gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

(..Çok Zaman Sonra Belki De Sen..)

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

. .
    .
    .
    .
    .
    .

.
    .
    .
    .
    .

.
    .
    .

.
    .
    .

.
    .

.
    .

dağınıklığını toparlarken odamın,
    elimde kaldı bir kitabın içinden düşen resmin
    göz göze geldik bir an,
    gözlerinde ' seni seviyorum ' bakışın
    kara çalılar ardına saklanan sinsi bir isyan kaşıdı yüreğimi
    resimlerde kalacak kadar yabancı değildik o zaman
    her şeyden önce dostumdun,
    ıslak hüznümü bile varlığınla gülümsetebildiğim ...
    şimdi gözlerinde yeniden kulaç atmak istiyorum desem,
    mavilerinde yüzemeyecek kadar bitkinim artık

Pelin Onay

(..Çok Zaman Sonra Belki De Sen..) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Belki Hüzün Belki De Aşk

Gökhan Tepe - Belki Hüzün Belki De Aşk

gökhan tepe tanrım affedermi belki hüzün belkide aşk akor Unutulmuş, kurutulmuş güllerim var avuçlarımda Belki hüzün belki de aşk dolasıyor damarlarımda Hatıralar baş ucumda gülerken ağladım canım yıllarca Sende bahar alışkanlık bense kışın tam ortasında Kolay değil unutulmak Yaşanılan bir şeyler var Belki son kez ağlıyorum Ayrılığa giden bu yollarda Tanrım affeder mi Kahredip çekip...
  2. Kimbilir, belki de sensin…

Kimbilir, belki de sensin…

Bir gece odamda yalnızken kapı çalındı. “Sen misin?” diye seslendim. Yanıt veren olmadı. Sadece uzaklaşan ayak seslerini duydum. Biliyordum, oydu. Geleceğini haber vermemişti ama gelmesi gerektiğini biliyordu. Tam o sırada gelmesi gerekiyordu. Gelmesi, kapıyı çalması gerekiyordu. Yapması gereken sadece buydu. Bana gereken de buydu. Onun varolduğunu bilmem gerekiyordu. Varolduğunu, bir...
  3. BEN hiç yağmurda dans etmedim. Belki de yağmur olan sendin, seninle dans etmek istedi

BEN hiç yağmurda dans etmedim. Belki de yağmur olan sendin, seninle dans etmek istedi

yağmurda dans aşk oyunu yağmur sahnesi Kırgın, yorgun ve sessiz bir sonbahardı.Bildiğim ve özlediğim bir şehirden geçiyordum.Bir nefeslik sigara, demli bir çay ve dost sohbetiydi, kısacık zaman dilimlerine sığdırmaya çalıştığım. Akşamı giyinmiş tam gitmek üzereyken gördüm seni. Hiç konuşmadan hatta umarsızca baktın bana. Minik parodilerle süslenmiş ve yaramazlık yapmadan duramayan haylaz bir...
  4. Belki de çok fazla korkuyorum ..ÇÜNKÜ; BEN ILK DEFA SEVIYORUM...

Belki de çok fazla korkuyorum ..ÇÜNKÜ; BEN ILK DEFA SEVIYORUM...

Korkuyorum! Hakkettigin mutlulugu sana verememekten korkuyorum Seni beni sevdiginden fazla sevememekten korkuyorum Senin sevgine layik olduktan sonra baskalari tarafindan o sevgiyi kaybetmekten korkuyorum Seni kazandim derken kaybetmekten korkuyorum Aramizdaki maneviyat haricindeki uçurumlardan korkuyorum Senin kalbini daha fazla kirmaktan korkuyorum O temiz ve masum göz yaslarini...

Sayfayı Paylaş