gebe
  1. --AŞKIM--

--AŞKIM-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Çok Yoruldum Çok..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında --AŞKIM-- tarafından paylaşıldı.

<h3>çok yoruldum çok... keşke şimdide uyarılsaydım bi çocuk gibi hatalardan önce,gece yastığı gözyaşlarımla ıslatmalarımdan,gizlice kimse görmesinlerimden önce... diyorum ki; annem aksi bişey dediğimde cimcirseydi kolumu,yada babam ağırlığı ile sustursaydı bakışlarıyla beni ,beni üzenleri,yada öğretmenim o...lsaydı diyorum yaramazlık yaptığımda cetvelleseydi avcumun içini,
    ama kimse kırmasaydı ruhumu ,incitmeseydi ,yıkmasaydı güzel adını ben koyduğum hayallerimi,
    emeklemeyi öğrenmeden koşmaya zorlanmasaydım...
    adım adım gitseydim hayata süreklenmesydim güvensizliklerin,çaresiz ve acımasız aşkların,sahte insanların içinde...
    diyorum ya çok yoruldum çookkk,çocuk kalabiseydimde görmeseydim nerde nevar ne yokkk...

</h3>

Çok Yoruldum Çok.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artik çok Zor Geliyorum Kendime Yoruldum....

Artik çok Zor Geliyorum Kendime Yoruldum....

Her bir düğümü tek tek çözmeye çalıştıkça ellerimle, yeni düğümler oluşuyor adeta, hiç çözülmeyecekmişçesine.. Bu kez her şey daha zor... Aslında zor olan ne sensin ne de hayat. Zor olan benim bana.. Artık zor geliyorum kendime.. Yoruldum... Bir daha düşersem, kalkamayacağım ayağa, hissediyorum. Belki uzatacaksın elini ama, bu kez ben tutamayacağım, biliyorum... Gözümün bebeğinde,...
  2. Artık ruhum kabuk bağlamak istiyor!! Çünkü çok yaralandı ve yoruldu .....

Artık ruhum kabuk bağlamak istiyor!! Çünkü çok yaralandı ve yoruldu .....

Uzattım ellerimi ay ışığına bir pırıltı aldım. Diğer elimde bir yıldız kopardım gökyüzünden dalından. Taç yaptım başına. Kaf dağının arkasındaki güneş ektim yollarına yeşersin diye seni kim olduğunu hiç bilmeden ve yine seni sevdim kim olduğunu en çok bilerek. Özlediysen kara gözlerindeki gizemi sana olan sevdamdandı. Yıllar yılı acıyla bağladılar ellerimi yasak koydular gözlerime seven göze...
  3. çok çok çok korkuyorumm :(

çok çok çok korkuyorumm :(

merhaba, sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, onunda benimde üzerimde pantalon ve iç çamaşırlarımız vardı. rahimime çok çok yakın, üç defa pantalonuna boşaldı. acaba hamile olabilir miyim çok korkuyorum. bu konularda hiç bilgim yok

Sayfayı Paylaş