gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Cöpcatan Zuhal hamile mi ?

Konu, 'Magazin' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

naz elmas hamile hamile ünlüler 2011 2011 ünlüler yeni ünlülerimiz
    Ünlüler kervaninda yeni bir hamilelik dedikodusu aldi gidiyor ortaligi. Bir cok Internet haberine göre Zuhal Topal hamile.

Gecen sezon " Genis Aile " dizisinden cocuk sahibi olmak istedigi icin ayrilan Zuhal Topal gecenlerde bir arkadasinin Dogum günü eglencesinden sonra "Bebek ne zaman " sorusuna " Yaza insallah " diye cevap verdi.

Akillarda soru isareti birakan oyuncu/sunucu acaba hamile mi dedirtdiriyor.

Kendisine dogacak olan Melegiyle saglikli,mutlu yillar diliyorum. Allah anali babali büyütsün...

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ateş olmayan yerden duman tütmez sanırım bugünlerde Zuhal Topal'ın hamile olduğuna ilişkin çok fazla havadis magazin sayfalarında dolaşmakta kimbilir belkide çok yakında müjdeli haberlerini alırız Zuhal'in:D

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    esra erolu biliyorumda zuhalden hiç bir haberim yok :D

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

yaza demişse belki yaza hamiş kalmak isitiodur

5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin

6. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdiden hayırlı olsun :D

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Zuhal Topal bugünkü 17/02/2011 programının başında ortalıkta hamilelikle ilgili dönen söylentilere cevap olarak kendisinin hamile olmadığını açıklamıştır arkadaşlar.Bu durumda Zuhal Topal hamiş değil anlayacağınız:)

8. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Bence yaza hamile kalma plani yapiyo kadin....Bende tarih belirledim 2014 kasim veya aralikta siteye kirmizi kirmizi giricem insallahhahaha

Cöpcatan Zuhal hamile mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zuhal Topal Hamile!

Zuhal Topal Hamile!

Bu sayfa, Zuhal Topal Hamile haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, en son ekranlarda evlenme programlarından biriyle boy gösteren sempatik oyuncu Zuhal Topal hamile! Bu güzel haberi basınla paylaşan ise Demet Akalın... 2008’de evlenen Zuhal Topal-Korhan Saygıner çiftinin bebekleri olacağını, Demet Akalın önceki gün verdiği doğum günü partisinde açıkladı: “Burada...
  2. hamile miyim

hamile miyim

Ya benim basim donuyo karnim agriyo göğüs lerim agriyo surekli idrarim var hamililik belirtisi olabilir mi :kiss:
  3. hamile miyim?

hamile miyim?

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım yardımınıza ihtiyacım var 31 mayıs 2015 te adet oldum ve 5 haziran tarihinde adetim bitti.9 ve 10 haziran tarihinde eşimle korunmasız ilişki yaşadık sizce hamile olma ihtimalim nedir ve belirtiler ne zaman başlar ben 3 aylık evliyim ve bebek için ilk girişimimiz tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim
  4. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Sevgilim ile sürtünerek ilişkiye girdik, altimda yeni cikan bol pantolon vardi, bi anda aramiza bosaldi pantolon da ve iç camasirimda birşey yoktu ama citcitli atletim acikti eve gelince atlette kahverengi gibi hafif leke gördüm, döl rengi mi yoksa akinti mi diyemiycegim çünkü iç camasirda birşey yoktu, wcye girip ciktim kahverengi leke gelmiş, korkmuyoruz hamile miyimdir?
  5. hamile miyim

hamile miyim

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım :hede: benim son adet tarihim 24 ekim. tam yumurtlama günlerimde eşimle ilişki yaşadık. ilişkiden 5 gün sonra beta hcg baktırdım 1.2 çıktı ,yani negatif :( şuan adetime 3 gün var. ama kasıklarımda ve belimde 1 haftadır sürekli ağrı oluyor, başka da belirti yok .adet öncesi hiç böyle belirtim olmaz normalde. adetim 5 gün kadar geciktiğinde tekrar kan...

Sayfayı Paylaş