gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Çoraplı Sandaletler.

Konu, 'Moda Güncel' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Çoraplı sandeletler rahat ve kullanışlı melişlerim umarım beğenirsiniz.:) [​IMG] [​IMG]

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Çok tuhaf duruyor sanırım asla tercih etmem:D

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Çoraplı Sandaletler. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kelepçe sandaletler

kelepçe sandaletler

Önü açık kısa botlar ve gladyatör ayakkabılar bu yazın resmi ayakkabısı seçildi. Her yerde varlar. O kadar çoklar ki; şimdi değişiklik zamanı diyerek hibrit modelleri etrafı sarmaya çalışıyor. Bu yeni modelin illaki bilekte kelepçe tabir edilen kalınca bir parçası var. Ancak konumlandığı sandaletin üzeri açık, ya parmak arası, ya bantlı ya da tek parmaklı. Yazın trendi bu ayakkabı,...
  2. Kilotlu Çoraplı adamlar kızlar koşun

Kilotlu Çoraplı adamlar kızlar koşun

külotlu çoraplı kız resimleri kilotlu çoraplı kızlar kilotlu kızlar coraplı kız resimleri Nasıl kızlar bu kilotlu çoraplı kızlar pardon erkekler yakışıklılar dimi :D:D:D:dil::dil::laugh:
  3. Kelepçe Sandaletler

Kelepçe Sandaletler

Önü açık kısa botlar ve gladyatör ayakkabılar bu yazın resmi ayakkabısı seçildi... Her yerde varlar... O kadar çoklar ki; şimdi değişiklik zamanı diyerek hibrit modelleri etrafı sarmaya çalışıyor... Bu yeni modelin illaki bilekte kelepçe tabir edilen kalınca bir parçası var... Ancak konumlandığı sandaletin üzeri açık, ya parmak arası, ya bantlı ya da tek parmaklı... Yazın trendi bu ayakkabı,...
  4. Çoraplı Terliker ve Sandaletler

Çoraplı Terliker ve Sandaletler

İtalya modasın da gerçek bir patlama yapan 'Thong Socks'lar Antik Roma tarzını hatırlatıyorlar. Terlikler kısa veya uzun çoraplardan oluşuyor ve değişik renklerde bulunabilir...İster etekle ister kısa pantalonla çok uyumlu olabilirler.. Enteresan şeyler hep hoşuma gitmiştir bu terlik çoraplarada bayıldım:)
  5. Çoraplı sandalet modellerini daha önce görmüşmüydünüz?

Çoraplı sandalet modellerini daha önce görmüşmüydünüz?

enes ayakkabı modelleri enes çizme modelleri Arkadaşlar daha önce çoraplı sandalet modellerini görmüşmüydünüz bilmiyorum ama ben ilk defa gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim Bana çok farklı bir stil ve tarz gibi geldi.Aslında bazı modeller ev içinde terlik tarzındada giyilebilir Benim gibi ilk defa gören arkadaşlarım bu modeller hakkında bakalım ne düşünecek...

Sayfayı Paylaş