gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Çok uzaktasın

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

fattoss bunu beğendi.
Çok uzaktasın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk çok uzak

aşk çok uzak

Ne kadar yol gitsem de Uzak hep uzak Uzar gider bu hikaye Enseme vur tak al lokmamı Bir gülüver bak kalbim senin Kullan… kullan… sonra bırak Yok ne sahibim ol ne de benim Aşk çok uzak Aşk çok uzak Ah ah çok uzak O kadar dolmuşum ki Şu boşluğun içinde Bir eskici dükkanı var Gözlerimin içinde
  2. sevmek çok uzak......

sevmek çok uzak......

merhaba sevgili melekler....benim çok büyük bir sorunum var 3.5 yıl birlikte olduğum ve geçen sene evlendiğim ölümüne sevdiğim eşimden ayrılıyorum....onca mücadele uğruna gözümü kırpmadan herşeyimi veda ettiğim erkek gibi onunda arkasında olduğum halde beni bırakıp gitti..çünkü kayınvaldem beni hiç istemedi sonundada ayırmayı başardı oda annesine çok düşkün ve annesi nederse o oluyor...üstelik...
  3. Çok uzaklarda olsanda!!!

Çok uzaklarda olsanda!!!

çok uzaklarda olsan da çok uzaklarda olsanda olsanda ÇOK UZAKLARDA OLSANDA..... Ne çok özlemisim seni.Seni düsünerek kurduğum ve rüyalarımda delice sarılıp dizlerinde ağladıgım sevdanı ne cok özlemisim..Rüzgar olup saçlarının dağılışını özlemişim ben..Gece yarısı gözlerin düşüyor aklıma bir yıldız gibi..Gözlerinde sanki bir gece saklı..Gözbebeklerinde ise yıldızların en güzeli parlıyor.....
  4. sevgilim çok uzakta

sevgilim çok uzakta

ben stajyer olarak bir oelin restaurantında çalışıyorum. bütün yerler numaralı 1,2,3,4, diye ben 1 de yanımdaki abiyle çalışıyorum. neyse o bölgeye 1 hafta boyunca gençler gelecekti. neyse ilk gün geldiler bir ara birisi çok dikkatimi çekti sessiz ve etrafına soğuk soğuk(ama tatlı) bakan biri. o na gözüm daldı ve işi bırakıp 4-5 saniye o na baktım. sonra aniden gözgöze geldik. hemen işime...

Sayfayı Paylaş