gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

cok zor durumdayım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

seni çöpe atacagım poşete yazık :D

Son düzenleme: 3 Aralık 2010
  2. An3sA

An3sA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok üzüldüm canım senin adına tabiki facedeki msjları delil olarak sunabilirsin bence hakkını aramak için dene

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bence mümkün neden olmasın ki? şifresini biliyorsan bunları bence çok güzel bi şekilde delil olarak sun en basit bunu pcden fotosunu cek kanıt olarak kalsın yoksa nasıl inanıcaz derler falan ;)

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Maalesef bu mümkün değil canım bu konuda daha detaylı konuşurus.

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rocco'm :S Ne olursa olsun hakkını ara aşkım. Ayrıca kendini bu sıkıntıdan bir an önce kurtar. Ailenin dediği tabi ki çok önemli ama önce senin ne istediğin... Bunu da ailenle konuş, onlardan sana yardım etmelerini ve senin istediklerine saygı duymalarını bekle. Hem bu işi fazla da uzatma aşkım, daha çok genç ve güzelsin. Ben inanıyorum ki bundan sonra açacağın sayfada hak ettiğin mutluluğu bulacaksın inş...
    Seni seviyorum Rocco'm, üzme kendini...

6. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ***** hayalim benim canlarım yaa ewt bende kurtulmak istyorum yaa gercekten cok bunaldım artık neyse hayalin dedigi gibi konusuruz ***** o kısımlarını.. ama merak ettigim şey pc ve facebook dökmanlarını ele gecirebilirmiyim mahkeme kararıyla diyorum arkadaslar yani ben zaten bir yıldır ayrıyım şifresini falan bilmiyorum pc ye format attırdıgı için elimde delil falan yok essek kafam zamanında fotosunu yada cd cekmemeisim ama zaten bugünde şunu duydum yani bu bilgileri ıspat olarak sunsam bile bu bilgiler bana ait degil deme şansı varmıs ya ne yapcam şaşırdım :s

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hayırlısı ne ise o olsun şekom... Bir an öce feraha çıkarsın inş..

8. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  9. Misafir

Misafir Forum Okuru

evet msn deyim aşkim :)

cok zor durumdayım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hindistan`da Kaplanlar Zor Durumda

Hindistan`da Kaplanlar Zor Durumda

Hindistan, gelecek ay kaplanların en büyük yaşam alanlarından biri olan bölgede sayıma başlıyor. Sayımda, mükerrer yazımı engelleyecek özel bir bilgisayar programı kullanılacak. Mart ayında yayımlanan rapordan sonra muhafazakarların eleştirilerine maruz kalan hükümet, Sariska bölgesinde yaşayan kaplanların kaçak avcılar tarafından öldürüldüğünü ve ülke genelindeki nüfusun düştüğünü...
  2. şevket yine zor durumda

şevket yine zor durumda

Yaprak Dökümü dizisinde başı bir türlü beladan kurtulmayan Şevket karekterini canlandıran Caner Kurtaran gerçek hayatında da zor günler geçiriyor. İsmi önce uyuşturucu haberleriyle gündemde olan Kurtaran, uzun zamandır tedavi görüyordu. Önceki gün de uyuşturucu suçundan hakkında üçüncü kez dava açılan ünlü oyuncu bir türlü hayatını düzene sokamıyordu. Dizinin yıldızlarından biri olan...
  3. Beni Kurtarın Zor Durumdayım

Beni Kurtarın Zor Durumdayım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Enkaz bölgesindeki ekip zor durumda

Enkaz bölgesindeki ekip zor durumda

BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopterini bulan 17 kişilik korucu ekibi de zor durumda. Korucu ekibinin lideri Abidin Karataş, yaklaşık 50 metrelik alana yayılmış enkazın başında olduklarını, ancak hava koşullarının çok ağır olduğunu bu yüzden bazı eşyalarıyla ateş yakarak ısınmaya çalıştıklarını anlattı. Aşırı sis ve tipi altında yaktıkları ateşin etrafında ısınmaya çalıştıklarını...
  5. zor durumdayım

zor durumdayım

ben şu an ikizler burcu bi kızla sevgili oldum bu kızı çocukluktan biraz tanırım onu facede gördüm ve ekledim sonra baya konuştuk çok iyi anlaşıyorduk bende boğa burcuyum beni sevimli bulduğunu söylerdi farklı olduğumu falan filan sonra çıkma teklifinde bulundum kabul etti ayrı şehirlerdeyiz ama telefonda görüşüyoruz fakat nedense eskisi kadar sıcak davranmıyor ve birazda zıt ve ters cevaplar...

Sayfayı Paylaş