gebe
  1. duru***

duru*** Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cöp kutusu

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında duru*** tarafından paylaşıldı.

rüyada çöp kovası görmek rüyada çöp kutusu görmek aşk oldum bi cocuk vardı 6.snfta oda beni seviodu :)işte arkadşları bunu bnm yanıma itmeye calşıodu oda direniodu bi arkadası bi itrdi çöpe oturdu kaldı :puhas:ay cok glmüştm cnm rezl olmuştu feci dozda

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay yazik yaa :utan: cocugun o anki piskolojisini düsünmek istemiyorum, sevdigi kizin yaninda bide cizdildi karizma :utan: :):):)
    tsKLer paylasimin icin tatlim.. :mery:

3. duru***

duru*** Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önemsz cnm cilsn nolck bn ölede sevedmonu :D

4. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ay allah düşmanın başına vermesin napalım ayya

5. asli91

asli91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay yazık:)7. sınıfta bende kendi sevdiğim cocugu yanlıslıkla cöpe kafasını sokmustum:D

cöp kutusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ekmek kutusu

ekmek kutusu

ekmek kutusu ekmek kutusu modelleri
  2. mutluluk kutusu

mutluluk kutusu

Adam beş yaşındaki kızını, gayet pahalı bir hediyelik kaplama kağıdını ziyan ettiği için azarlamıştı. Küçük kız, koskoca bir paket altın yaldızlı kağıdı bir kutuyu eğri büğrü sarmak için kullanmıştı... Yılbaşı sabahı küçük kızı, paketi getirip: - "Bu senin babacığım" dediğinde çok üzüldü. Acaba gereğinden fazla mı tepki göstermişti kızına. Bir gece evvel yaptığından utanarak,...
  3. Cöp dökmeyin

Cöp dökmeyin

Cöp dökmeyin 1) "Buraya çöp atan sıkıyorsa biraz beklesin!" => Pendik'de bir duvarda 2) "Buraya çöp atmayın yakalarsam yediririm o çöpleri" => Kasımpaşa'da bir duvarda 3) "Buraya çöp atan Allah katında cezalandırılacaktır" => İstanbul/Sefaköy'de bir duvarda 4) "Buraya çöp atan için artık bir şey yazmayacağım... herkes içimden ne dediğimi...
  4. Pandora'nın kutusu

Pandora'nın kutusu

:) Pandora "tanrılar armağanı" anlamına gelir. Yunan mitolojisinde ilk kadın, Zeus tarafından insanlığı cezalandırmak için hazırlandığına inanılırdı. Efsaneye göre , Zeus kendinden ateşi çalıp insanlara veren Prometheus'un kardeşi Epimetheus'a balçıktan yapılmış tanrısal güzellik ve zekaya sahip Pandora'yı eş olarak gönderir. Epimetheus kardeşinin tüm uyarılarına karşı Pandora ile...

Sayfayı Paylaş