gebe
  1. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0

çooooooooooooookkkkk önemliiii!!!!!!!!!!!! ACİLL YARDIMMMM....

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında yasemin asu tarafından paylaşıldı.

arkadaşlaryarın için okuyacak şiir ve ona uygun fon müziği bulmalıyım.bnde hiç anlamam byle şeylerden yarımcı olur musunuz.ben bi kç tane bldum şiir ahmt hmdi tnpınar bir adın kalmalı, ümit yaşar oğuzcan Ben Bir Eylül Sen Haziran,Ben Orada Sen Burda,Bilir Misin?,Bir Çıkmaz Sokakta,Tanrı Bile Ağlar,Sensiz Olmak...hangisi güzel bnların birini okumalıyım.umarım bugn okursunuz bu yzıyı yarın okubacak çnkü.sizin bşka bi önerniz varsa onu da yazın lütfen:S fon müziği de blmadım daha offff:(

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Senin buldukların güzellermiş. Daha güzel bir fikir gelmez ise bu şiirlerden birini oku bence... Fon müziği için sana tam olarak detaylı yardım edemiyeceğim ama google den ararsan muhteşem fikirlere sahip olabilirsin :)
    Haydi bakalım kolay gelsin ve bol şans:)

3. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    eger şiirin duygusalsa ve ses totnun güzelse romantikk bir fon müzigi koyy yani fon müzigini bull onun eşliginde şiirrrini oku ve baq nasıl oluyor ona göre acele etme sakin yap canımm hadi kolay gelsin başarılar şimdiden

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    nazım hikmet şiirlerinede bak istersen :D

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım sana önerebileceğim bir fon müzik var:) Taksim trio gözüm çok güzel..Ayrıca Taksim trio nun albümündeki fon larada bakabilirsin başarılar:)

6. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    tşk edrim:) yarşma salıya ertelendi boll boll vaktim var artık birinci olmasam da rezil olmıym yeter:) tşkler hepnize.sylediklerinize de bakcam:D

çooooooooooooookkkkk önemliiii!!!!!!!!!!!! ACİLL YARDIMMMM.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. önemliiii!!!

önemliiii!!!

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA SONUÇLARIPiyasada satılan hazır gıda maddeleri ülkemizde insan sağlığını ciddi biçimde etkileyecek derecede katkı maddeleri içermektedir. Ancak bu maddeler, tüm çabalara rağmen medya aracılığı ile ilan edilememektedir. Günümüzde gıda sektörü büyük bir tröst halini almıştır. Örneğin hiçbir yayın organında Coca-Cola'nın zararlı olduğunu göremezsiniz. Ancak biz...
  2. yardımmmm:)

yardımmmm:)

Herkese merhaba ben aranıza yenı katıldım:) 17 hazıranda adet oldum 20 hazıranda evlendım daha sonra bekledıgımden erken bır sekılde 9 temmuzda bır damla kan geldı leke seklınde 11 temmuzda da baya adet gıbı 1 gun suren kanamam oldu ama sonrası gelmedı sanırım dogum kontrol hapını bıraktıgım ıcın oldu bu lekelenme üstüne görme mı acaba dıye de ıdrar testı yaptım ama negatıf cıktı. Sımdı 7...
  3. Acill yardımmm :(

Acill yardımmm :(

Arkadaşlar kız arkadaşımın d.günü var.Ne almam gerektiği konusunda acaip kararsızım.Kafamda 2 tane hediye belirledim aslında ama onlardan hangisini alacağıma karar veremedim.Ne yapayım sizce görüşlerinizi bekliyorum 1.bu -> Oscar Ödülü - Oskar Başarı Heykeli Büyük Boy - Tüm sevdiklerinize yılın enleri Oscar larını verin - BuldumBuldum.com 2.si -->Aşk Dolu Kavanoz - 365 güne özgü aşk dolu...
  4. kızlarrrrrrrrrrrrrr  yardımmmm !

kızlarrrrrrrrrrrrrr yardımmmm !

canım meleklerim ben 7 haftalık hamisim ve 9. haftada rahime dusuk engellemek için dikis atılıcak nasıl atılıcak bunu yasayan varmı bana bilgi verin nutfeennnn yardımlarnızı bekliorum canlarımm
  5. lütfennnn yardımmmm !!!!!!!!!!!!!!!

lütfennnn yardımmmm !!!!!!!!!!!!!!!

rüyamda gelin olmuştum güzel bir gelinlik giyinmiştim çok güzel olmuşum böle mutluluktan uçuyodum sonra kolkola girdik damatla[ damadı tanımıyorum sevgilim değildi malesef:( ] merdivenerden indik ikimizde mutluyuz uçarak indik sonra dans ettik ardından nikah masasına oturduk böle eteğimin dibindede bi erkek çocuğu dolanıyo damadın yakınıymış kim olduğunu kestiremiyom :))) şimdi nikahtan sonra...

Sayfayı Paylaş