gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

çookk şekerlerr bi bakınn kızlar

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Son düzenleme: 16 Mayıs 2008
çookk şekerlerr bi bakınn kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. amaaa çok tatlılarrr bi bakınn :)

amaaa çok tatlılarrr bi bakınn :)

BENNN SİZİİİ YERİMMMM :)
  2. aysira gelinlik bi bakınn belki sizin tarzınızdırr

aysira gelinlik bi bakınn belki sizin tarzınızdırr

aysira abiye aysira gelinlik gelinlik modelleri abiye modelleri Türkiye'nin yüz akı firmalarından AYSİRA GELİNLİK biz kadınlar için 2010 yılında kullanacağı gelinlik modellerini görücüye çıkarttı arkadaşlarım. Ortalama 1950-3000 tl arasında değişen fiyatları ile her genç kızın rüyası bu gelinlikleri dilerseniz sizlerde satın alabilirsiniz.
  3. Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn)

Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn)

Meleklerim yardımınıza ihtiyacım var sevgilim 2011de askere gidecek dün dilekçe vermeye gitti komutanla muhabbet etmiş MYO mezunu olduğunu falan söylemiş komutanda fiziğin de müsait sen uzman jandarma olsana demiş benimki istememiş tabi dağlarda duramam diye oda demiş ilçelerde oluyo falan benim hiçbir fikrimin olmadığı bir konu biraz araştrdm Ankarada 1 yıllık eğitim ve 6 ay staj var sonra...
  4. kızlar diktiklerime bi bakıııınnn (:

kızlar diktiklerime bi bakıııınnn (:

kendi diktiklerim diktiklerim kızlar bilenler bilir benim bayan terzisi olduğumu ve sizlerle diktiğim bazı kıyafetleri paylaşmak istiyorum umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum ( bu arada daha çok resim var da bi seferde harcamıyım hepsini dimi ama..:)
  5. Kızlar Şunların Güzelliğine Bakınn <3

Kızlar Şunların Güzelliğine Bakınn <3

Şunların güzelliklerine bakın paristexas işte herzamanki gibi çok güzellerr ama indirimde olasda yinede bana biraz pahalı geldi :/ 3 tanesini aldım bile tekrar para biriktirmeye başlıyorumm :deli:

Sayfayı Paylaş