gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

çokça Gülelim Diye çok Resim...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: çokça Gülelim Diye çok Resim...

eline sağlık canım çok güzel olmuş

çokça Gülelim Diye çok Resim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok  Anlamlı Bir Resim

Çok Anlamlı Bir Resim

anlamlı kalp resimleri Atatürk'ün gençliğe hitabesi hiç bu kadar güzel yazılmamıştı. Bu resimin üzerine yorum yapmaya gerek bile yok zaten resim kendini yorumlamış.
  2. Gülelim

Gülelim

Kızılderinin teki keçilerini otlatıyormuş. Derken bir cowboy gelmiş ve sormuş: - Senin köpeğin mi? - O köpek benim olmak! - Onunla konusabilir miyim? - Köpek konuşamamak! Cowboy köpeğe yaklaşır. - Nasılsın? - Fena değil! (Kızılderili şaşkın...) - Bu kızılderili senin sahibin mi? - Evet. - Sana iyi davranıyor mu? - Evet, çok iyi. Günde iki kez tuvalet için...
  3. En çok tartışılan diye!!!

En çok tartışılan diye!!!

En çok tartışılan diyet Bir süre önce kaybettiğimiz Dr. Atkins, kendi adını taşıyan düşük karbonhidrat, yüksek protein esasına dayanan diyetiyle sağlık camiasında tartışmalara neden olmuştu. Her ne kadar eleştirilse de Atkins Diyeti, kısa sürede zayıflamak isteyenlerin gözdesi bir diyet. Bu çok iddialı diyetin özelliği, iki hafta boyunca sadece protein tüketimine izin vermesi. Diyette...
  4. Nazar değecek diye çok korkuyorum

Nazar değecek diye çok korkuyorum

merhaba; 10 aylık evliyim çok şükür eşimle çok mutluyum,huzurumuz yerinde allaha çok şükür 10 ayda daha bir kez kavga etmedik birbirimizide çok seviyoruz. ama bize çok nazar değiyor eşim bana herşeyde yardımcı oluyor, kendi elleri ile yemek yediriyor seviyor sarıyor buda milletin nazar etmesine sebeb oluyor. nezaman bir yere misafirliğe gitsek yada biri bize gelmiş olsa kem gözle...
  5. Çocuklar rahatça resim yapsın diye masasını düzenleyin

Çocuklar rahatça resim yapsın diye masasını düzenleyin

Çocuk masası dizaynı Boya düzeni örneği Çocukların en sevdiği kativitelerden biri de boyama yapmak. Çocuğunuza ait boyama masası dizayn ederek çocuğunuzun işini kolyalaştırabilirsiniz. Hem de düzenli bir çocuk odası elde etmiş olursunuz.

Sayfayı Paylaş