gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Çok YakınDA GELİYORUM

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Evimi dizdim geldim ama bilgisayarım bozuldu ve serviste :S En fazla bi haftaya dönücem çokkkk özledim sizleri sizde beni özleyin evimin fotolarıda çok yakında vizyonda :D:DAllaha emanet olun...

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hayırlı olsun bıtanem :D bende tuttum evımı ama daha dızemedım:) Düğüne haber ver kesın.

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ohh ne güzel :) Kim bilir nasıl tatlı bi heyecan sarmıştır seni. Kendi evini döşüyosun, istediğin gibi, istediğin şekilde ohh valla ne güzel Rabbim bizede göstersin o günleri :)

O tatlı heyecanı tüm meleklerimize yaşatsın Allah :)

Hayırlı olsun tatlım. Umarım mutlu mesut bi yuvanız olur. O çatı altında gülücükleriniz hiç eksilmez inş :)

Çok YakınDA GELİYORUM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adanalı dizisi çok iddialı geliyor!

Adanalı dizisi çok iddialı geliyor!

adanalı dizisi ne zaman başlayacak adanali dizisi ne zaman basliyor adanalı başlıyor başlıyor başlayacak Güzel oyuncu Selin Demiratar, yeni başlayacak 'Adanalı' isimli dizide, bir polis müdürü olarak ekranlara gelecek! Günaydın'ın haberine göre; başrolleri Oktay Kaynarca ve Mehmet Akif Alakurt'la paylaştığı dizi için iddialı konuşan Demiratar, "Küçükken asker olmak isterdim. Polis...
  2. yaka iğneleri..çok cici

yaka iğneleri..çok cici

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Facebook "Duygu Butonu" Çok Yakında Geliyor!

Facebook "Duygu Butonu" Çok Yakında Geliyor!

facebook duygu butonu, facebook duygu durumu, facebook duygularını paylaşıyorum Sevgili melekler, facebook, kullanıcıları için yepyeni bir uygulama getirmeye hazırlanıyor. Artık beğen seçeneği dışında bir seçeneğiniz daha olacak: "Duygularını paylaşıyorum". Facebook mühendislerinden Dan Muriello yeni bir sistem üzerinde çalışıyor. Huffington Post'un haberine göre ‘sympathize’ yani...
  4. Defne yağı romatizmaya iyi geliyor mu?

Defne yağı romatizmaya iyi geliyor mu?

defne yağı romatizmayı geçiriyormu,defne yağı romatizmaya iyi gelirmi,romatizmaya ne iyi gelir,defne yağı ile romatizmaya son Romatizma ağrılarına defne yağı sayesinde son verilebileceğinisöyledi. Dr.Ömer Coşkun'a göre bu yağ, romatizmalara en iyi gelecek mucize niteliğinde bir ilaç.. Defne yaprağı hakkında bilgi veren profosörler"Defne yaprağının yaz ve kış mevsiminde yaprağını...
  5. Facebook hello uygulaması yakında geliyor

Facebook hello uygulaması yakında geliyor

Facebook, Android işletim sistemleri için bir telefon uygulaması olarak kullanılmasını hedeflediği Hello uygulamasının halka açık testlerini yapmaya başladı bile. Google Play’de yer alan Hello uygulaması, Facebook hesaplarına kayıtlı olan telefon numaralarıyla entegre bir telefon rehberi uygulaması olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Böylece Facebook’un Hello uygulaması üzerinden...

Sayfayı Paylaş