çok yakışıklı bir oğlum oldu teyzeleri

dileğim kusuruma bakma birtanem anca gördüm cok sevindim allah analı babalı büyütsün canım :))

DİLEĞİMMMMMMMMMM CANIMMM MELEĞİMMM NASIL SEVİNDİM ANLATAMAM :deli: ALLAHIM ANALI BABALI SAĞLIKLI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH CANIM DORUĞUM YA BEKLEDİĞİMDEN DE YAKIŞIKLI OLDU O YANAKLAR O GÖZLERR TEYZESİ YESİN ONU YA

Öncelikle, ALLAH analı babalı büyütsün ve onu hayırlı bir evlat kılsın inşallah...

Canım, dilerim ki; oğlun sana uğur ve bir ömür boyu mutluluk getirir. Rab seni ve onu, tüm sevdiklerinizi nazarlardan sakınsın ve oğluşunun gelişi ile bereket - sağlık - aşk ve başarı dolu bir ömür nasip etsin sana:)

Çok sevindim, anneliğin hayırlı olsun tatlım benim:) Seni ve yeğenimi kokulu kokulu öpüyorum şekertom :kiss:

cok sevindim dilek allah analı babalı büyütsün evladını kucakladın ne güzel darısı bizlerin basına rabbim oğluna hayırlı uzun ömür versin.

Rabbim ahiretini dünyasını güzel eylesin oğluşunun dilekcim Allah yuvanızı her türlü kötülükten korusun bereketinizi artırsın mutluluğunuzu daim eylesin canım.bi ara anlat doğum nasıldı tabi paşa oğlun müsade ederse:)

Geri