gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Çookk Özlüyorum seni.....(gökhan tepe)

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Özlemek güzel şey sonunda kavuşmak varsa............Gökhan tepe şarkısı.:cry::uhu: [​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel şarkı yaa bende çok özledim:uhu:
    emeğine sağlık çokta güzel olmuş

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bende özledim üffff :uhu:

Çookk Özlüyorum seni.....(gökhan tepe) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Seni Bana Vermediler

Gökhan Tepe - Seni Bana Vermediler

Günlerdir sensizim kalbim firarda Bu kadersiz dünyada herşey yolunda Sevemem senden başkasını vazgeçemem ölsemde Inan,duramam gidersen beni almadan olmaz Seni bana vermediler ki güzelim Bana yar etmediler Dağlara çıkmış kalbim güzelim Ferman dinlemeden, beni dinlemeden
  2. Gökhan Tepe - 11.50

Gökhan Tepe - 11.50

Göremedim günü değişiyor haran yönü Bana güneş gece yüreğimde yıldızlar yan yana Tutunuyorum anılara alışamadım yarınlarıma Dolaşıyorum ara sıra bulamıyorum seni Hani nerdesin nerde bilinmez Bulamadım aşkım nerde On ikiye on var aklım sende Gece güneşin rengiyle Yaşamadım aşkı kaldım sende Sana uzanıp sevgiyle Tutamadım aşkı kaldım kendimle
  3. Seni Özlüyorum...

Seni Özlüyorum...

seviyorum yalnız seni özlüyorum bir tek seni seviyorum yalnız özlüyorum birtek Seni Özlüyorum... Seni özlüyorum. Gecenin en zifiri anında bile odamı aydınlatan bu aşkı özlüyorum en çok da her gün duyabilmek için çırpındığım sesini. Seni özlüyorum işte... Her kavgamızın sonunda çekdiğim sancıları, seni kaybetmek korkusu yüreğimi bir bıçak gibi kestiği anları bile. Seni özlüyorum kabul ettim...

Sayfayı Paylaş