gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

çoraplardan at ve köpek yapılışı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çoraptan at yapımı oyuncak at yapımı eski oyuncakların yapılışı sopadan köpek yapılışı [​IMG]
    ]Çoraptan at yapmak için gerekli malzemeler:

1 çorap,

Kulakları için keçe

Elyaf,

1 metre boyunda bir sopa,

2 metre kordon veya kurdele,

Oyuncak gözler (veya düğme),

İğne iplik, makas

Yapılışı :

Çorabın içini elyafla iyice doldurup, boynunun altına denk gelecek yeri dikerek at kafası şeklini oluşturun.

Keçeden iki kulak yapın , içini elyafla doldurup atın başına birleştirin.

Ağzını ve burun deliklerini iplikle işleyerek oluşturun.

Gözlerini yapıştırın.

Yularını ağzının ve yanaklarının etrafına sarın ve düşmemesi için birkaç yerinden dikerek sabitleyin.

Sopasını boynuna geçirip sıkıca bağlayın.

çoraplardan at ve köpek yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çoraptan Köpek Elbisesi nasıl yapılır

Çoraptan Köpek Elbisesi nasıl yapılır

Çoraptan Köpek Elbisesi Çoraptan Köpek Elbisesi
  2. Atlar ve At Tarihi

Atlar ve At Tarihi

at çiftleştirme binicilik terimleri sportif amaçlarla yapılan at yarışları için kullanılan uluslararası terim yarışları için kullanılan uluslararası terim atların yaşam alanları Dörtnal ve süratli yaparlar , kişnerler , hayal gücümüzü ve kalplerimizi ele geçirirler. Gerçekten de atların insanlık tarihini değiştirecek pek çok şeyi diğer evcil hayvanlara göre daha fazla yaptıkları söylenir. Bir...
  3. Çoraptan Köpek Elbisesi gördünüz mü

Çoraptan Köpek Elbisesi gördünüz mü

Çoraptan Köpek Elbisesi kücük köpek kıyafetleri Eğer evde beslediğiniz küçük köpek ırklarından birisi varsa işte tam sizin köpeğinize göre şimdi bir giysi modeli verecem.Tamda kışa yaklaşırken o minik sevdiğiniz arkadaşınız üşümesin yaptığınız kıyafetle sıcacık olsun:)
  4. Çorap Örneği ve Yapılışı

Çorap Örneği ve Yapılışı

corap örnekleri ve yapılışı corap ornekleri çorap örnekleri çorap örneği şişli örneği Kış aylarında ayağınızı sısacık tutacak ve sizi hastalıklara karşı koruyacak çok hoş örgü çorap modelini ve açıklamalı yapılışını hamarat meleklerimiz için paylaşıyorum:) Yapılışı:Örgüye 5 şiş ile çorabın konç kısmından (ağız kısmı) 72 ilmekle başlanır. 72 ilmek 4 şişe 18′er olarak bölünür. 5 şiş ile sırayla...
  5. Atatürkün atının ve köpeğinin adı

Atatürkün atının ve köpeğinin adı

Arkadaşlar selamlar.Atatürkün atı ve köpeği varmış çok sevdiği, onların isimlerini arıyorum ben, yardım edebilirmisiniz bana da ?

Sayfayı Paylaş