gebe
  1. Cimcime_Prenses

Cimcime_Prenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8

çooook enteresan tüy çözümü.( Dolunay Ve İdrar)

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında Cimcime_Prenses tarafından paylaşıldı.

dolunay ve idrar dolunay takvimi tüylere enteresan çözüm dolunayda tüy alma dolunayda ağda Milliyet'te bir köşe yazarı kaleme almış dün.Baya enteresan geldi :) Uygulayan ya da uygulayıp paylaşmak isteyen varsa buyursun:)
    İşte Yazı...

Geçenlerde annem ile yeni çıkan ve tüy azaltıcı özelliğinden bahsedilen bir üründen bahsediyorduk. Yanımızda oturan hanım kulak misafiri olmuş olmalı ki lafımızı bölüp “Tüylerden kurtulmanın en kesin yolu nedir biliyor musunuz” dedi. Kadının kaymak gibi kol ve bacaklarını fark edip heyecanla “Nedir?” diye sordum. “Bana da anneannem söylemişti. Dolunaylı bir gecede tüm bacak ve kollarına ağda yapacaksın. Sonra da kendi idrarını alıp ağda yaptığın yerlerine süreceksin” dedi. Farkında olmadan “Iğğy” şeklinde bir tepki vermişim. “Sen yüzünü buruşturuyorsun ama benim ikinci seferden sonra bir daha tüyüm filan çıkmadı” dedi gerçekten de tüysüz kollarını göstererek.Ama unutmayın bu anlattıklarımın hiçbiri kanıtlanmış uzman tavsiyeleri değil. Hatta bildiğiniz kocakarı masalı demek daha doğru olur. Belki etrafta kadınların en hassas noktalarından birinden yararlanıp her dolunayda hain kahkahalar atan bir deli bile olabilir. Bilmiyorum. Ben sadece duyduklarımı anlatıyorum. Her ne kadar tiksindirici olsa da ömür boyu kıldan tüyden konularla ilgilenmemenin cazip bir hayal olduğunu düşünüyorum...

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çooook enteresan tüy çözümü.( Dolunay Ve İdrar)
    valla kim ne derse desin ben kocakarıların ilaçlarına inanırım da bu yazarın uydurmadığı ne malum dimi... her dolunaylı gecede bu yazar basmasın kahkahaları...

3. Cimcime_Prenses

Cimcime_Prenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8

:D:D:D olabilir valla ben bunu bir siteden alıntı olarak aldım :d belki bizim sitwede uygulayanlar vardır die :) aldığım sitede de herkes işe yaradığını sölemiş :?

4. An3sA

An3sA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gerçekten ilginç ama dolunay olduğu zamanda birsürü şey de gerçek oluyor...Doğruda olabilir ama dediğiniz gibi yazarın uydurmasıda olabilir...o_O

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    :D:D:D:D idrar haric hersey gzlde. orasi biraz komik geldi. ama deneyen olursa yazarsiniz artik, tecrbenizi melekler :D:D

paylasim icin tskler cimcime :)

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

İdrar denmesinin sebebinin bence mantıklı acıklaması olabilir... asit var sonucta idrarda bundan yolacıkarak bu sonuca varmıs olabilirler... ama sunuda unutmamak lazım ona ii gelen hersey bizlerede ii gelecek diye bir sey yok... Mesela karınca yagı bana cok ii geldi ama uygulamaya devam edemedim cok pişmanım.. fakat en yakın arkadasım benden daha duzenli kullandı ama bana yaptıgı etkiyi arkadsımda goremedik... tabii bende merak ederim eger bu yontemi deneyen olup faydasını gorurse paylassın.. ama ben herkesee şiddetlee karıncayagını tavsiye ediyorum.. özelliklede tüyleri cok kalın olupdaa azalsa diyenlere.. belki ayva tuylere cok faydasıını goremessiniz ama kalın kıllarda daha etkiliii...

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    arkadaslar,dolunay takvimi diye bir takvim var.Buda su anlama geliyor,tuyler duzenli olarak dolunayda alinirsa gec cikiyor.Cunku tuyler ayin etkisiyle uzuyor.

8. melekceylin

melekceylin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ilginç ama eger gercekten dogruysa denemeye değer

9. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    deneyen var mı arkadaşlar eğer sonuç olumluysa neden olmasın walla ömür boyu çekeceğimize

10. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    İlginç bir yöntem doğrusu.Deneyenler varsa yazın bakalım..

Aklıma geldi şimdi idrar derken..Kızlar gülmeyin ama benim oğlumun elinde siğiller çıkmıştı çok titiz bir çocuk olmasına rağmen. Gitmediğimiz doktor,dermatolog kalmadı.Bunun yanısıra doğal yöntemlerde uyguladık.Yavrumun psikolojisi bozulmuştu nerdeyse..Liseye giden bir öğrenci düşünün artık.Yaşlı bir teyze tuvalete gidince işesin siğilin üstüne geçer dedi,oğluma deyince ıyyyyy vıyyyyy sesleri yükseldi birden.. Yalvar yakar denettik valla.VEEEEEEE sonuç kesin çözüm.O gün bu gündür sorun kalmadı..

Bu tüy dökme işinde de faydalı olabilir belki..Hadi kızlar bunu da siz deneyin bakalım...

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

Her ne kadar mantık dışı olsada, olasılık payıda var :D:D

Peki diyelim ki tüm vücut tüylerinin yok olması lazım, idrar nasıl yetecek, birde idrar mı biriktirecez hahaha Ayrıca o idrarlı şekilde ne kadar beklenecek :D:D

12. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cidden böyle birşey var mı yaa yapsam mı acabaa ayy koptum ama yaa anneme de anlattım kim o yapanlar diyo gülmekten öldük:D :zuha:

13. sadakat

sadakat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç duymadım ama denemek mi lazım acaba:)

14. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar kesinlikle etkili bengeçen ay denedim ve azaldı kol altım bugünlerde yapabilirsiniz dolunay var
    bu ayda yaptım bakalım nolcak ben inanıyorum

15. sarmaşık

sarmaşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    denemekte yarar var. ne kaybederiz ki? azıcık kokarız o da yıkanınca geçer. dimi amaaa:)

çooook enteresan tüy çözümü.( Dolunay Ve İdrar) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar istenmeyen tüylere acısız ve agrısız bir çözüm

kızlar istenmeyen tüylere acısız ve agrısız bir çözüm

istenmeyen tüylere bitkisel çözüm sarı kına istenmeyen tüylere bitkisel çözümler acısız tüy alma çözüm kızlar malzemeler gayet basit heryerden bulabilirsiniz sarı kına ve yaş kireci karıştırıp azcık su ekleyip kısık ateşte karıştırıyorsunuz. Daha sonrada biraz soğumaya bırakıp bekletiyorsunuz. karışım hazır hale geliyor. karışımı krem gibi sürüp 10 dk. bekliyorsunuz sonrada suyla...
  2. istenmeyen tüylere kesin çözüm

istenmeyen tüylere kesin çözüm

denemenzi tavsiye edrm işeyarıyo
  3. Yeni Doğan Bebeklerde Görülen İdrarda Kan Gelmesi Sorunu ve Çözümü

Yeni Doğan Bebeklerde Görülen İdrarda Kan Gelmesi Sorunu ve Çözümü

Yeni Doğan Bebeğin İdrarından Kan Gelmesi Yeni Doğan Bebek İdrarından Kan Gelmesi Hakkında Bilgi Sevgili melekler, yeni doğan bebek sorunlarına forumumuzda mümkün olduğunca yer vermeye devam ediyoruz. Bir önce ki konumuzda yeni doğan işitme testi hakkında verdiğimiz bilgilerin ardından bu sayfamızda da Yeni Doğan Bebeğin İdrarından Kan Gelmesi ile ilgili bilgiler sunacağız...
  4. Çenede Çıkan Tüylere Çözüm

Çenede Çıkan Tüylere Çözüm

çenede çıkan tüyler nasıl geçer, çenede çıkan tüy sorunu, çenede çıkan tüyler Bazı bayanların çenesinde oluşan tüylenme sorunu hiçde hoş olmayan ve oldukça can sıkan durumdur. Çenede ki tüyler için farklı çözüm önerileri bulunsada en garantili yöntem lazer epilasyondur. Konu ile ilgili detay bilgiler ise şöyle; Çenede çıkan tüyler için çeşitli kozmetik ürünlerin etkili olduğu söylense de...
  5. İstenmeyen tüyler için öneriler

İstenmeyen tüyler için öneriler

Bayanların ve erkeklerin rahatsız olduğu durumlardan biridir tüyler.Geçmişten günümüze istenmeyen tüyler için bir çok yöntem uygulanmıştır ve hiç biri kesin sonuç vermemiştir.Hormonal bozukluğa bağlı olan tüylenmeniz varsa bu ancak tadevi ile mümkündür.Hormonal bozukluğun dışında istenmeyen tüyler geleneksel yöntemler ve günümüzdeki lazer tedavileriyle giderilebiliyor.Bu yöntemlere...

Sayfayı Paylaş