gebe
  1. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93

çok üzgünüm olmadı yine

Konu, 'Gebelik' kısmında bitanesi tarafından paylaşıldı.

İLK AŞILAMAMDI 3 tane sağlıklı yumurtam oluştu yeterl, büyüklükte eşimden alınan sperm 118 milyon yıkandı 110 milyon bana enjekte edildi. ve 2 hafta yatarak geçirdim ne iş ne temizlk ne yemek herşeyim önüme geldi sırf bebek tutunsun die. ve bugün 14 ü gün test yaptık 0 çıktı kocqa bir sıfır çok ağladım hafif leke gelio söüklcem yarın heralde çook moralim bozuldu. sözün kısası herşey çok iyi görünebilir ama nasip die bişi var malesef zamanı gelmemiş. of artık nete girmeyi düşünmüyorum toplanmam lazım. kendinize iyi bakın. hepinizi çok seviyorum. kendinizi yıpratmayın oluruna bırakın. ağlamaktan gözlerimin ltı kırmızı kan benekleri çıkardı değdimi. şimdi temizlik yapıcam kendi haline b ırakıcam. biliyorumki rabbim hayırlsını vericektir. demekki zamanı değil. hoşçakalın kızlar .a e o

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bitanem allah hayırlı saglıklı bı evlat verır elbet umudunu sakın kesme allah buyuk canım onu gucu herseye yeter vardır bundada bır hayır sacın o güzel canını sıkma lütfen ben inanıyorum kı hersey güzel olacak umudunu sakın bırakma kendı halıne bırak bıraz toparlan sende allaha emanet ol allahın gücü herseye yeter buna inan canım benim allah hayırlı saglıklı evlatlar versın inş

sultansu ve BEYZA21 bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Olmuyorsa Rabbim senin için çok daha hayırlı bir kapı daha hazırlıyordur. Sakın umudunu ve inancını yitirme canım. Gün doğmadan neler doğarmış Herşeyin hayırlısı olsun.

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. sunflower

sunflower Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    417
    Ödül Puanları:
    63
    canım benim seni çok iyi anlıyorum üzülme demek bile boş,ne desek sen yine üzüleceksin bende yaşadım bunları :( ama bak 1,5 yıl sonra geldi bebişim allahtan ümit kesilmez bende çok ağladım olmıycak artık dedim ama rabbim nasip ettimi oluyo işte...sabret canım bekle yaşın daha çok küçük gelicek elbet bebişin biraz oluruna bırak kendini iyi hissedince de yine aşılama yaparsın tatlım :)

BEYZA21 ve ayşegül&ramo bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Allah kesinlikle senin hakkında hayırlısını verdi bitanesi. Sakın üzülme..Allah yardımcın olsun, toparlanınca görüşmek üzere :tik:

BEYZA21 bunu beğendi.
  6. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim sakın umudunu yitirme

BEYZA21 bunu beğendi.
  7. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    Ay canımm benımmm ıns.. Rabbım sana en kısa zamanda hayırlı bı evlat verecek umıdımızı yıtırmeyelımmm gun doğmadan neler doğarrrr sureklıı dua edelımmm allh senın kollaını boş bırakmaısn uyakın zmanda meleğini kucağına alasınnnn

BEYZA21 bunu beğendi.
  8. suzuu

suzuu Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    43
    Ay bitanem ya cok uzuldum ya insan kendnden biliyo cok yipranyoruz hayrlisi olsun demekten baska care olmuyo rabbim hakkinda herseyn hayrlisini nasip etsin unmadigin beklemedigin anda gelir insallah tabbim emeklermizi bosa ckarmasn

BEYZA21 ve ARZUZU bunu beğendi.
  9. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    bitanesi sakın umudunu kaybetme..kendine çok ama çok iyi bak..demekki hayırlısı buymuş..

10. NAZruzgar

NAZruzgar Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    98
    Ödül Puanları:
    43
    bitanesi sen dualarını eksik etme sakın da üzülme herşeyde vardır bir hayır.Rabbim vereceği meleğinde gwgeceği zamanı bilir yeter ki pes etme bitanesi

11. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    sağolun canım arkadaşlarım benim iyiyim şimdi temizliğe sardım napim belki açıköğretime devam ederim ders çalışınca kafam dağılır heralde görüşmek üzere

ARZUZU, BEYZA21 ve AYŞEDEN bunu beğendi.
  12. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    SENİ SEVİYORUZ CANIM OLSUN SEN YİNEDE EVDE NELER TEMİZLADĞİNİ HANGİ KİTABI ÇALIŞTIĞINI YAZARSIN BİZDE CALIŞMALARIMIZI PAYLAŞIRIZ DEĞİLMİ:asskim:

ARZUZU ve BEYZA21 bunu beğendi.
  13. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    olur tabi canım niye olmasın :bulas:

a.özlem, ARZUZU ve BEYZA21 bunu beğendi.
  14. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Bazen hayatta her şey istediğin gibi olmaz.Bazen o istediğin şey sana okadar zor ve ulaşılmaz gelirki..İşte o an dünyanın sonu gelmiş gibi düşünürsün.Hiç yabancı gelmiyor yaşadığın duygular..17 yıl evladını bekleyen biri olarak
    .Zamanla alışıyorsun biliyormusun.O ilk günler sana zor görünen ve canını yakan isteğin,zamanla sabıra dönüşüyor.Ve Benim gibi umarım beklemezsin ama zamanın verdiği olgunlukla evet bunda da var Allahın bir bildiği diyip tevekkül ediyorsun.Üzülme desemde üzüleceksin biliyorum.Ama sakın şunu unutmaki hala sevdiklerin yaşıyor,elin ayağın tutuyor ve çok sağlıklısın.Ben sağlığımı kaybettim mesela ama hala ümidim var biliyormusun?Ümidini yitirme ve güçlü olmaya çalış canım..

ÖzGüL, sultansu, ARZUZU ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  15. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    sağol canım ya haklısn ama etrafımdakileri bazen öldürmek istyorum patavatsız konuşan karıları beni ayda yılda bi görüp hiç bi şeyim olmayıp bana çocuk için hesap soranları beni kıranları. ne diyim. sende sorun varmıydı yoksa benim gibi sebepsiz infertilmisin

ARZUZU ve BEYZA21 bunu beğendi.
çok üzgünüm olmadı yine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yine bebeğim olmadı

yine bebeğim olmadı

:shootout: bu ayda hüsrana uğradım bugün regl oldum 4 ay odu bebek istiyoruz ama halen olmadı.çok üzgünüm ya.... acaba hiç olmayacak mı diye düşünmeye başladım:ang:
  2. çok üzgünüm yine şehittt

çok üzgünüm yine şehittt

offfff ya çok üzüldüm yine çatışma ve yine 1 şehit ve bir yaralı ne olucak böyle ya. yüksekova dağlıca bölgesinde olmuş çatışma . çokkkk üzüldüm şehidimize allahtan rahmet ailesinede baş sağlığı diliyorum.arkadaşlar hainnn dinsiz imansız bunlarrrr yazıklar olsun ya:türkiye::bayraks: 14 mart
  3. Pakizem Öldü!!!! çok üzgünüm :(:(

Pakizem Öldü!!!! çok üzgünüm :(:(

pakizemmm öldü arkadaşlar :18: sabah uyandığımda kızıma günaydın demek için kafesine yaklaştım ama kafesinde cansız bedeni ile karşılaştım:18: bir çığlık kopardım''aşkımmmm koşş pakizm ölmüşşşşşşşşşşşş'' die eşim geldi ama ben gözyaşlarımı tutamadım:18: eşime o panikle suya tutup şok etkisi yaratalım belkicanlanır dedim ama eşim baktı olmaz ölmüş dedi:18: ben sebeb oldum :18: yemini...
  4. Yİne Kan Ağlıyoruz Yine Üzgünüz

Yİne Kan Ağlıyoruz Yine Üzgünüz

şehit haberleri şehitlerimiz 12 şehit şehit sözleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Sabaha hiçde mutlu uyanamadık. Dün Hakkariden gelen acı haberle yine yüreğimiz yandı, yine içimiz kan ağladı.... daha 17 gün önce http://www.meleklermekani.com/guncel-haberler/195027-diyarbakir-da-13-sehit.html imizin acısını unutamamışken bir acı dahaaa..... Haberimizin Detayı Şöle Sevgili...
  5. üzgünüm çok

üzgünüm çok

Kocam askerde kıskanç uzaklaşıyorum kerde arkadaşn var mı diye sordum bana kızdı vakit gecirsin diye sormuştm sadece kızdı beni aramicanı söyledi asker diye kırmak istemiyrum sizce nasıl davranmalıyım böyle yaptıgında ondan uzaklaşıyorum

Sayfayı Paylaş