gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

çorba kaşıklarını değerlendirmişşşşşşşş

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çorba kaşıklarını değerlendirmişşşşşşşş
    oo supermis ya,,demekki evde esk seylerimizi atmayip degerlendirmek lazimmis,emegine saglik canm,guzel paylasimdi

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

beğendiğine sevindim tatlım

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

delılık tek kelımeyle..emegıne saglık

çorba kaşıklarını değerlendirmişşşşşşşş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akıllı kaşık

Akıllı kaşık

akıllı kaşık Yemek bloglarının çokluğu, insanların ağızlarının tadına ne kadar düşkün olduğunu gösteriyor. Yemeğin tadının ne kadar tuzlu mu tatlı mı olduğunu ise mit labaratuvarlarında büyümüş olan akıllı kaşık gösteriyor.
  2. şurup kaşıkları

şurup kaşıkları

Şurup kutularının içinden çıkan kaşıklar, baharatlarınız için ideal ölçü kaşıkları olabilir.
  3. Çorba

Çorba

rüyada sütlü çorba içmek rüyada pirinç çorbası görmek pişirmek Kişinin sevdiği ve beğenerek yediği çorba bahtın açılmasına, rızık yollarının kolaylaşmasına, Yazın sıcak, kışın soğuk çorba içmek üzüntüye, Sığır etli çorpa hayır ve iyilik ehli birine, Koyun etli çorba şeref ve izzetli hayata, Kuş ettiyle bişirilen çorrba memuriyete yahut devletten gelecek ihsana, arzu ve isteğin yerine gelmesine...
  4. Bir çorba Kaşığı Şekerr

Bir çorba Kaşığı Şekerr

çorba kaşığı resmi Merhaba arkadaşlar dün gece çok garip bir rüya gördüm.Hatırladıkçada midem bulanıyor.Anlamınıda bilmiyorum ama aynen şöyleydi. Çay şekerini Bir Çorba kaşığıyla yiyordum.üzerine ne su nede birşey iciyordum sadece bir kaşık olarak ağzıma attığımı gördüm. Uyandıgımdada hatırladıkca midem bulandı ve su içtim anlamı ne ama çok kafam karıstı bu konudaa :/ :shootout:

Sayfayı Paylaş