gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

çOkkk komikkkkkkk

Konu, 'Komik Resimler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

kaynak:eek:tokeyif.com

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çOkkk komikkkkkkk
    puhahahahaaaaa..emegıne saglık

çOkkk komikkkkkkk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komikkkkkkk

komikkkkkkk

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çokkk yaşaaaa

çokkk yaşaaaa

Neden Çok Yaşa Denir Hapşıran bir kişiye 'çok yaşa' demek adeti hemen hemen her kültürde vardır. Anlam olarak biraz değişik de olsalar sonuçta aynı kapıya çıkarlar. Hapşıranlara İngilizlerin 'God bless you', Almanların 'gesundheit', İtalyanların 'felicita' deme adetlerinin kökeni, hapşırmanın kişi için önemli bir tehlike olduğuna inanılan çok eski zamanlara gider. İnsanlar asırlar boyu...
  3. oo çokkk komik

oo çokkk komik

Çocuk arkadaşına kırda oynayalım demiş. Arkadaşı ise kırarsak nasıl oynarız demiş. Ders Bosch mu? Hayır Arçelik. Telefonlar dinleniyormuş. İyi bari çok yorulmuşlardı. Çok makbule geçti, senin gibisi geçmedi makbule. Email mi kötü mail mi? Adamın gözleri dolmuş. Ayakları taksi. Adamın karnı açmış denize dalmış, tok çıkmış. Niye? Adam vurgun yemiş. En hızlı sayı 10'dur. Niye? Çünkü on'un...
  4. çokkk bunalttı

çokkk bunalttı

oğlumu siktim oglumu siktim oglum beni becerdi :nazar: yazıyı değiştirdim çünkü oğluşum eskisi kadar yaramaz değil:nazar: artıkk çünkü büyüdükçe daha uslunanıyor şükürler olsun, yavrum dünya tatlım benimmm:baby:

Sayfayı Paylaş