gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

cool nick kullan farkını yarat

Konu, 'msn nickleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

cool nick cool nickler sözler 2010 nickler 2010 ÜzüLmem Veya mutLu oLmam için kimseye İhtiyAcım yOq kuraLLar deği$ti Oyuna dewam..!

HaYaT YoLLaRDaN ÇiZiLMiŞ oLSa BiLe Bu YoLLaRDaN BiRiNi SeÇeCeKSiN! SeÇDiĞiN YoLDa öLüM oLSa BiLe SeLaM VeRiP GeÇeCeKSiN

Amaç Uğruna Kurulu ßir Hayat Yok Onun İçin Ne Kimseyi Kendime Örnek Alırım Nede Kimseye ßenzemeye Çalışırım!!

HaYaTıN HeR SaNiYeSiNi YaSaRıM, SaNKi YaRıNa HiÇ uYaNMaYaCaK GiBi, BeLLi BeLiRSiZ BiR ÇıĞLıK GiBi , BeN GiBi...!!

İşini Şansa ßırakmak İstiyorsan ßir Zarda Sen At Zarlar ßenim Elimde Oyunu ßen Kurarım Sıkılırsam Senden Oyunu ßen ßozarım!!

Dalgalar Kumsallarda Mutluluk Masallarda Eridi ßitti Ömrüm $u Yalnız Masalarda...!!!

ßeKLeMeK ßoŞ YeRe uMuT YoK aRTıK SeWDiM uMuTSuZCa BeN YaZıK..!!

αятıq ∂αуαηαмıуσяυм єѕкιѕι qιßι ѕєω∂ιм αмα тєякιℓ∂ιм qözуαşℓαяıм ∂υямαк ßιℓмє∂ι кαℓßιм ѕιℓ∂ιкℓєяιηι ѕιℓємє∂ι ηє∂єη'ιηι ßιℓмєк ιѕтєямιѕιη ؟

ßiz Nrde Hata Yaptk?! ßi anLk sinrLe onca resmi yaktık! Yırttık attık onuru çoğu kez.. Göz mü değdi be 'aşkım' imrenirdi herkes..

Ta$ oLsan diLe geLirdin.! İ$te öLe sewmi$tm.. Susacak kadar biLe yanımda deiLmi$sin, Geç Fark ettim...

mutLuLuqu kaÇa böLdüKki eLmisde biLe kaLmaDı !

sönsün tüm ışıkLar. sonsuza kDr aşkLa mutLuLUqLar ..[​IMG]

Beni saNa çaqıRan heRneySe SusTm yaŞanınCa tüKeniR biLiRsin!

вσşLυктα кαувσLαη єηкαѕ мιѕαLιуιм...

boşLuκtα Чαşαяsın...tακмαzsın...καЧbetмei qöze αLαmαzsın..
    hαЧαdı tαsαяıмLα Чαşαяsın...κendi hαЧαLini κendin Чıκαяsın..

Uğraşma bizLe
    Git ve şekerini ye..[​IMG]

ѕenii вenden αLdιуα deмeккii нαуαттα ѕαçмαLιуσямυѕ вαzen.!!

Böcek Gibi Ezerim Hepinizi... [​IMG]

ne oLuRsaN oL qeLme mewLaNa deqiLim ßeNi qeRme..!!

Ne 1 aptaLıN qöLqeSiyiM Ne 1 SevDa köLesi..HesapSız 1 qöNüL ßahceSiym, yiNede inSaN soruYoR keNdiNe,ßu hiKayeNiN NeResiNdeym..!!

hicbiR cümLe çözeMioR beNi ne yazSaM bo$..!!

qüN ßiteR qüLü$üN kaLıR ßeNde..!!

qidi$LeR fazLa üzMeYe ba$Ladı artıK tek korKum qiDeNLer döNmiceK die..!!

ya öp ßeNi ya Da linC eT..!!

Toz peMbe we Tek ßi RenK doquyoSuN..kapKaRa yapıoR o ßöyLe ßiR düNya..!!

zayıF noktaLarımı ßuLup hep üzeRime qeLdiniZz..!!

ßeNi taKLit eDer diyeN ßeNim asıL takLidmm..!!

HeR YüReĞiN KöŞeSiNDe YaRaLı BiR YeR VaRDıR..

Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack'indeyim

"HayaT BiR HikaYe, YaşasaN Ne oLuR, öLseN Ne oLuR?"

ßenim hayrım var! Ama aynım yoq ! kayqım var ama kayßım yoq Sana saygım var ama Tahammülüm yoq

"..MutluluK ßiR ÇimendiR ßastığıN YerDe ßiteR, YalnızlıK GittiğiN YoldaN GeliR.."

"Sana İhtiyacım Var.. GeL!!!" Diyebilmekmiş Güçlü Olmak..
    Sana "Git.." Dedigimde Anladım...

Seviyorsan Seviyorsundur AMA' sı oLmaz Bu işin.. ÜsteLik Bir Cümlede AMA Varsa Bir Önceki Yargının Hiç Bir Hükmü Yoktur Artık...

Dünden KaLan Pi$manLIkLar Yine Lanet ßi qün Daha ve Yine SørunLaR.ßekLenen öLüm Çağırıyor ßeni qeLdiiim Yere

ßen kanıyørum damLa damLa.SınırsızLığa bakıOrum ve sonsuzLuktaım ...ÔLüyørum... ?

O qÖnl qöNlüMé ß0$h DiéMi qiRdi SöLé qöNLm $héN sÖLé Na$HL SéwDiqiM!

BnDEn YeNİ Bİr BEn BEkLiYOrSan HaTaLıSın...

qiTmé n'Olr qiTmé iTrZlar éLmdé Déİl YaLNzm Yalnz YanLIzkLAr éLmdé Déil

Ben sana kıyarmıyım o kadar hiyarmiyim

Káç öLüm wá?$á qözéé áLdm háyáTımıı çöPé áTtm Tüm RüyáLa? Káßu$ Y!né Ko?kuy0ruMmM

TaM Her$eY GsL OLuYo DerqeNnN...
    Y.o.K Yaa Ya$aMaK isTemioRum BeNnN...!!!!...

nediosunuz hı ..? duyamadım
    biliomusunuz_?
    umrumda deilsiniz

GeRÇek DosT İyiLikLerin ßiTTiği YeRde
    TeRK EtMeyendiR.!!

herkeZ sevqiye daiR biR$eyLeR saçmaLarKeN ßeN oNu ßuLdm..!!

takmıyorum sizi..devam edin kolpalığımı yapmaya..bni tanıyan tanıo..
    ayık oLun

Vé AqLamak AnadiLidir Tüm DiLLérdé AyrıLıqın..!

érqéqLér kéDi FamiLyaSıNdanDır ßésLérsin TırmaLar ßésLémézsin kaqınDa aqLar...

Diki$ yerLeri atmi$ ßir hayatin tam OrtaSinda , naRkoza MUHTAC ßir kaLp iLe ßiraktiqin o yerLerdeyim..

cool nick kullan farkını yarat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siz yüzüğünüzle fark yaratın

siz yüzüğünüzle fark yaratın

her kadın için takının aksesuarın yeri ayrıdır kimi sadece kolye sever kimi yüzük kimi küpe kimimizde hepsini:) ama bazılarımız için sıra dışı degişik takılar ön plandadır ben bunlardanım diyorsanız buyrun..........değişik yüzüklerr...
  2. Nuby bebek gereçleri ile  fark yaratın

Nuby bebek gereçleri ile fark yaratın

Bakın Melekler NUBY bebişlerinize güzellikler geliştirmiş .. Dişlik Hitap ettiği Yaş Aralığı : 3 Ay ve Üzeri Özellikleri : Yumuşak ve sert farklı yüzeyleri sayesinde bebeğin yeni çıkan dişlerine masaj yaparak rahatlatır. Oyuncak Hitap Ettiği Yaş Aralığı : 0 Ay ve Üzeri Özellikleri: Nuby Ding Dong Askılı Oyuncak ,Nuby Çan Sesli Safari Serisi bebekleri eğlendirmenin yanı sıra çok...
  3. Yataşla Fark Yaratın

Yataşla Fark Yaratın

salon takımları mobilya salon takımı mobilya takımları yataş Yataş Salon Takımları Artık evinizi yenilemenin zamanı geldi. Evinizdeki eskimiş olan mobilyaları atıp yeni, modern, daha güzel mobilyalar almalısınız. Yataşta aradığınız özelliğe sahip zevkinize tarzınıza uygun mobilyaları çok rahat bulabilirsiniz. En yeni, mode mobilyalar yataşta. Hem çok şık ve güzel hem ucuz bütçenize uygun...
  4. Oleg Cassini 2012 Abiye Kıyafetler İle Fark Yaratın

Oleg Cassini 2012 Abiye Kıyafetler İle Fark Yaratın

oleg cassini abiye oleg cassini 2012 İster mezuniyet gecesi için, ister bir yakınınızın düğünü ya da bir kutlama sebebiyle giyilen abiyeler kendimize yakıştırdığımız sürece muhteşem elbiselerdir melekler :) Hele de bu abiyeleri usta eller tasarlamışsa. Bu yazımızda dünyaca ünlü marka Oleg Cassini abiye kıyafetlerden bazılarını sizlerle paylaşacağız. Oleg Cassini 2012 yeni sezon...
  5. Ağaç duvar stickerları ile fark yaratın

Ağaç duvar stickerları ile fark yaratın

ağaç stickerdan askı yapımı Duvar sticker kullanımı Size daha önce ağaç sticker ile duvar rafı kullanımını göstermiştim. Bu Örneğide çok beğendim meleklerim. Girişinize duvar stickerları yaparak vestiyer yerine kullanabilirsiniz. Buyrun meleklerim ağaç stickerdan vestiyer yapımı.

Sayfayı Paylaş