gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Cölde yapilmis süper bir Hotel...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Cölde yapilmis süper bir Hotel... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cölün ortasinda ne güzel bir cami...

Cölün ortasinda ne güzel bir cami...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Süper bir konusma icin

Süper bir konusma icin

1- Erken başlayınBir konuşma yapmak zorundaysanız, daha sonra değil, hemen işe başlayın. Hazırlanmak için ne kadar çok zamanınız olursa, kendinizden o kadar emin olursunuz. 2- Dinleyicilerinizi tanıyın KİME konuşacağınız hakkında bulabildiğiniz kadar bilgi edinin. Dinleyicilerinizin ortak özellikleri nelerdir? Eğitim düzeyleri nasıldır? Bu tür sorulara ne kadar çok yanıt bulabilirseniz,...
  3. süper stardan bir ilk

süper stardan bir ilk

ünlü sanatçıların konuk olduğu konserde anlamlı gecede süper star Ajda Pekkan kürtçe şarkı söyleyerek bir ilke imza attı....... AJDA PEKKAN'DAN KÜRTÇE ŞARKI! TÜRKİYE'NİN ÜNLÜ KADIN SANATÇILARI, 'AİLE İÇİ ŞİDDET ACİL YARDIM HATTI'NI KULLANMA BİLİNCİNİN ARTTIRILMASI İÇİN 'GÜLDÜNYA KONSERİ'NDE BİR ARAYA GELDİ. Dört saat süren müzik şölenine Ajda Pekkan'ın sahnede Kürtçe parça seslendirmesi...
  4. Süper Bir Top Oyunu

Süper Bir Top Oyunu

Hemen hemen hepimizin bildiği ve çoğumuzun bilgisayarında olan ya da olmuş olan bir oyun şahsen ben çok seviyorum ama bu biraz daha zor buyrun bakalım :) seçilen oyun :amigo:

Sayfayı Paylaş