gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

cool ayakkabılar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: cool ayakkabılar
    her rengi lazım çokda ciciler bebeğim

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: cool ayakkabılar

sağoll annemmm benimmmmm

cool ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayakkabılar!

ayakkabılar!

italyan ayakkabıları Her geçen gün yeni ve ilginç modellerin üretilmesine rağmen, kadınlar, hala sivri burunlu ayakkabıları tercih ediyor. İki sezon boyunca vitrinleri süsleyen sivri burun ayakkabılar, gelecek yıl da egemenliğini sürdüreceğe benziyor. Dar ve uzun etek modasına paralel olarak yine sivri burun ayakkabılar revaçta. Klasik ve şık ayakkabı giymeyi sevenlerin yanında artık gençler...
  2. Çilekli cool

Çilekli cool

Malzemeler 300 gr kokulu çilek 1/2 su bardağı toz seker 1,5 su bardağısu 4su bardağı limonata 1 dilim limon Buz Votka arzu edilirse Yapilis TarifiÇilekleri dilimleyin. Bastırarak kevgirden geçirin. Suyunu bir kapta toplayın. Üzerine tozşeker ve ılınmış bir buçuk su bardağı suyu ekleyin. İyice karıştırın. Önceden hazırladığınız limonata ile karıştırıp, buzdolabında 1 saat bekletin....
  3. Karpuzlu cool

Karpuzlu cool

Malzemeler 1/2 kg karpuz 1/2 su bardağı tozseker 1,5 su bardağı su 4 su bardağı limonata 2 dal nane 1 çay kaşığı tarcin 1 adet limon Buz yapılışı Karpuzu dilimleyin. Çekirdeklerini çıkarıp, bastırarak kevgirden geçirin. Suyunu bir kapta toplayın. Naneyi incecik kıyın. Karpuz suyuna tozşeker, ılınmış bir buçuk su bardağı su ve diğer malzemeyi ekleyin. İyice karıştırın. Önceden...
  4. Ajda Pekkan - Cool Kadın

Ajda Pekkan - Cool Kadın

Ne kadar çok sevgim vardı Bir o kadar da endişem gösteremedim Ben aslında gördüğün o çool kadın değildim İçim titriyordu deli gibi geceleri Kalkardım seni seyrederdim Uyurken okşardım saçlarını öperdim Kırdılar kalbimi defalarca kırdılar Bu yüzden oldum hayattan bu yüzden Bu yüzden kaybettim aşktan bu yüzden Tam anladım vakit daraldı İ�mür yaprak yaprak sarardı Yıllar bana da...
  5. Elysium Cool Doları Sabitledi

Elysium Cool Doları Sabitledi

OFTON İnşaat Kurtuluş’taki Elysium Cool projesinde doları sabitleyerek ödeme kolaylıkları sunuyor. 30 Kasım 2008 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya göre, dolar 1.30 YTL’den sabitlenecek ve projeden ev sahibi olmak isteyenlere dairenin yarısını peşin yarısını teslim tarihinden itibaren ödeme imkanı verilecek. 210 daireden sadece 18’nin yeni sahibini beklediği Elysium Cool projesinde...

Sayfayı Paylaş