gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Çoraptan bebek yapımı...çok tatlılar...

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

çoraptan bebek yapımı ince çoraptan bebek yapımı çorap video
    Hadi kızlarrr bebek yapıyoruz.Hem kolay hemde zevkli ben denedim çok güzel oluyo sıra sizde..

işte bukadar;)

civcivson bunu beğendi.
  2. şevvalmelek

şevvalmelek Forum Okuru

bence çok kolay ve çok güzel çok beğendim :D

Çoraptan bebek yapımı...çok tatlılar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tatlı bebekler

tatlı bebekler

en tatlı bebekler tatlı bebekler tatli tatli bebek resimleri bebek resimleri Bebeklerin hepsi de çok tatlı ayrım bile yapılamaz. Onların en tatlı hallerinden topladığımız görselleri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz. En tatlı bebek resimleri, kız ve erkek bebek resimleri arayanlar için işte görseller;
  2. tatlı bebeklerin tatlı resimleri

tatlı bebeklerin tatlı resimleri

tatlı bebekler çok tatlı bebekler bebek fotolari bebek fotoları fotoğrafları
  3. Tığ işi bebek patiklerinin yapımı (çok tatlı)

Tığ işi bebek patiklerinin yapımı (çok tatlı)

anlatımlı tığ işi patik modelleri anlatımlı tığ işi bebek patikleri tek tığla patik modelleri bebek patikleri Yapımı çok kolay bebek patikleri.Günde iki çift birden yapabilirsiniz.Resimlerle tek tek anlattığım için,detaya girmiyorum.Bakarak rahatlıkla yapabilirsiniz.
  4. Çoraptan Bez Bebek Yapımı Çook Şirinlerrr....

Çoraptan Bez Bebek Yapımı Çook Şirinlerrr....

Çoraptan Bez Bebek Çoraptan Bez Bebek Yapımı Çocuklarınıza aldığınız şu zamanın oyuncakları hem kanserojen maddeler içeriyor hemde 2 günde kırılıyor..Bez bebekleri artık tarihe karıştı derken şimdi yine karşınızda işte....Hem daha pratik hemde sağlık hijyen açısından çocuklarınızın güvenle oynayabilecekleri bebekler....Hadi bakalım melekler yapmak isteyenler varsa buyursun...İşte bunlarda...
  5. Bunlar Çok Tatlı....Tığ İşi Bebek Patikleri.....

Bunlar Çok Tatlı....Tığ İşi Bebek Patikleri.....

Tığ İşi Bebek Patikleri Tığ İşi Bebek Patik Modelleri Merhaba bayanlar, bu yazımızda tığ işi bebek patiği örneklerini inceleyebilir, bu örnekleri kendi örgülerinizde kullanabilirsiniz. Hepinize şimdiden kolay gelsin… Bu cici patik modelleri yanında burada da örgü bebek yelek modelleri bulunmakta...

Sayfayı Paylaş