gebe
  1. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0

çoooook güLeeceksinizz :D:D

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında *AyLinciK tarafından paylaşıldı.

seLam arkadaşLar benm bi derdim var o da little :D:D little noldu basına bişey mi geldi deden mi bişey yaptı niye konu açmıosun artıkkkk :grev: ben elimdeki örgüyü bırakıp m.m gelip dert köşesine tıklıyorum ama o da neeee sen konu açmamassın :abo: sonra sessiz dolu bakışlarlan chatbaksa'na ya geçiyorum hahaha pıçak mı çekildi nolduu nolur sesss verr littleeeee. hahaha little ALLAH seniii...
    Ona hergün yüzlerce soru sorup link istediğim ve bıkmadan belki içinde yineeeeee mi diye geçirip bana kızan ama ne olursa olsun belli etmeyen SAYIN CEMOŞuMa
    ÜyeLiğimde sorun oLduğu bana pm atan bnm bu pm ye görmemem ve bianda nickim değiştirlen ve aniden siteden atılan bidaha giriş yapamadğm için tüm konulara kaytsız üye olarak benii alııın yazmam ve banlanma korkusu yasatan 20 dk SAYIN TONTON yani TİTAN ABLAMınn (kendisi şahsi olaraktan çok gençtirrr:D:D)
    Hayat bilgisinde keremin sevgilisi rüya olan ve burdaki adminimizin adının ***** olmaktan bnm aklıma hep öteki rüya gelmesi SAYIN *****
    ve diğer tüm m.m üyelerimizin
    VE ASIL BOMBA GELİORRRRRRRRRRRRRRRRRRR
    Namıyla ün yapmış fitliğiyle konuşulan ne kdr balık etli ne kadar kemikleri iri olsa dahiii hep tığ gibi olan SAYIN SADMİN BUBAMIZIN
    basından eksik olmaaa sen little melekkkk amin hahaha şimdi hepiniz amin demiş bulunuosunuz hahaha:haha:

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Delisin Aylin :D:D
    Ayrıca neden TONTON oluyor muşum onu anlayamadım :hıh:

*AyLinciK bunu beğendi.
  3. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    SaoL abLcımm. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sen gayet gençsin şimdi titandan tintan dan tintandan da tonton abLa geLdi ama yakıştı tontonnn abLAmmm hahaha

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sahi litle nerede yahu, dedesi netimi kesti acaba :) Kız sürekli dedesinden dertliydi, dede dede ne yaptın litleye :D

Dert köşesinde bu kadar neşeli ve tebessüm dolu bir konuyu görmek, doğrusu çok iyi geldi :) Little duysun seni Aylin :D:D:D:D

gülfem_MG ve *AyLinciK bunu beğendi.
  5. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    çook doğrusunuz sayın ***** admiinm ben de kaç gündür kendimi harab ettim ne kadan güzel bizi eğlendiriodu güldürüyodu littleeee duy sesimiiii hhahahaha

6. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ya ne taktın gençsin gençsin diye onu biliyoruz :D:D ben tontonluktan dem vuruyorum hahaha

7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    begendimm :D:D hakkat litleye nazarmı değdi nee geliorr ama konu açmıorr acep dedesinemi bişi olduu birini tifirirkene pulusmu :polis: yakaladı noldu nerde bu devlet nerdbu millet nerde bu litle hahaha

titan admin ayrıca da aylin sana ton ton demekle şişko didi sanırım yane hahaha

gülfem_MG, büşra.shid ve *AyLinciK bunu beğendi.
  8. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    valla tonton ablamın kilosunu bilmiom ama kesin sadmin baba gibi fit bi adminidr hahaha

gülfem_MG bunu beğendi.
  9. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    kızlar bende little bugün tanıdım.. belkide piçaklanmıştır artık mutlu son hahaha

10. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    bende artık azılı bir little fanıyım! böylesine eğlenceli bi üye foruma yakışmış yani :D:D littleeee gel buralara güldür yüzümüzüüüüü hahaha

11. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Yok kaybolmus..

12. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    Little kiz kesin cuneyt arkin tiplemesi dedesiyle maveradan maceraya atliyorlardir . Eminimki little kizzin donusu muhtesem olacak gel artik seni ve seruven dolu hayatini hasretle bekliyoruz hahaha yeter gari bu kadar hasret hahaha

çoooook güLeeceksinizz :D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :D bende geldim :D

:D bende geldim :D

slm arkadaşlar umarım iyi vakit geçiririz hepinize kolay gele :D :g102:
  2. (D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

(D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

Bu kaçıncı qün yokLuqunLa eş oLduqum? Kaçıncı qece kimbiLir kanter içinde qeçirdiqim... Kaçıncı yokoLuş ,kaçıncı diriLiş... unuTacaktım... UnutmaLıydım ya beLki de...! OLMADI... U-NU-TA-MA-DIM! Soquk duvarLara anLatıyorum şimdi seni, seSsizLiqe, qeceye ... Ve FECRE, qün aqarmadan... Uyuyamadan... AkLımda 1001 düşünceyLe,yine sana doyamadan... Seni anLatıyorum...GözLerinin...
  3. van münit..:D D:

van münit..:D D:

van münit geldim para mı verdiniz bir de beni gerdiniz nedir sizin derdiniz daha gelmem davosa moderator akıllı ol bana yapma el ve kol sağ gösterdim vurdum sol daha gelmem davosa hava zaten soğuktu salon tümden boğuktu moderatör bozuktu daha gelmem davosa zamanımı çaldılar beni benden aldılar hıyar gibi kaldılar daha gelmem davosa ismi şimon perezmiz sanki bana çerezmiş az biraz da...
  4. merhabalar..:D

merhabalar..:D

merhabalar.ben menekşe ankaradan :D

Sayfayı Paylaş