gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

çoooqqq komik itiraflar :D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

sırtımı çiğnedi sırtını çiğnedi 23 Mart 2006

ben_ruzgarim; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 24; Ülke: İngiltere
    İnternette sohbet ederken asıldığım kırk dört yaşındaki bayanın tepkisi şu oldu: "Git başımdan ufaklık, benim senden yaşlı iç çamaşırım var"

antidoto; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 34; İl: İstanbul
    Askeriyeye şişe içinde alkol sokamadığımız için iki kasa portakala votka şırınga edip, içeri sokmuştuk. Yılbaşı akşamı bütün gece portakal sıkıp kafaları çekmiştik!

kerasus_70; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 36; İl: İstanbul
    Kızım birkaç gündür okulda simit yiyormuş. Sebebini sordum. Öğretmenin beslenme programını böyle hazırladığını söyledi. İşin en ilginç yanı, öğretmenler bir fırıncıyla anlaşmışlar ve simitleri sınıfta kendileri satıyorlarmış!

kocaşopar; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 26; İl: Edirne
    Geçtiğimiz günlerde Edirne'de çok büyük sel felaketleri oldu. Dün minibüste önümde oturan iki adam Edirne'nin artık meşhur olduğunu, bütün gazetelerin Edirne'yi yazdığını ve bundan gurur duyduklarını söylüyorlardı! Allah akıl fikir versin diyorum.

oylesinebikiz; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl: Ankara
    Kalbimi kırıp beni terk eden kaba ve düşüncesiz sevgilimin ardından; ondan daha iyi, hatta mükemmel bir sevgili buldum diye seviniyordum ama yeni sevgilimin kekeme olduğunu fark ettim. Oysa ben onun bana aşık olduğunu, bu yüzden benimle konuşurken sesinin titrediğini sanıyordum!

dışadönükbüyüme; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: Ankara
    Sevgilimle şiddetli bir kavga etmiştik. O, benim ona küs olduğumu düşünürken ben hiçbir şey olmamış gibi davranıp onu eve davet ettim. Ona çay yerine pul biber demledim. Bana içten pazarlıklı demenin cezasını böylece çekmiş oldu.

[email protected]; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 23; İl: Trabzon
    Bu yaşa kadar hiçbir amacım olmadan geldiğimi fark ettim. Artık hiçbir şeyden zevk alamaz oldum. Devamlı aklımda ölüm; kazadan olsun, silahla olsun ölen insanlar. Ben asker olmak istiyorum. Kendimi bu yönde eğitiyorum. Eğer olur da bir şekilde gidebilirsem bir daha geri dönmeyeceğim. Geçen gün arkadaşım ve otomatik silahıyla beraber köye gittik. Boş arazide hedefleri vurdum. Arkadaşım şaşırdı. "Sen daha önce eline silah almamıştın" dedi. Gerçekten yetenekli olduğumu gördüm. Ben bu iş için doğmuşum ama kaderim yanlış gidiyor. Artık hayattan hiçbir beklentim kalmadı. Beni hayata bağlayan tek şey asker olmak ve bu yolda ölmek. Çektiğim acıların bitmesini ve acılara son vermek istiyorum.

jigger; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; İl: İstanbul
    Oğlumun, "Annelerin iş yeri olmaz" demesine veya mesleğimi soranlara, "Yemek yapıyor" diye cevap vermesine çok üzülüyorum. Çocukluğumda arkadaşlarımın kariyer sahibi olan annelerine özenir, "Benim çocuğuma da arkadaşları özenecek" derdim. Çocuğuma verdiğim sözü yerine getirememenin ezikliğini yaşıyorum.

kırlangıçpişman; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 36; İl: Ankara
    İnternette tanıştığım biriyle eşimi aldattım. Sonrasında pişman oldum ve görüşmek istemedim ama her şeyi eşime anlatmakla tehdit ediyor. Bu yüzden birlikte oluyoruz. Allahım ben ne yapacağım?

aydedecik; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 38; İl: Kütahya
    Her akşam küçük kızımın ev ödevini kontrol ederim. Bunu televizyon izlerken yaptığım için dikkatimi tam olarak veremiyorum. Kızım bunu fark etti. Bilerek bazı yerlerde hata yapıyor. Hatayı gözden kaçırırsam defterle kafama vuruyor. Artık kim kimi kontrol ediyor siz düşünün.

23 Mart 2006

cennetinoğlu; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl: İstanbul
    Sevgilim beni kızdırdığında onun tıraş olduğu jiletle malum bölgemi tıraş ediyorum. Biliyorum çok kötüyüm ama bunu yaptıktan sonra ona karşı olan bütün sinirim kayboluyor. Ertesi sabah tıraş oluşunu ise büyük bir keyifle seyrediyorum. O da beni kızdırmasın.

IBVKVK; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: İstanbul
    Evliliğimiz kötü gidiyordu. Karım çocuk yapalım diye tutturdu. Şu anda hamile. Kendi çocuğumu sevmeyeceğim aklıma bile gelmezdi. Annesinden o kadar nefret ediyorum ki çocuğu da sevmiyorum. Doğduğunda bile seveceğimden emin değilim. Affet beni yavrum.

umutsuzummmm; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 23; İl: Ankara
    Kullanılmış pedlerimi, gazeteye sardıktan sonra atarım. Eğer sayfada sevmediğim birinin resmi varsa pedi tam suratına yapıştırır öyle sararım.

bavyerakremasi; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: Ankara
    Dilimde piercing var. Herkes, "Acımadı mı?", "Iyy ne iğrenç", "Ne anlamı var onun? Görünmüyor bile!" diyor. Tabii siz anlamazsınız. Bir de oral **** yaptığım erkek arkadaşıma sorun.

CILGINÖĞRETMEN; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 36; İl: İstanbul
    Altı yedi yaşlarımdayken babam bana benim boylarımda, uzun saçlı, güzel giysili, kocaman bir bebek almıştı. Babamın amacı bebeğimle oynamam ve mutlu bir çocuk olmamdı. Evet o bebekle oynadım ve mutlu oldum. Yıllardır rüyalarımda kendi cinsimle seviştiğimi görüp zevk almamın en büyük sebebi sanırım o bebek ve onunla oynadığım oyunlar.

ciuciu; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; Ülke: Yurtdışı
    Kilo almamaya özen gösteririm. Lezzetli ve ağır yiyeceklerden az da olsa yiyorum. Aslında daha fazla yemek istiyorum. Bu isteğimin önüne geçebilmek için beş senedir çocukça bir senaryo ile hayatımı sürdürüyorum. Birinci Dünya Savaşı'ndayız. Ben ve bir arkadaşım askeriz. Bir hane bizi konuk ediyor. Fakirler ama askerlere yardımcı oluyorlar. Bizlere ellerindeki az miktarda bulunan güzel yiyeceklerden takdim ediyorlar. Azığımızı alıp yola çıkıyoruz. Dikkatli davranırsak azığımız bizi bir hafta idare edecek. Eh, haliyle ben de idareli davranıyorum.

güzeLgözLün; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: Adana
    Eski eşim benimle sırf akrep burcu olduğum için evlenmiş. Yeterince akrep olmadığım için de aldatmış! Tam akrep nasıl olunuyor acaba?

upkelebek; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; İl: Ankara
    Dört beş yaşlarımdaydım. Evde yalnızdım. Evimiz bahçe katındaydı. Bir kedi geldi ve pencereyi tırmalamaya başladı. İçeri girecek diye çok korktum. Babamın şapkasını taktım, yüzüme tükenmez kalemle bıyık çizdim, elime bir düdük aldım, pencerenin yanına gittim ve düdüğü hızlıca öttürdüm. Kedinin kaçıp kaçmadığını hatırlamıyorum.

25 Mart 2006

kwerime; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl: Adana
    Dün öğle arasında Burger King'e gittim. Siparişimi beklerken bir teyze geldi, "Burger King kaç lira?" dedi. Kadına menüleri gösterip birini seçmesini söyledim. Benim yediğimden yemeye karar verdi. "Kızım buraya niye geldim biliyor musun?" dedi ve anlatmaya başladı. Gelini hep Burger King yiyormuş, sürekli anlatıp duruyormuş. Merak etmiş. Gelini yermiş de nasıl olurmuş da kendisi tadını bile bilmezmiş!

martıdenizsesi; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: İstanbul
    Kayınvalidem üç senedir evliliğimi burnumdan getiriyor. Bu sebeple yarın hayatımda ilk kez cinci hocaya gideceğim. 1) Korkudan üç buçuk atıyorum zira adam muskaları cinleriyle getiriyormuş! 2) Eşim duyarsa sırf ibret olsun diye beni keser! 3) Annem duysa etlerimi didik didik eder! 4) Aslında çok inanmıyorum ama hocanın nasıl biri olduğunu da çok merak ediyorum. 5) Haber kanallarında, "Cinci hocalara giden kadınlar" başlığı altında yüzümün kabak gibi görüneceğinden korkuyorum!

naproksen sodyum; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl: Antalya
    Tıp öğrencisiyim. Doktor olmak istemiyordum. Kıytırık bir bölüm seçip yata geze okumak istiyordum. İşin kötü tarafı, artık hastalara bakıyorum. Bugün üroloji bölümündeydim. Adamın tekinin yumurtalıklarını incelemem gerekiyordu. Adamın soyunmasıyla tuvalete gitmem bir oldu. O neydi öyle ya! İğrenç! Haliyle hocam beni eve gönderdi. Sanırım ben bu işi yapamayacağım.

kuwayzee; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 24; İl: İstanbul
    Hapşırırken kafamı yukarı kaldırıyorum ve tükürük zerreciklerinin yüzüme yağıp beni serinletmesini sağlıyorum.

unreliable; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 22; İl: Gaziantep
    Apartmana her girişimde posta kutumda bir şeyler olsun istiyorum. Posta kutusunu boş görünce kendimi önemsiz biri gibi hissediyorum. Sırf bu yüzden bir gazeteye abone oldum. Ey ahali, ben kendi paramla kendimi kandırıyorum.

çatlakkazan; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; Ülke: Yurtdışı
    Evimiz apartmanın zemin katında. Perde açıksa yoldan geçenler içeriyi görebiliyorlar. Güzel kokan bir yemek yapıyorsam ve üzerimde güzel bir kıyafet varsa perdeyi kapamıyorum. Yoldan geçen yakışıklı adamların beni gizlice izlediğini ve bana aşık olduğunu düşünüyorum.

MissJulie; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: İzmir
    Eşimin ayak parmaklarının arasındaki topakçıkları, gözündeki çapağı, burnundan sarkan sümüğü hiç iğrenmeden temizliyorum. Ayak ve el tırnaklarını da kendim kesiyorum. Yorgunsa ayaklarını yıkayıp masaj yapıyorum. Eski sevgililerim beni bu halde görseler dumur olurlar herhalde. Kusura bakmayın ama hiçbirinizi bu kadar sevmemişim.

böğürtlen,; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; İl: İstanbul
    Birçok insanın aksine ayaklarımı çok seviyorum ama sevgilim iğreniyor diye ben de iğreniyormuş taklidi yapıyorum.

tuborgpilsener; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: İzmir
    Eşimle sevişme isteğimin tavan yaptığı bir gece, "Olmaz! Bugün kandil" diyerek reddetti. Aslında onun da canı istediği için itirazı çok uzun sürmedi. Ben tam ateşli bir anda pozisyon değiştirmek isteyince şöyle dedi: "Olmaz! Zaten günah işliyoruz bari gösterişsiz olsun!"

kwerime; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl: Adana
    Bugün ev eşyaları satan bir mağazaya girdim. İçerisi kalabalıktı. Ben melek biblolarına bakarken iki kız geldi, "Biz de almalıyız" deyip biblo aldılar. Vazo beğendim. Onu da aldılar! Meğer orası çeyiz alışverişi yapılan bir yermiş. Ortalık çeyiz alan ve göz ucuyla birbirlerinin ne aldığını takip eden kızlarla doluydu. Hırsla aynı şeyleri alıp duruyorlardı! Düğün hazırlığı insanı gerçekten anormal yapıyormuş!

25 Mart 2006

vahaab1; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 40; İl: Antalya
    İnternette tavla oynuyorum. Her yenilen anama küfredip çıkıyor. Annem altı sene önce öldü.

bizimcamia; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 22; İl: İstanbul
    Sanata düşkün bir insanım. Bugüne kadar birçok kez tiyatroya, sinemaya, konsere, sergiye gittim. Arkadaşlarım beni biraz "light" bulurlar çünkü maç izlemeyi falan sevmem. Zaman zaman arkadaş gurubumuz arasında, "Aramızda operaya gidenler de var arkadaşlar" deyip eğleniyorlar. Oysa ben hayatımda operaya gitmedim. Bunu söylediğimde bana inanmıyorlar. "Hadi len light herif seni" diye gülmeye başlıyorlar.

gomarcobat; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; Ülke: Yurtdışı
    Yıllarca kocamı zayıflatmaya çalıştım işe yaramadı. Şimdi bir anlaşma yaptık. Eğer yirmi kilo verirse doğum kontrol hapını bırakacağım! Çocuğumun babası sağlıklı olsun istiyorum.

NEWEDITION; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; İl: İstanbul
    Eşimin benimle beraber olmak istediğini beni öperkenki kokusundan anlıyorum. O zaman değişik bir koku salgılıyor sanki. Bu koku beni çok tahrik ediyor.

halaumutluyumm; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; İl: Bolu
    Sünnetin nasıl yapıldığını çok merak ediyordum. Abimlerin sünnet düğününde kesim işlemini izlemeyi kafaya koymuştum. Bütün gün etraflarında dolaştım. Gözlerimi onlardan ayırmıyordum. Sonunda sünnetçinin işleme başlayacağını anladığımda olayı rahat izleyebileceğim birinin kucağına oturdum. Bütün hazırlıkları dikkatle takip ediyordum. Tam beklediğim an geldiğinde kucağında oturduğum kişi (amcamdı sanırım) benden su istedi. Su getirmek için odadan çıktım. Döndüğümde odanın kapısı kilitlenmişti! Büyük bir şok ve sinirle kapıya vurmaya, tekme atmaya başlamıştım. İçimden, "Niye şimdi su istedi sanki!" diye kızıyordum. İşin komik tarafı, uzun yıllar vakitsiz istenmiş su yüzünden o anı kaçırdığımı sandım. Su bahanesi ile sepetlendiğimin idrakine çok sonra vardım.

delikırlangıç; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 34; İl: Antalya
    Sevgilim her şeyim. Onu çok seviyorum ama benimle sevişmiyor. Gururum kırıldı. Bu nasıl hallolur? Tedavisi var mı? Kendisi, "Büyü" diyor. Kafam karışık ve çok üzgünüm. Büyü olabilir mi acaba?

sahregul; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 37; İl: İstanbul
    Annem hastalık hastasıdır. Uzun zamandır bin türlü bahane uydurup hastaneye yatmak istiyordu ama biz yatırmıyorduk. Bunun üzerine bol bol tatlı yiyerek şekerini çıkardı. Şimdi mutlu mesut hastanede yatıyor.

neden10; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 38; İl: Bursa
    neolcekşimdi 'ye atfen.itiraf.com Milli Eğitim'in yasaklı sitesi ama henüz arama motorundan arayıp, oradan girmemizi engellememişler. Sakın kimse söylemesin!

wishsword; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: İzmir
    neolcekşimdi 'ye atfen. MEB erişimi engellemeye çalışsa da; ısrarla, arka arkaya siteye girmeye çalışarak sonunda ulaşabiliyorsunuz. Yoksa şu anda öğretmenler odasından bu yazıyı nasıl yazabilirdim

20 Mart 2006

peliklikelebek; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; İl: İstanbul
    Sekiz aylık hamileyim. Eşimle güzel bir cinsel hayatımız vardı ama karnım belirginleştiğinden beri, yani dört aydır tık yok. Adam resmen bana dokunamıyor. Bebek varmış! O bebeği nasıl yaptık acaba? Bir doğursam da kardeş kardeş uyumaktan kurtulsak. Kocamı özledim ya!

pegasus_ra; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl: İstanbul
    On beş aylık bir kızımız var. O kadar kıskanç ki kocamla beni yan yana bile oturtmuyor. Biz de onu uyutup sessizce oynaşıyoruz. Geçen gece biz tam iş üstündeyken odasından çıkıp gelmiş. Ayak ucumda küçük bir kelle görünce neye uğradığımızı şaşırdık. Eee, sen misin bizi basan? "Hastayım" deyip kızı babaannesine postaladık. Dört gündür orada. Yaşasın özgür aşk geceleri!

tarda; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; Ülke: İngiltere
    İlkokuldayken öğretmenimiz, "İstiklal Marşı sırasında arı soksa bile kıpırdamayacaksınız" derdi. Bir bayrak töreni sırasında çok çişim gelmişti. Sesimi bile çıkaramadan, olduğum yerde altıma yaptım. Marş bittiğinde ben koşarak kaçarken diğer çocuklar fal taşı gibi açılmış gözlerle bahçede oluşturduğum çiş gölüne bakıyorlardı.

canımtsunami; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; İl: İstanbul
    Yağışlı havalarda sileceklerimi seri bir şekilde çalıştırmak istediğimde çevredeki arabaların sileceklerinin çalışıp çalışmadığına bakıyorum. Eğer çalışmıyorlarsa ben de elimle ara ara çalıştırıyorum ki beni acemi sanmasınlar.

deridda; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; İl: Konya
    Önceki hafta gişemde sahte 50 Ytl çıktı. Gerçeği ile değiştirdim, sahteyi ben aldım. Delmeye kıyamadım, harcamaya da içim el vermedi. Bugün de bir 20 Ytl sahte çıktı. Şimdi ikisi de cüzdanımda. Ey bankalara sahte paraları yedirmeye çalışan sevgili halkım, unutmayın o paralar bankanın kasasından değil gişede çalışan bizlerin cebinden çıkıyor. Cebimdeki sahte 70 Ytl benim maaşımın dokuzda biri. Şimdi ne yapsam yeri olacak ki?

CihaanS.; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl: Antalya
    Gerdeğimiz özel olsun diye nişanlıma iki senedir cehennem azabı çektiriyordum. İki aydır tanıdığım özel ders hocama aşık oldum ve bekaretimi verdim. Bir ay sonra gerdek gecesinde nişanlıma ne diyeceğimi bilmiyorum.

niko73; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Eskişehir
    Sekiz yıllık evliyim. Bir çocuğum var. Eşim artık ikinci çocuk istiyor ama ona inat ben istemiyorum. Sebebi on ay önce kürtaj olması. Artık sen ıstırap çek.

vahaab1; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 40; İl: Antalya
    On yaşındaki kızım her gece, "Baba, sizinle yatabilir miyim?" diye sorardı. Sonunda dayanamadım, "Bak kızım biz karı kocayız; öpüşeceğiz, sevişeceğiz" dedim. Utandı. Bakalım, bir haftadır gelmek istemiyor. Kötü bir baba mıyım?

birbucuktaniki; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 25; İl: İstanbul
    Bu dağınık saç modasına bayılıyorum. Sabah yataktan kalktığım gibi dışarı çıkıyorum, imaj oluyor.

silver_; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; Ülke: KKTC
    Arkadaşlarım göz altlarıma koyduğum salatalık dilimlerini afiyetle yemişler. "Sen ne yiyorsun öyle?" dediğim arkadaşım katur kutur sesler eşliğinde cevap vermeye çalışırken gülme krizine giriyordum!

20 Mart 2006

DALİN_; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl: İstanbul
    Eve geç saatte dönüyorum. Kendimi korumak için biber gazı spreyi almıştım. Devamlı çantamda taşıyordum. İki gün önce eve dönerken arkamdan biri geldi çantamı kapmaya kalktı. O an panikle vermek istemedim. Adam, "Ya canın ya malın" dedi. Ben de çantadaki tüm paramı ve cep telefonumu vereceğimi söyledim. Elimi çantama soktum, biber gazını aldım, adama doğru sıktım ama rüzgar bana doğru estiği için ben etkilendim. Çantamın gittiğine mi yanayım, gözlerime mi yanayım! Gözlerim daha yeni kendilerine geldiler. Evdekilere dalga konusu oldum. Okuldaki arkadaşlara dalga geçmesinler diye göz ameliyatı olduğumu söyledim.

aristomuplatomu; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl: Batman
    Üç dört yaşlarındayken komşumuzun benimle yaşıt kızıyla evcilik oynardık. Güya sevgili olurduk, birbirimizin omzunu öper, sevişirdik. Hatta orgazm olduğumu hatırlarım. Yıllar sonra kızı eski mahallemizde gördüm. Kızın yüzüne bakamadım. Umarım benim hatırladıklarımı o da hatırlamıyordur. Hayır lezbiyen değilim.

yabidakka; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 23; İl: Ankara
    Bir buçuk yıl önce ayrıldığım sevgilim bana e-posta şifresini vermişti. Hala aynı şifreyi kullanıyor. Kendisiyle bir daha beraber olmayacağıma emin olmama rağmen istisnasız her gün e-postasına girip erkeklerden gelen mesajları silmekten kendimi alamıyorum.

mormenekşem; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 31; İl: Ankara
    Soldan profilimi sağdan profilime göre daha güzel buluyorum. Bu nedenle otobüse bindiğimde veya bir restorana gittiğimde hep sağ profilim gözükmeyecek şekilde oturuyorum.

taze-gelin; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: Edirne
    Nişanlımla bu yaz evleniyoruz. En büyük derdim onun annesine anne diyememek. Diyemiyorum ya, diyemiyorum! Niye üstüme geliyorsun nişanlımın annesi? Her telefon konuşmamızda yine bu konuyu açma diye, "Ses gelmiyor, duyamıyorum" numarası yapmaktan bıktım artık!

mustafa_ankara; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: Ankara
    Dört yıllık evliyim. İki yaşında çok güzel bir kızım var. Kızım abartısız her gün beni paylaşma konusunda annesi ile mücadele içerisinde. Sadece annesiyle değil herkesle. Doğrusunu isterseniz tercihimi hep kızımdan yana kullanıyorum çünkü onu çok seviyorum. Sevgili karım lütfen beni affet ama sanırım kızımızın sevgisi birazcık senin önünde.

Inspired; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 23; İl: İstanbul
    Yürürken kollarım, herkeste olduğu gibi ileri geri sallanmıyor nedense! Aklıma geldiğinde robot gibi görünmeyeyim diye kollarımı bilinçli olarak sallıyorum.

03 Nisan 2006

içincekolanın!!!; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 25; İl: Muğla
    Öğretmenim. Elim tebeşir tozu olunca, "Nasıl olsa yıkayacak birileri var" diye elimi öğrencilerimin üzerine siliyorum.

hayalet81; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; Ülke: ABD
    Küçüklüğümden beri kilo sorunu yaşadım. Sonunda, on beş yaşımdayken 18 kilo birden verdim. O zamandan beri sayısız kere kilo alıp verdim. Öyle bir iki kilo değil. En az 10 kilo alıp 10 kilo veriyorum. Yeni evliyim. Düğünde elbette ki zayıf ve güzeldim. Evlendiğim günden beri yine hızlı bir şekilde kilo alıyorum ama bu sefer aldığım kiloları veremeyecekmişim gibi geliyor. İçtiğim doğum kontrol hapları beni bir balon gibi şişirmekte. Kilo versem bile hapların yarattığı şişlik inmiyor. Hapları bırakamıyorum çünkü kocam çocuk istemiyor. Bunun vebalini niye ben çekiyorum? Hem hormon dengem bozuldu hem de git gide çirkinleşiyorum.

sen_bilirsin27; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 23; İl: Gaziantep
    Evli sevgilimin benimle seviştikten sonra karısıyla aynı yatakta uyumasına sinir oluyorum. Bir de yanımdayken karısının aramasına, gelirken şunu al bunu al demesine sinir oluyorum. Bir de o kadının bir elinin yağda bir elinin balda olmasına. Herifçioğlu kadına haksızlık yapıyorum diye bir istediğini iki etmiyor. Bana gelince arabada bir iki tur, biraz alkol, canı isterse kebap sefası. Oh ne ala dünya!

martıbittigitti; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: Ankara
    Eşim iki yıldır çocuk için baskı yapıyor. Kendimi hazır hissetmediğimi söylüyordum. Geçen hafta eşime, "Çocuk yapalım" dedim. Mutluluktan havalara uçtu. Bendeki değişimin sebebini sordu. Artık çocuk istediğimi söyledim. Yalan! O kendini beğenmiş annen çocuk yapmak için erken dedi ya, sırf ona inat senden bir çocuk yapacağım.

BLOOMS; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: İstanbul
    Bir yıllık tedavinin sonuna gelmiş gibiyiz. Hastamız dört nala ölüme koşuyor. Akciğer kanseri teşhisi konulalı bir yıl oldu. Bir türlü tedavi edemedik. İki cerrahi müdahale geçirdi ama o illet hastalık sürekli bizi atlattı, sürekli bir yerlere sıçradı. Artık sona geldik galiba. Hastanede yatıyor. Nefes alabilmek için çıktım. Kırk bir yaşında birisinin ölümünü bekliyorum. Site sakinleri size sesleniyorum; kendiniz için olmasa da sevenleriniz için sigarayı bırakın.

2Temmuz95; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 37; İl: İstanbul
    Babam annemi kaçırmış. Annem; tarlaya, abilerine yiyecek ve su götürmüş. Boşları almış, inekleri önüne katmış, eve dönüyormuş. O zamanlar telefon mu varmış da babam haber verseymiş. Nasip olacak ya bir kere; annem tamamen tesadüf sonucu babamı yolda arabayla görünce, arabaya atladığı gibi yallah. Hem de elindeki kapları ve inekleri orada, yolun ortasında bırakarak. Ne aceleleri vardı acaba?

Patikuk; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 20; Ülke: Yurtdışı
    Yine yaz geldi, yine başladı benim ayakkabı derdim! Ayaklarım geniş, hem de tabanlarım düz. Dolayısıyla herkes şıkır şıkır ayakkabıları giyerken ben bu yazı da sporlarla geçireceğim. Yine ayak kokusu, yine çorap derdi ve dolapta duran ama giyilemeyen fırfırlı etekler. Hoş geldin yaz yani!

ananıdaalgit; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; İl: İstanbul
    Kardeşim misafirliğe gittiğimiz evin balkon demirine kafasını sıkıştırmıştı. Annemler el birliği ile kurtardılar. Kardeşim bununla yetinmedi. Yarım saat sonra balkon demirlerinden aşağıya sarktı. Annemler ellerinden yakaladılar. Annem çok kızdı ve onu banyoya kilitledi. On dakika sonra banyoda bir gürültü koptu. Kapıyı bir açtılar ki kardeşim üstüne çıkarak lavaboyu kırmış. Annem sinirden öldü tabii!

remifa; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; İl: İstanbul
    homeros2000 'in itirafını okuyunca aklıma geldi. Benzer bir site daha var:velimolurmusun.org. Bu sitenin farkı, çocukların ihtiyacını bir seferlik karşılamanız. Sizden süreklilik beklenmiyor. Ayrıca aldıklarınız Express Kargo tarafından ücretsiz olarak adresinizden teslim alınıp gideceği yere ulaştırılıyor. Çeşitli sebeplerle sürekli bir kardeş edinmeye cesaret edemeyenler olacağını düşündüğümden haberdar etmek istedim.

ÖZGÜRANAFOR; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; İl: İstanbul
    Dört yaşındaki yeğenim dayısının oğlunun kulaklarını tutup iki yana açtı ve, "Tepçe tulak nasılsın?" dedi. Dayı oğlunun üzüldüğünü görünce, "Ücülme. Ben de tepçe tulağım bak" diye teselli etti.

03 Nisan 2006

8ung; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 39; Ülke: İsviçre
    Çok çocuk doğurmama ve hamileliklerimin her birinde çok kilo almış olmama rağmen, zahmetsizce kilo verebildiğim için halen 38 bedenim. Ama tüm giysilerim 40 veya L beden. Kesinlikle vücut hatlarımı belli etmeyen tarzda ve kesinlikle dekolte yok. Son üç yıldır sadece yüzücü mayosu giyiyorum. Bikini veya kadınsı mayo devri bitti. Her üç ayda bir kendi isteğimle dört beş kilo alıp, yine sözde bir diyetle o kiloları zorla (!) veriyorum! Bunları yapmamın nedeni, artık genç kızlık çağında olan canım kızım. Yaptığı tüm sporlara ve çabalarına rağmen kırk 40 beden giyiyor. Bütün bunlar morali bozulmasın, kendini yalnız hissetmesin, sağlıksız beslenmeye başlamasın diye. İşe yarıyor mu? Evet! Peki zor geliyor mu? Evet; özellikle artık yaşımın ilerlediğini ve vücudumun bu günlerinin sayılı olduğunu düşündüğümde. Ama canım aklıma gelince bu üzüntü geçiveriyor. Geçmiş, istediğimi giydiğim günlerle dolu zaten. Annelik nelere kadir.

xenon99; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 29; İl: İstanbul
    Tavla oynarken erkek karakteri seçtiğimde kimse oynamaya gelmiyor. Ben de en seksi kadını seçiyorum. Saatlerce beklediğim sinekler saniyesinde düşüyorlar. Güzelce puanlarını alıp yolluyorum. Bazıları sırnaşıp Msn adresi veriyorlar. Sırf onlar için sahte bir Msn aldım. Kameralarını açtıklarında çirkinsin filan deyip eğleniyorum.

chemick; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 26; İl: Bursa
    Geçen akşam eve geldiğimde annemle babamı bana kaşı bir karış suratla buldum. Sebep mastürbasyon yaptıktan sonra masamda unuttuğum kağıt mendildi. Tabi ben ne yaptım? O mendilin içindekinin sümüğüm olduğunu iddia ettim. Hatta yavuz hırsız misali bir de onlara, "Nasıl böyle düşünüyorsunuz?" diye bağrındım. Evet anne ve babacığım, mendildeki düşündüğünüz şeydi ve ben de unutkanlığı geri zekalılık derecesine varmış olan abaza oğlunuzum.

ladybırd16; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: İstanbul
    Kızım iki yaşındayken pazarda gördüğü sarı civcivler için ortalığı ayağa kaldırmıştı. Ona kıyamayan anneannesi, itirazıma rağmen, iki civcivi kutuya koydurup kızıma vermişti. Hayvan sevgisi güzel ama henüz erkendi. Güle oynaya eve geldik. Civcivleri bir leğene koyup odaya getirdik. Kızımla leğenin başına oturup civcivleri uzun uzun inceledik. Çok küçük olduklarını, dokunmaması gerektiğini, hatta annelerinin yanında olsalar daha iyi olacağını anlattım da anlattım. Sonra çok kısa bir süre mutfağa gittim. Otuz saniye geçmeden kızım elinde civcivle koşarak geldi, "Anne bak!" dedi. Sarı civcivden kahverengi bir şey sarkıyordu. Yavrum, sevgili civcivini nasıl seveceğini bilemeyince avucunda sıkıvermiş. Sıkmanın şiddetiyle iç organlar civcivin poposundan dışarı akmış. Doğal olarak yüzümü buruşturdum. Kızım, "Öldü mü? Öldü!" diye çığlık attı ve onu öldürmüş olmanın şokuyla sinir krizine girdi. "Hayır sadece ishal olmuş. İyileştirmesi için onu annesine vermeliyiz. Zaten ben de mutfak camından annesiyle konuşuyordum. Yavrusunu çok özlemiş" deyip civcivi balkona koydum. Daha sonra aldığımız iki küçük balığın akıbeti de buna benzedi. Kızım hayvanları hala çok seviyor. Umarım yaşadığı bu suçluluk onu ilerde kötü etkilemez.

mutlukızım; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; İl: İzmir
    Geçen yaz eşim işten yorgun argın geldi. Üzerini çıkardı, yere uzandı. O zaman dört yaşında olan kızıma dönüp, "Hadi kızım sırtımı bir çiğne de rahatlayayım" dedi. Tabi çocuk çiğnemenin sadece sakız ve yemek çiğnemek olduğunu sandığı için ağzını kocaman açarak babasının sırtını ısırdı. Eşim acı içinde kıvrandı. Eşimin sırtını çiğneyerek kızımıza nasıl sırt çiğneneceğini öğrettim. Şimdi dişlemeden sırtımızı çiğniyor.

cherry blossom; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: Ankara
    Sevgilimle sevişmemizin en ateşli yerinde dediğim lafa bir bakın: "Yavaş ol tamam mı ablam!"

kazaala; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 20; İl: Ankara
    O gün giydiğim kıyafetin iyi ya da kötü olduğunu atılan laf sayısına göre anlıyorum.

erik_cekirdegi; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: Samsun
    Kardeşimle kuzenim oyun oynuyorlardı. Kardeşim Kenan Işık olmuştu. Kuzenime sorular yöneltiyordu. Yedi yaşındaki kardeşimin sorusu ve şıkları: "Pamuk Prensesi öperek uyandıran kimdir? A) Mustafa B) Mehmet C) Ali D) Prens" Üç yaşındaki kuzenimin cevabı: "Ali mi?"

Son düzenleme: 2 Haziran 2008
  2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çoooqqq komik itiraflar :D
    :hhh: bayılıorum bu itiraflara,tşkkr ;)

3. Monera

Monera Forum Okuru

teşekkürler:D

4. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

hahaaha bişey diil :D bnde kopuom bazen çok iyler :D

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    vayy be ne itiraflar var :D:D
    ellerine sağlık

çoooqqq komik itiraflar :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik İtiraflar:))

Komik İtiraflar:))

Hastanenin "Tıbbı Atık" bölümünde görevli; turuncu tulumlu, sırtında kocaman tıbbi atık yazan ve oldukça çirkin olan yaşlı adama asansör beklerken: "Ayyy tipe bak valla tam bir tıbbi atık." diyerek laf atan yapay zekalı kişi benim ablam olur. Bunun üzerine ablamın şişman olduğunu görüp, "Yük asansörü öbür tarafta, burada boşuna bekleme." diyerek cevap veren eli...
  2. Komik İtiraflar

Komik İtiraflar

Melekler birbirinden komik itirafları okumaya ne dersiniz. İşte benim kızım! İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim. ------------ --------- --------- --------- ---------...
  3. komik itiraflar...

komik itiraflar...

ablamin dügün elbisesini üstüne kahve döktüm sonra ablam çok kizr diye gittim elbiseyi kilere soktum annem dügün hazirliklari yaparken bir çok kez kilere girdi bende görmesin diye elbiseyi çöpe attim sonra bizim çöpçü çöpte elbiseyi görünce sasirmis gitmis tüm binaya sormus bu elbise sizin mi? diye kimseden ses çikmayinca ablamin evlenecegi aklina gelmis bize sormaya gelince kapiyi ablam açti...
  4. Kopmalık harika itiraflar :D

Kopmalık harika itiraflar :D

kopmalık duvar yazıları harika itiraflar kopmalık yazılar Harika gülmekten kopartan itiraflar meleklerim.Mutlaka gülümseyeceğinizi garanti ederim.:D Yaramazlığının tavan yaptığı noktada dört yaşındaki azman yeğenim oda cezası alıyor... Büyük bir öfkeyle odasına gidiyor. Uzunca bir zaman sesi çıkmyor, uyuduğunu düşünüp sohbete dalmışken sesleniyor ''Gardiyaaannn, sütümün saati geldi....

Sayfayı Paylaş