gebe
  1. cansu07

cansu07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

çook istiyorum arkadaşlar lütfen yardim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında cansu07 tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katıldım yardimlarinizi bekliyorum. Haziran 25 inde regl oldum ve 47 gün gecikmeyle birlikte ağustos 11 de hava değişimi olarak düşündüm kısa bir tatilimiz olmuştu. Ama hiç bu sekilde gecikmem olmazdı. 3 senelik evliyim ve eşim çocuk istemiyor geçen ay böyle gecikme olunca tedirgin oldum ve artık direttim eşim sonunda pes etti. Ve bu ay denemeye başladık. Henüz deneyelim belki 17 gün falan oldu. Çok erken stres yapma diceksin iz ama hiç bir adet belirtim yoo yine 3 gun geciktim bugün kanda 1.7 cikti aranızda böyle düşük değer olup sonra hamis olduğunu öğrenen varmı. Düzensixlik yüzünden olmucak diye çok korkuyorum

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba gecikmenin bir çok nedeni vardır.Her mens gecikmesi gebelik lehine değildir.Geç döllenme gibi durumlarda değer düşük çıkabilir.Bir kaç gün sonra mensiniz başlamazsa şayet hcg testini tekrarlayın ve sonuca göre hekime görünün

çook istiyorum arkadaşlar lütfen yardim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum lütfen!!!!

bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum lütfen!!!!

maddi yardım istiyorum arkadaşlar selam,87doğumluyum ve annem babam ayrı 90dan beri babamı görmüyorum,hiç bir şekilde maddi ve manevi destek görmedim. nafaka bağlanmış ama ödememiş,bizimkilerde hiç üstüne düşmemişler.annem de hakkını aramamış ve o adamın da canına minnet hiç bir şekilde ulaşmaya kalkmadı bana.şuan açık adresi yok elbette elimde,emin değilim ama bulunabileceğini duydum. benim...
  2. acil yardim lütfen....

acil yardim lütfen....

benim bi arkadasim almanyada yasiyor ve tr de mardinde bi kizlka nikahladni almanyaya geldi... hic bir evlilik yasamadilar sedece vizenin cabuk olmasindan dolyai sade bir nikah.aile zoruyla olmus birsey..oralari bilirsiniz belki.. almanyaya geldiginde baskjasini sevdi ve ailesinin karsi cikmasiyla evden tasindi o tr deki kizdan bosanmak istedigi icin... bosanma davasi acti.. kiz ´150milyar...
  3. Kiz ismi lütfen yardim

Kiz ismi lütfen yardim

Merhaba, Ben karar veremedim kiz ismi için, lütfen sizin fikrinizi alabirmiyim. Aylin yoksa Melisa hangisi daha güzel??? teşekürler
  4. arkadaşlar lütfen

arkadaşlar lütfen

arkadaşlar lütfen bi akıl verin. 21 de adet oldum ağustosun 1 hafta arayla 5 eylül de bi daha geldi.gecikme olurdu ama erken ilk defa geldi . ne oldu anlayamadım .böyle olan var mı?ne anlama geliyor? dr um dolu gidemiyorum...:( yardımcı olun :)
  5. arkadaşlar acil yardim lütfen

arkadaşlar acil yardim lütfen

Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak kısmetse 14 şubatta istemem ve nişanım olcak evde nişanı dışarda yapmıyorum çünkü mayısta düğünüm var. Niye o kadar kısa süre derseniz babam hasta olduğu için uzatmıcaz arayı. şimdi sorum bizim ev çok büyük 50-55 kişilik bir nişan olck daha fazlada olabilir. şimdi kahve yapılırken herkese yapmam gerekirmi yoksa sadece büyüklere anne baba sevgilimin...

Sayfayı Paylaş