gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

converse istiyorum diyenlere

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: converse istiyorum diyenlere

ayy bunlar tam benlik yaa

çok güzel modeller

sağol kızılötesi

3. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: converse istiyorum diyenlere

paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık canım...

converse istiyorum diyenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben fal baktirmak istiyorum diyenler

ben fal baktirmak istiyorum diyenler

falıma baktırmak istiyorum fal baktirmak istiyorum yıldızname baktırmak fal baktirmak Arkadaslar ben fal ararken bu siteyi kesfettim diger sitelerde fal parayla bakiliyor ben yurt disina yeni geldim buradakii dili bile daha bilmiyorum nasil para gönderirim kimseye fal baktiramadim arnizda bana fal bakacak kimse varmi acaba yada aranizda bir soumun cevabinin evet yada hayir olup olmadigini...
  2. msn nick istiyorum diyenlere

msn nick istiyorum diyenlere

nick istiyorum msn çıkarmak istiyorum ölmek nickleri ölmek msn nickleri nick Siz ßu hayatı qünübirlik yaşarken ßiz birbirimizé nefesimizi verioruz... uzak dur !. Siz ßana FarkLiyim Diye güLerken ßen Hepiniz Ayni b0ksunuz die Size qüLüorum...(. Hayat inSanı ßazen ¢ızz yapıOr! ßüyümeCegim ! ßu hayat yokSa ßenide harCar.. . . . . . ELLeRin eLLéRimi yaktı...
  3. Saçlarım Hemen Uzasın İstiyorum Diyenlere

Saçlarım Hemen Uzasın İstiyorum Diyenlere

saçlarım hemen uzasın saçlarım uzasın istiyorum saçım hemen bırakın saçlarınız saçım Güzelim saçlarını eli açık kuaförler sayesinde kaybeden meleklerim.Ne olcak bu ucundna alın dediğimizden bol kesenden alan kuaförlerin hali.Yahu ben diyorum ki azıcık ucundna al ama kadın kestikçe kesiyor.Kafa eğip yere bir bakıyorum ki yerde ki saç bu kadar çoksa kafam da ne akdar kaldı acaba?Ama onların...
  4. Bebeğin anne karnındaki hareketlerini bilmek istiyorum diyenler

Bebeğin anne karnındaki hareketlerini bilmek istiyorum diyenler

Bebeğin anne karnındaki hareketleri bebek ne zaman baş aşağı döner bebek anne karnında nezaman hareket eder Anne olacağınız kesinleştikten sonraki haftalardan itibaren anne adayları bebeğinin hareketlerini hissetmek için büyük bir heyecan duymaya başlarlar. Daha önce hamilelik yaşayan kişiler ikinci gebelikte bebeğinin hareketlerini daha erken hissetmeye başlarken, bu durum ilk kez anne...
  5. H.z Yunusun Duasını istiyorum diyenler

H.z Yunusun Duasını istiyorum diyenler

H.z Yunusun Duası Arkadaşlarım Hz yunusun yaptığı bir dua var mış bu dua çok faziletliymiş diye duydum. Bu duayı bilen arkadaşlarımız Allah rızası için paylaşsınlar. Teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş