cok zor durumdayım

RoCCo

Yeni Üye
Üye
cok zor durumdayım
seni çöpe atacagım poşete yazık :D

Son düzenleme:
cok üzüldüm canım senin adına tabiki facedeki msjları delil olarak sunabilirsin bence hakkını aramak için dene

bence mümkün neden olmasın ki? şifresini biliyorsan bunları bence çok güzel bi şekilde delil olarak sun en basit bunu pcden fotosunu cek kanıt olarak kalsın yoksa nasıl inanıcaz derler falan ;)

Rocco'm :S Ne olursa olsun hakkını ara aşkım. Ayrıca kendini bu sıkıntıdan bir an önce kurtar. Ailenin dediği tabi ki çok önemli ama önce senin ne istediğin... Bunu da ailenle konuş, onlardan sana yardım etmelerini ve senin istediklerine saygı duymalarını bekle. Hem bu işi fazla da uzatma aşkım, daha çok genç ve güzelsin. Ben inanıyorum ki bundan sonra açacağın sayfada hak ettiğin mutluluğu bulacaksın inş...

Seni seviyorum Rocco'm, üzme kendini...

rüyam hayalim benim canlarım yaa ewt bende kurtulmak istyorum yaa gercekten cok bunaldım artık neyse hayalin dedigi gibi konusuruz rüyam o kısımlarını.. ama merak ettigim şey pc ve facebook dökmanlarını ele gecirebilirmiyim mahkeme kararıyla diyorum arkadaslar yani ben zaten bir yıldır ayrıyım şifresini falan bilmiyorum pc ye format attırdıgı için elimde delil falan yok essek kafam zamanında fotosunu yada cd cekmemeisim ama zaten bugünde şunu duydum yani bu bilgileri ıspat olarak sunsam bile bu bilgiler bana ait degil deme şansı varmıs ya ne yapcam şaşırdım :s

Geri