gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

çok zor bir devreydi...

Konu, 'Hamilelik Anılarınız' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar benim bademcik sorunum vardı çok hastaydım dr gittim beni hastaneye yatırdı ben orda 2 gün yattım birsürü antibiyotik iğne ilaç serum verildi bana hamilemisin diye sordu hemşire bende yeni test yaptım korunmuyoruz ama değilim dedim. hastaneden çıkıncada yine bir süre antibiyotik kullandım.neyse ben iyileştim aradan 1 ay geçti bende miğde bulantıları başladı. hemen test yaptım hamileymişim meğer çok sevindik ama kullandığım ilaçlar aklıma geldi dr gittik 1.5 aylık hamileyim baktı reçetelere hastaneye yatıran kulak burun boğaz dr ile kadın doğ. dr bayağı konuştu ve sonuç olarak bu çocuk sakat olabilme imkanı var aldırtmak istersen alırız dediler şok oldum ve ben yine yalnızım tam o sırada eşim ankaraya kursa gitmişti.sevinçimiz kursağımızda kalmıştı. düşündük eşim ankaradayken bende ç.kaleden oraya gittim bu arada ben 2 aylık oldum ankarada gataya gittim oda baktı alalım istersen dediler çok korktum zaten 6 ay korunmayıp 7 ayda hamile kalmıştım çok istiyorduk eşim sen bilirsin canım dedi çok düşündüm gecelerce uyumadım ve sonunda her ne olursa olsun ben doğuracam dedim altırtırsak ya bir sorun yoksa birdaha çocuğumuz olmazsa dedim ve aldırtmadık allahıma bin şükür oğlum 4 yaşına girecek mşallah bir sorun yok iyikide dr sözüne bakıp aldırtmamışız buda benim kötü bir anım arkadaşlarım...

2. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    okurken sonu kötü biticek diye korkarak okudum ama sonunda saglikli bir oglun oldugunu görünce inan senin kadar sevindim iyikide aldirmamissin verende alanda allahtir allah evlanini sana bagislasin ins cnm

3. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    canım olurken inan gözlerim doldu ama sonunun güzel bitmesine çok sevindim...allah kimseyi öyle bir karar zorunda bırakmasın çok zor dimi..Allah sana ve oğluna sağlık versin canım

4. ist. ayşe

ist. ayşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alllahın bir imtihanı olmuş sana.. çokda güzel atlatmışsınız.. hayırlısı olsun :)

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    allah'ın işine bak sen iyiki de 2 ayı doldurmus bebek ve sen doğru karar vermişsin.hem bir bebeğin hastada olsa canına kıyıcaktın hemde gece rüyalarına giricekti ama doğru olanı yapmıssın

6. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    rabbim seni cok güzel bi konuda denemis sende sinavini basariyla gecmisin...

çok zor bir devreydi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Çünkü Çok Zor

Kargo - Çünkü Çok Zor

Bu soğuk yağmur ,esen rüzgar Bu anlaşılmazlık,incitmesin seni Boş odalar, insanlar Bu yalnızlık ,ürkütmesin seni Sınırlar var dudaklarda başlayan çok zor Dikkat et kendine Bu mutsuz günler ,bitmez hüzün Bu sessiz isyan ,aldatmasın seni Bu suskun yüzler Sahte gülüsler, bu kargaşa Hiç kırmasın seni Bu sıcak eller ,gizli anlaşma Bu zamanlama ,korkutmasın seni Beni düşün bir de Yalnız bir hayat...
  2. Fotoğrafçıların işi çok zor :)

Fotoğrafçıların işi çok zor :)

Click this bar to view the full image.
  3. Bir Bayanı Aglatmak Çok Zor DEgildir Aslında

Bir Bayanı Aglatmak Çok Zor DEgildir Aslında

Bir kızı ağlatmak çok zor değildir aslında. Kızlar her şeye ağlayabilir; bir filme, bir şarkıya, bir yazıya... En az erkekler kadar yani! Ama bir kızı yürekten ağlatmak zordur. Eğer bir kız yürekten ağlıyorsa, ağlatan onun yüreğine ulaşmış demektir. Ama o yüreğin değerini bilememiş olacak ki ağlatan, gözünü bile kırpmadan teker teker batırır iğnelerini yüreğe! Işte o zaman koca bir yumruk...
  4. Bir kadını mutlu etmek Çok zor degil aslında.

Bir kadını mutlu etmek Çok zor degil aslında.

Bir kadını mutlu etmek Çok zor degil aslında. BiR ERKEK, BiR KADINI MUTLU ETMESi içiN YALNIZCA VE YALNIZCA SUNLAR OLMAK ZORUNDADIR… 01. bir dost 02. bir yoldas 03. bir asik 04. bir agabey 05. bir baba 06. bir usta 07. bir asci 08. bir elektrikci 09. bir marangoz 10. bir muslukcu 11. bir tamirci 12. bir dekorator 13. bir stilist 16. bir psikolog 17. bir hasere yok edici 18....

Sayfayı Paylaş