gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çok zarif Örgü Gelin Şal Modelleri

Konu, 'Örgü Şal Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Şal modelleri mevsim geçişlerin de olduğu kadar kış ayların da ev gezmelerinde de bayanlar için çok kullanışlı bir model olarak yer almıştır. Kış ayların da evlenen gelin adayları için de tercih edilen örgü gelin şalı modelleri, dekolteli gelinliklerin üzerine dış ortam da giyilerek gelin adaylarını havalara karşı koruma altına alırken gelinliği de tamamlayan şık bir aksesuar olarak da yer alıyor. Gelin şalı modelleri farklı model ve iplerden yapılıyor. Benim en çok beğendiğim modeller ise sakallı ipten yapılan gelin şalı örnekleri oluyor. Kürk gibi görüntü veren sakallı ipten yapılan gelin şalı modellerinin yanısıra dantel ve tığ işi gelin şalı modelleri de bayanların oldukça rağbet ettiği örnekler arasın da yer alıyor. Malum kış aylarını yaşıyoruz. Yakın bir zaman da gelin olacak kış gelinleri için çok kullanışlı ve şık görüntüsü ile oldukça zarif duran örgü gelin şalı örnekleri ile ilgili görselleri sizler için bu yazım da paylaşıyorum.
    gelin sal modelleri (1).jpg gelin sal modelleri (2).jpg gelin sal modelleri (3).jpg gelin sal modelleri (4).jpg gelin sal modelleri (5).jpg gelin sal modelleri (6).jpg gelin sal modelleri (7).jpg gelin sal modelleri (8).jpg gelin sal modelleri (9).jpg gelin sal modelleri (10).jpg gelin sal modelleri (11).jpg gelin sal modelleri (12).jpg gelin sal modelleri (13).jpg gelin sal modelleri (14).jpg gelin sal modelleri (15).jpg gelin sal modelleri (16).jpg gelin sal modelleri (17).jpg gelin sal modelleri (18).jpg gelin sal modelleri (19).jpg gelin sal modelleri (20).jpg gelin sal modelleri (21).jpg

Çok zarif Örgü Gelin Şal Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haroşalı Şal Örgü Modeli

Haroşalı Şal Örgü Modeli

şal örgü modelleri şiş ile şal örnekleri şiş örnekleri işi modelleri işi MALZEMELER 2 Tane 100gr’lık merserize eflatun ip 8 Numara şiş YAPILIŞI Şalımıza 45 imlekle başlıyoruz. 3 Sıra haroşa örüyoruz. Daha sonra 2 imleğimizi düz örüyoruz. Sonra şişimizin üzerine ipimizi atıp, 2 tane imleğimizin üzerine şişimizi geçirip 1 imlek çıkarıyoruz. Çıkardığımız imleğimizin üzerine...
  2. Çok zarif gelin ayakkabıları

Çok zarif gelin ayakkabıları

gelinlik altı ayakkabı modelleri gelinlik altı ayakkabılar Evlenecek olan tüm gelin adayları için tıpkı giyeceğiniz hayatınızın bu en özel gününe yakışır gelinlik altı ayakkabı modellerini sizlerle paylaşıyorum
  3. Çok Zarif Gelin Saçları 2012 Modelleri

Çok Zarif Gelin Saçları 2012 Modelleri

2012 gelin saç modelleri 2012 gelin saçları 2012 gelin saçı Düğününüzde gözalıcı görünmek için gelinliğiniz, ayakkabılarınız, saçınız, makyajınız bir uyum içinde, en güzel şekilde olmalıdır melekler :) Bunun için her türlü ayrıntıya dikkat etmelisiniz. Özellikle gelin saçı model seçimi için gün evveli kuaförünüzle konuşup konsepte ve gelinliğinize uygun size giden bir saç modeli hususunda...
  4. Örgü Şal Modelleri

Örgü Şal Modelleri

Örgü Şal Modelleri arıyorum yeğenime şal örecem ama yeni modeller olursa çok güzel olacak eskilerden hep var artık daral geldi

Sayfayı Paylaş