gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Çorabımın tekini kaybettim, bulamıyorum:)

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

İlginç fikirler İlginç dekorasyon örnekleri
    Bizim çamaşır makinesi alırken araştırmamıza rağmen bizimki sürekli olarak benim çorabımın tekini kendi bünyesinde bir yerlere sıkıştırıyor. Bend sürekli çorabımın tekini arıyorum. Eşim makinenin bünyesinden çekip alıyor sonra. Bu kayıp çorap askısı çok hoşuma gitti. Böylece eşim benim tek çoraplarımı buraya asar:)

Çorabımın tekini kaybettim, bulamıyorum:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çorap

Çorap

rüyada yün çorap görmek rüyada örgü görmek kirli corap kirli kokulu oyunları Yeni çorap giymek, malın zekatını vererek onu güvence altına almaya, Güzel çorap övgüye layık şahsiyete, Çorap bazen kadın ve hizmetçiye, Eski çorap şükrü eda edilmeyen ve zekatı verilmediği için zarar görülecek mala, Pis kokulu çorap kötü şöhrete delaleet eder.Rüyada çorap satın almak maddi kazanca işarettir. Hediye...
  2. Teke

Teke

Dağ keçisinin erkeği, dini sağlam ve itibar sahibi kimseye delalet eder.Rüyada keçinin erkegini görmek, görünüste heybetli, ihtiyar ve ahmak bir kimseye isarettir. Bazen de dini saglam ve sani yüce bir kimseye isarettir
  3. Esımle konusacak bırsey bulamıyorum....

Esımle konusacak bırsey bulamıyorum....

Ya Meleklerim bana yardim edin... esim aksam isden eve gelince... konusacak konumuz olmuyor... önceleri saatlercce sohbet ederdik, sakalasirdik... simdi ise o tv izliyor bende ya ona cay yapiyorum yada yemek yada bos bos yaninda oturuyorum... benden usanmasindan korkuyorum, konusacak konu bulamiyoru... herseyden cabucacik sIkIlLiyor.. önerilerinizi bekliyorum...:S
  4. şarkıyı bulamıyorum

şarkıyı bulamıyorum

sürekli çalan bir şarkı var yarışmacılar çıkarken nakaratı yeah yeah ıs the come on baby yeah yeah yeah die devam ediyor.tamda bilmiyorum sözleri ama bu şekilde sölüyor lütfennnnn adı ne yardımcı olunnn:(
  5. Oyuncu Tekin Akmansoy Hayatını Kaybetti

Oyuncu Tekin Akmansoy Hayatını Kaybetti

Bu konu; Oyuncu Tekin Akmansoy Hayatını Kaybetti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 80li yıllarda televizyon ekranlarından beğenerek izlenen Kaynanalar dizisinin başrol oyuncusu usta tiyatrocu Tekin Akmansoy hayatını kaybetti. Eşi rolündeki Leman Çıdamlı'yı da Aralık ayında kaybettiğimiz aktör Nöri Kantar tiplemesiyle izleyenlerin kalbinde yer edinmişti. Merhuma...

Sayfayı Paylaş