gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Cöplük yazilari

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Izmir'de bir çöp kutusunda "Buraya çöp atan sıkıyorsa biraz beklesin!" Pendik'te bir duvarda "Buraya çöp atmayın yakalarsam yediririm o çöpleri"

Kasımpaşa'da bir duvarda "Buraya çöp atan Allah katında cezalandırılacaktır"

Istanbul / Sefaköy'de bir duvarda "Buraya çöp atan için artık bir şey yazmayacağım... herkes içimden ne dediğimi biliyordur herhalde"

Bağcılar'da bir evin duvarında "Buraya çöp atan namussuzdur. Salı ve cuma hariç"

Büyükdere itfaiyesinin yan duvarında "Çöp atma ağır konuşurum"

Bursa'da bir apartmanın garaj girişinde "Çöp döken dir. Yorum yapan da"

Istanbul-Kağıthane'de bir duvarda "Buraya çöp döken Sayın eşek, görüntü hoşunuza gidiyor mu? Konteynır iki metre ileride!"

Beşiktaş'ta bir apartmanın önündeki doğalgaz kutusunun üzerinde "Buraya çöp dökmeyin... çok çok çok çok rica..."

Izmir'de bir evin duvarında "Buraya çöp dökeni tavana asayım, smaç basayım!"

4. Levent Sanayi'de bir binanın duvarında "Buraya çöp atan eşektir ve yasaktır"

Eskişehir otogarı yakınlarındaki bir duvarda "Arsaya çöp atanı severim"

Dikili'de bir çöp tenekesinin üstünde "Buraya çöp atmak yasaktır. Insansan anlarsın. Anlamazsan uygun bir zamanda arkadaşlarla öğretiriz"

Eskişehir'de bir apartmanın önünde "Buraya gündüz çöp dökmek yasaktır. Gece de yasaktır!"

Tekirdağ'da bir evin duvarında "Sayın Afyonlular! Çekirdekleri ve Çöpleri evinizde de mi yerlere atıyorsunuz!"

Soğanlı'da bir evin duvarında "Çöp dökmek yasaktır. Bir daha olmasın!"

Cihangir'de bir apartmanın duvarında " Hey çöp dökme sakın!"

Antalya'da bir evin duvarına devasa harflerle "Buraya çöp döken gevşektir"

Diyarbakır'da bir duvarda "Buraya çöp döken hayvansa zaten hayvandır, çocuksa babası hayvandır, büyükse hayvan oğlu hayvandır."

:piha::laugh::piha::laugh::piha::laugh::piha::laugh:

2. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Diyarbakır'da bir duvarda "Buraya çöp döken hayvansa zaten hayvandır, çocuksa babası hayvandır, büyükse hayvan oğlu hayvandır."
    hahaha hahaha

Cöplük yazilari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvar yazilari...

Duvar yazilari...

fecabook duvar yazıları Duvar Yazıları Hakkımı aradım meşgul çıktı....
  2. Güzel Yazilar...

Güzel Yazilar...

Olmasını istemediğin bir şey yaşadığında pişmanlık mı duyarsın yoksa sevinir misin diye sormuşlardı bir gün… O gün bunun anlamını bilmediğimden-çünkü yaşamamıştım böyle bir şey her şey istediğim gibi olduğundan belki de-bir cevap verememiştim… Ama şimdi düşünüyorum da aslında pişmanlık duyuyorsun. Ama çok ama az duyuyorsun işte yeteri kadar. Daha sonra acı dolu günler başlıyor. Bazen ağlama...
  3. Yazi özledimmm...

Yazi özledimmm...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Araba Yazilari

Araba Yazilari

Babam sağ olsun Genç kaptan Liselim Kroyum emme para bende Efsane Canısı Cagaloglu Anatolian Gymnasium Atam İzindeyiz Tek rakibim THY Hostes Aranıyor Yok mu hostes? Allah cezanı verecek Tut birini vur ötekine be ortaokullum. Nazar etme ne olur, çalış senin de olur. O simdi asker He is soldier now. Büyüyünce TIR olucam. Babam öyle diyo... Ela gözlüm Üniversiteli Ağrı'lı Karataş Kardeşler...
  5. Cildirtan yazilar

Cildirtan yazilar

Pilavınıza pirinç koyalım mı? Mermicekli kol böreğinde mercimeğiniz kırmızı mı olsun yeşil mi? *Aaa Tufan msn açmışsın? Ya açamıyordum iki gün önce şifreyi kaybetmişim İki gün önce messenger sana yüklü değil miydi yoksa ? Hey sitenin modu orda mısın ? Evet Raşit Admin abi şu konuyu demin silmedinmi ? hayır açan lütfen silme dedi acıdım abi seni banlayacam görürsün sen!!:D Anne çakmak...

Sayfayı Paylaş