gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çok zarif ve şık gümüşler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Çok zarif ve şık gümüşler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. halkalı havlu kenarı modelleri çok şık ve zarif

halkalı havlu kenarı modelleri çok şık ve zarif

halkalı havlu kenarı örnekleri halkalı havlu kenarları kenarı modelleri kalpli modelleri halka ile örebileceğiniz şık ve basit havlu kenarı modelleri :) Bu arada insan bu göz nuru havlularla yüzünüde silemez bee :D:D Halka ile yapilan havlu kenari örnekleri
  2. gümüş bileklikler çok zarif

gümüş bileklikler çok zarif

gümüş bileklik modelleri gümüş bileklikler bileklik erkek erkek Gümüş takıntısı olan birçok insan tanıyorum normalde hiç takı sevmezler ama sadece gümüş bileklik takarlar bir sürü bileklikleri vardır.Bunlardan biriside benim ablamdı:D takı sevmem der ama kolunda dolu gümüş bileklik sıralıdır. Buda bir zevk meselesi altın sevmeyenler sahte takamayanlar için gümüş en ideal alternatif... İşte...
  3. Gümüş renkte çok şık çantalar

Gümüş renkte çok şık çantalar

gümüş rengi abiye çanta gümüş abiye çanta Hem günlük hemde abiye giysilerinizle rahatlıkla kullanabileceğiniz birbirinden şık ve güzel gümüş renkte çanta modelleri buyrun hanımlar:)
  4. çok şık gümüş kolyeler

çok şık gümüş kolyeler

Hepimizin vazgeçilmezidir takılar.Şıklığımızı bir kat daha ön plana çıkarır.Özellikle kolyeler benim en sevdiğim takılardır eğer sizde şıklığınıza şıklık katmak istiyorsanız , bu kolyeler tam sizlere göredir.
  5. çok şık gümüş yüzük ve küpeler

çok şık gümüş yüzük ve küpeler

gümüş yüzük ankara Daha öncede gümüş kolyeleri paylaşmıştım sizlerle,şimdi ise o modellere uygun gümüş yüzük ve küpeleri sizlerin beğenisine sunuyorum meleklerim bakalım bunları nasıl bulacaksınız.

Sayfayı Paylaş