gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

çölleşen dünyamız

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

çölleşen dünyamız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünya

Dünya

Kadınla tabir edilir. Dünya oyun ve eğlenceye, türülü türlü hallere, insanoğlunun karşılaşacağı durumlara, Dünyanın çirkin bir surette görünmesi Allahü Teala'nın inayetine, Dünyaya meylettiğini ve sadece dünyalık istediğini görmek değeri az olan şeyi değğerli olan şeye tercih etmeye, Dünyaya sırtını dönmek züht ve takvaya, Onunla sarmaş dolaş olmak ve onu kucakladğını görmek dünyadan istediği...
  2. Dünyanın Kalpleri

Dünyanın Kalpleri

Dünyaya kuş bakışı baktıkça ilginç şekilleri bir bir ortaya çıkıyor. Bu kez kalpleri keşfedildi. Google Earth, herkesin dünyaya kuş bakışı bakmasını sağladı. Şimdi birbirinden ilginç oluşumlar daha iyi görünüyor. İspanya'nın Cantabria bölgesinde kalp şeklinde orman. Fiji'de, Tavarua Adası. Adriyatik Denizi'nde Hırvatistan'a bağlı Galesnjak Adası "Sevgililer Günü...
  3. dünya ülkeleri

dünya ülkeleri

dünyanın bin türlü hali var derler ya işte öyle bişey bakalım bazı ülkelerde neler oluyor :ehi: veeeeeee TÜRKİYEEEEEEEE . . . . . . . . . . . . . . . :puhas:
  4. ''dünya '' taşınıyor

''dünya '' taşınıyor

Küresel ısınmaya çözüm olarak;bilim adamları dünyanın yörüngesini değiştirmeyi düşünüyor.... Bilim insanları dünyadaki ısınmayı engellmek için alışıla gelmişin dışında bir yol buldu. Dünya'ya çarpacak bir kaç kuyruklu yıldız, sorunun çözümü olacak!Ürkütücü fikrin saihibi NASA’nın beyin takımının önde gelen mühendis ve astronomları... Bu yöntemle Dünya'nın ömrüne 6 milyar yıl daha eklenmesi...
  5. Benım dünyam

Benım dünyam

Hoş geldin dünyama Kürtaj 5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayim. Varim. Müthi$ bir duygu bu. Var oldugumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeginden bile küçügüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varim ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varligimi ve benligimi hissedebiliyorum. Bir kiz olacagim ve baharda çiçekleri sevecegim. 19 Ekim: Biraz büyüdüm....

Sayfayı Paylaş