gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

çookkk heyecanlıyımmm

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

ablalar arkadaslar benm erkek arkadasım askerde belkım bılıyorsunuzdur ve gelemsıne 22 gun kaldı çok mutluyum ama cokta heyecanlıyım bu da dertmı dıceksınız ama yanı ben ne yapıyım bılmıyorum 1.5 yıldır gormedık hıc bırbırımızı ben ne gıyıyım ne yapıyımm ayy cıldırcamm :( ozel bır gun oldugu ıcın o gune ozle gıyınmek ıstıyorum yanı benı rahatlatıcak bırseyle soyletın lüttfeeeenn bana yardım edın özür dılıyorum bu pek dert sayılmaz ama .... :( bırılerıyle paylasmak ıstedım

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ayy canim dert ettigin seye bak,bayanlar suslenir puslenir kiyafetler hazirlanir,utulenir vs,karsinizdaki cok rahat bir sekilde cikar bana boyle cok oldu.Rahat ol,abartma kendin gibi ol.Sonucta defalarca konustugun kisiyle yani erkek arkdasinla bulusacaksin,bakimli ol yeter bence.Bazen insan guzel giyenmeye calistikca pek basarili olamiyor.

3. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    en sevdigin kıyafetlerini giyip , biraz makyaj ve saç şekliyle harika olabilirsin..
    ve de rahat ol

4. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Bazen insan guzel giyenmeye calistikca pek basarili olamiyor.
    evet cok dogru bu basıma cok gelmıstı benden çok uzun oldugu ıcın topuklu ayakkabı gıymeyı dusunuyuyorum :) bakalım hayırlısı..

bu arada çok tesekkur ederım :)

5. kiraze

kiraze Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    çok abartma bence sakin ol ve en güzel kıyafetlerini giy saçını da yap tabiki...gözün aydın

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım benim gözün aydın senin adına çok sevindim..bence ilk rahat ol dicem ama ne kadar olabilirsin ki sonuçta sevdiğin geliyor yakında :) en güzel kıyafetlerini giy saçına fön çektirebilirsin ve birazda makyaj ...herşey gönlünce olsun canım..

7. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Tesekkurler sagolunn :):):):):) bunları bı duysa dilinden kurtulamam sureklı suratıma vurur hehe :)

çookkk heyecanlıyımmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çookkk güzelll :)

çookkk güzelll :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Saççç AksesuarLarııı Çookkk şahaneee

Saççç AksesuarLarııı Çookkk şahaneee

muhteşem yüzyıl sac aksesuarları Konuları okudum hepsi çok güzell takıLar bende saç Aksesuarı gösteriyim dedimmm Çokkk bayıLırımdaaa saç aksesuarı veee küpeye :D
  3. çok kötüyüm çookkk:(

çok kötüyüm çookkk:(

slm melekler..şu an o kadar ktü bi durumdayım ki ölmek istiyorum desem yeri.kendime sabahtan beri türlü türlü hakaret ediyorum..bana ltfen bi fikir verin. lise 3. snıfım şimdi.lise 1 de aynı sınıfta olduğum bi çocuğu seviyordum o da bni seviyormş o zmnlar ama syleyememiş bn de o yıl bşka biriyle çıkmya bşladım ama onu hala unutammaştım. bni eskiden sevdiğini bildiğimi bilmiyor bnse 1 hfta önce...

Sayfayı Paylaş