gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

çöl &deniz

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Peygamber Efendimizin eşi Hz Hatice hakkında yazılmış çok özel bir çalışma! HZ. Muhammed'i (sas) peygamberliğinden evvel tanıyıp seven ve O'na ilk iman eden, mü'minlerin annesi Hz. Hatice'nin hayatına farklı bir bakış…
    Sadakatin, sevginin, güvenin zirvesi bir kadın…
    Ölümüne dek vefayla bağlı olduğu ve kendisine vefayla bağlı olan Son Peygamber'in eşi…

Tüm Müslüman kadınlar için bir örnek olan bu emsalsiz kadının hayatını, Sibel Eraslan, uzun bir araştırma döneminin ardından, şimdiye dek bilinen ve bilinmeyen tüm yönleriyle yazdı.
    Hz. Hatice'nin hayatına farklı bir pencereden bakmak isteyenlerin üslubu ve anlatımıyla kuşatacak bir kitap!

çöl &deniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çöl

Çöl

Bakınız; Sahra.Rüyada ne şekilde olursa olsun çöl görmek her konuda çözüm, mutluluk ve gelişme işarettidir . Çok hayırlıdır. Rüyada çöl görmek her sorunun çözüleceğine, mutluluk ve gelişmeye işaret eder. Issız bir çölde yürümek, fakirliğin işaretidir. Mal kaybına uğrayabilirsiniz.Fevkalade büyük para ve servettir. Çölün büyüklüğüne göre servetin miktarı belli olur.Çöl görmek yalnizliga...
  2. Çöl hırsızı

Çöl hırsızı

Çölde yaşayan zengin ve muktedir bir kabile reisinin dillere destan, eşi-menendi az bulunur bir atı varmış. Günün birinde kabile reisi, bu pek sevgili atına atlayarak tek başına çöle gezmeye çıkmış. Hayli zaman at koşturduktan sonra dönmek üzere iken uzaklarda bir kımıltı dikkatini çekmiş. Bir insan, yerde yatıyor. Belli ki çok hasta veya ölmek üzere. Yardıma muhtaç. Hemen oraya yaklaşıp...
  3. Çölün Ortasında Şaşırtan Hayatlar

Çölün Ortasında Şaşırtan Hayatlar

Alabildiğince uzanan sarı kumlar üzerinde bir damla su bulabilmek neredeyse imkansızdır. Oysa çöllerin bazı kısımlarında öyle doğal harikalar vardır ki insanı hayretler içinde bırakır. İşte dünyanın çeşitli yerlerinden derlenen çöl içindeki vahalar.Ben çok şaşırdım görünce çölde hiç su olurmu demeyin oluyomuş:D bi bakın hayran kalacaksınız:) Huacachina Vahası - Peru...
  4. çölde hangi hayvanlar yaşar?

çölde hangi hayvanlar yaşar?

Çölde su olmadığından hayat da yok diye tahmin ediyorum ama acaba buna rağmen çölde yaşayan hayvanlar varmıdır diye düşünmeye başladım.Yardımcı olabilirmisiniz?

Sayfayı Paylaş