köylerindendir.Köyümüzün mezarlığı evimizin tam karşısındaydı.Komşumuzun bize orada garip şeyler gördüm, demesi bizi ne kadar ürkütsede inandırmıyordu.Ta ki Burak arkadaşımın sünnet gecesine kadar.Birden arkadaşımın hediyesini evde unuttuğumu farkettim.Gece garip olayların olduğunu bildiğim için eve gitmeye korkuyordum.Eve yaklaştığımda bazı çığlıklar duymaya başladım.Musalla taşının üzerinde garip ışık büzmelerinin daire biçiminde döndüğünü gördüm ve birden at sesleri gelmeye başladı.İleriye doğru baktığımda atın üzerıne binmiş bir gelinin hızla musalla taşına doğru geldiğini gördüm.Gelin bir süre musalla taşının etrafında dolaştıktan sonra mezarlığa girerek ağıt yakmaya başladı. Ben bu arada korkudan ne yapacağımı şaşırdım.Daha sonra bir düğün alayının gelip gelini alarak oradan hızla uzaklaştığını gördüm.Bende düğün yerine koşup olanları dedeme anlatmaya başladım.Dedem bana inanmadı.Ertesi sabah mezarlığa bakmaya gittiğimde bir gelin duvağının bir mezara bağlı olarak buldum.Bu duvağı dedeme gösterdiğimde dedemin ağladığını ve bu duvağın savaşta gelinken şehit olan ablasına ait olduğunu ve mezarınsa sevdiğine ait olduğunu söyledi.Bir kaç yıl sonra Akşehir gölünün taşmasıyla köyümüz sel altında kaldı, bir daha böyle bir olay görülmedi. ***alıntı***

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cok ürkütücü yaw kesinlikle okuyun
    bu yaşanmış bir olaymı eğer öyleyse cidden ilginç vede tüylerin diken diken olduya paylaşımın için tşkler canım

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

bılmıyorum ama ...gerçekmı ..yorumun için teşekkurler

4. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

bu hikayemi gerçek mi:*?? ilginç ilk defa duydum böylr bişey:123:

Cok ürkütücü yaw kesinlikle okuyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Konu Açmadan KESİNLİKLE OKUYUN ! Banlanmayın

Konu Açmadan KESİNLİKLE OKUYUN ! Banlanmayın

Sevgili yöneticilerimiz ve değerli kullanıcılarımız, Bu bölümümüzden, şifre kırıcılar msn hackleme şifre bulma Kısacası yasak olan bütün msn ile ilgili konuların açılması KESİNLİKLE yasaktır, uymayan arkadaşlarım Sitemizden Atılacaktır... Bilgilerinize...
  2. Atatürkün yaverinden bir anı kesinlikle okuyun!....

Atatürkün yaverinden bir anı kesinlikle okuyun!....

Gazi, çiftliğinde dolaşıp hava alırken oldukça yaşlı bir kadına rastladı. Atatürk attan inerek bu ihtiyar kadının yanına sokuldu. - Merhaba nine. Kadın Ata'nın yüzüne bakarak hafif bir sesle; - Merhaba dedi. - Nereden gelip nereye gidiyorsun? Kadın şöyle bir duralayıp; - Neden sordun ki, dedi. Buraların saabisi misin? Yoksa bekçisi mi? Paşa gülümsedi. - Ne sahibiyim ne de bekçisiyim nine....
  3. Melişler Kesinlikle Okuyun

Melişler Kesinlikle Okuyun

Aman dikkatli olalım. İstatistiksel bilgilerden derlenmiş bu nasihatlara uyalım. 1.Elinde bıçak, makas varken koşma. Düşersin, olmadık bir yerine batar. 2.Kalın yüzük, kalın zincirli kolye takma. Merdiven inerken trabzana, alacağın arabanın motoruna bakarken pervaneye takılırsa parmağın kopar, boynun kırılır. 3.Şeytan vardır ve onun işi gerçekten ateşli silah doldurmaktır. Oynama,...
  4. İçimizdeki Çocuk (Kesinlikle Okuyun)

İçimizdeki Çocuk (Kesinlikle Okuyun)

Biraz önce okudum bu yazıyı gerçekten çok güzel bir yazı. Çok hoşuma gitti bir de size sunmak istedim bakalım beğenecek misiniz? :) Bulent, avucunu acmis kendisine dogru elini uzatan adama ters ters bakti. Elli yaslarinda gosteren adam, gormeye alistigi hirpani kiyafetli dilencilere benzemiyordu. Uzerindeki giysiler eski fakat temizdi. Eli yuzu temiz ve saglikli gorunuyordu. "Sapa...
  5. arkadaslar cok aci okuyun

arkadaslar cok aci okuyun

daha henüz 18 yasina yeni basmis kücük bir genc kizin hikaysini dinlerin arkadaslar belki cogunuz duymustur bunu ama duymayanlar olabilecegini dusundum.. bu olaya benim oturdugum sehrin yakinlarinda 2 benzer defa gerceklesti... 18 yasina henüz tertemiz bir genc kiz,kalbi saf güzel ama kaderi ise sanssiz,tek hayali var onuun okulda iyi bir karne, birde ailesini mutlu görmek her saniye.bir gün...

Sayfayı Paylaş