gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

çookkk güzelll :)

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

çookkk güzelll :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayrılık.yanlızlık.özlem..farklı güzelll kareler..

ayrılık.yanlızlık.özlem..farklı güzelll kareler..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çookkk heyecanlıyımmm

çookkk heyecanlıyımmm

ablalar arkadaslar benm erkek arkadasım askerde belkım bılıyorsunuzdur ve gelemsıne 22 gun kaldı çok mutluyum ama cokta heyecanlıyım bu da dertmı dıceksınız ama yanı ben ne yapıyım bılmıyorum 1.5 yıldır gormedık hıc bırbırımızı ben ne gıyıyım ne yapıyımm ayy cıldırcamm :( ozel bır gun oldugu ıcın o gune ozle gıyınmek ıstıyorum yanı benı rahatlatıcak bırseyle soyletın lüttfeeeenn bana yardım...
  3. Saççç AksesuarLarııı Çookkk şahaneee

Saççç AksesuarLarııı Çookkk şahaneee

muhteşem yüzyıl sac aksesuarları Konuları okudum hepsi çok güzell takıLar bende saç Aksesuarı gösteriyim dedimmm Çokkk bayıLırımdaaa saç aksesuarı veee küpeye :D
  4. çok kötüyüm çookkk:(

çok kötüyüm çookkk:(

slm melekler..şu an o kadar ktü bi durumdayım ki ölmek istiyorum desem yeri.kendime sabahtan beri türlü türlü hakaret ediyorum..bana ltfen bi fikir verin. lise 3. snıfım şimdi.lise 1 de aynı sınıfta olduğum bi çocuğu seviyordum o da bni seviyormş o zmnlar ama syleyememiş bn de o yıl bşka biriyle çıkmya bşladım ama onu hala unutammaştım. bni eskiden sevdiğini bildiğimi bilmiyor bnse 1 hfta önce...

Sayfayı Paylaş