gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

çorba banyosu yaptım..

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

mesela yani:D:D aslında hiçte fena olmaz

çorba banyosu yaptım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğiniz Banyosu

Bebeğiniz Banyosu

Yeni doğan bebeğin herhangi bir sağlık sorunu yoksa ve bulunduğu ortamın düzeni sağlanmış ise banyo yaptırılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Aşağıda maddeler halinde anlatılan banyo tekniği, bebeğinizin göbeği düşünceye kadar, yani ilk bir hafta on gün uygulayacağınız tekniktir. Göbek düşene kadar ve sonraki 2-3 gün bebeğinizi akan suyun altında yıkamanız önemli. Böylece su vücudundan...
  2. Çorba

Çorba

rüyada sütlü çorba içmek rüyada pirinç çorbası görmek pişirmek Kişinin sevdiği ve beğenerek yediği çorba bahtın açılmasına, rızık yollarının kolaylaşmasına, Yazın sıcak, kışın soğuk çorba içmek üzüntüye, Sığır etli çorpa hayır ve iyilik ehli birine, Koyun etli çorba şeref ve izzetli hayata, Kuş ettiyle bişirilen çorrba memuriyete yahut devletten gelecek ihsana, arzu ve isteğin yerine gelmesine...
  3. Şenay Akay'ın süt banyosu

Şenay Akay'ın süt banyosu

şenay akay süt banyosu şenay akayın süt banyosu, küvette süt banyosu yapan ünlünün haberi burda arkadaşlar. İlk defa süt banyosu yaptığını söyleyen Şenay Akay, bundan sonra süt banyosu yapacağını ve çok keyif aldığını söylemiş Melek'ler. 15 dakika süren süt banyosu Şenay Akay'a zorlu anlar yaşattı. Küvetteki sütün soğuk olması nedeniyle, sürekli sıcak süt takviyesi yapıldı. Hayatında...
  4. Göz Banyosu

Göz Banyosu

göz banyosu göz banyosu nasıl yapılır göz bakımı ile ilgili bilgiler burada melekler. Büyüklerimizin gözümüz kanlandığında hemen uyguladıkları formül göz banyosu olur melekler :) Eee, bir bildikleri var demek ki. Normal demlenen çayın ilk demiyle yapılan çay banyosunda pamuğu çaya bandırır, sonra gözlerimizin üstüne koyardı büyüklerimiz. Gerçi hala da kullanıyorum ben o yöntemi. Tabi bundan...
  5. Ev Yapımı Un Tarhanası Tarifi meleklere özel mis gibi çorba

Ev Yapımı Un Tarhanası Tarifi meleklere özel mis gibi çorba

Ev Yapımı Un Tarhanası Nasıl Yapılır Un Tarhanası Tarifi Resimli Oruçluyken canınız tarhana çorbası mı istedi, ne yalan söyliyim benim de dün canım çok tarhana çorbası çekti, anneme iftar sofrası için tarhana yapmasını söyledim yaptıda sağolsun:) Benim gibi tarhana çorbası isteyen tüm melek'lerimize ve misafirlerimize, ben de bu sayfamızda ev yapımı un tarhana çorbası tarifi vermek...

Sayfayı Paylaş