Çörek otu kilo aldırırmı

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

çörek otu kilo almak çörek otu kilo yaparmı

Balla karıştırılıp yenildiğinde kilo aldıran ve daha bir çok faydası olan çörek otu hakkında merak ettiğiniz tüm kilo sorularının yanıtı bu yazımızda yer almaktadır Melek'lerim.

Soru: Çörek otu kilo yapar mı

Çörek otuyla kilo alma

Çörekotu, her derde deva özelliği ile kanserden korumasından tutun da, hemoroide kadar, bağışıklık sistemini kuvvetlendirmesinden, güzellik iksiri olmaya kadar, bir çok faydası var. İşte Çörekotuyla kilo almak için uzmanların önerisi;

GEREKLİ MALZEMELER
    * çörek otu,
    * 1kg bal,
    * 200gr

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ
    Çörek otu öğütülüp, balın içine karıştırılır. Bir kaba konur, üstü tülbentle örtülür. 3 gün, 3 gece ay ve yıldızları görecek şekilde bekletilir. Sonra bu macundan 1 tatlı kaşığı günde 3 kere aç karnına yenir.

ÖNEMLİ UYARI: Çörek otunun balla kullanımı tavsiye edilir. Önerilen dozların aşılmması uygundur.

Çörek otu kilo aldırırmı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kilo Veremeyenlere Kilo Vermek İçin 11 Öneri

sütlü nescafe kaç kalori nescafe kalori 1 fincan kaç nescafenin kalorisi Kilo vermenin 11 püf noktası Beslenmenizde yapacağınız çok basit 11 değişiklikle binlerce kalori kar elde edeceğinizi ve kolayca kilo vereceğiniz biliyor muydunuz? İşte hem sağlıklı, hem de kolayca kilo vermenin sırları... 1. Cheddar peyniri yerine Parmesan peyniri (Kazancınız: 90 kalori) 2. Mavi...
  2. Çörek Otu (Nigella) - Çörek Otu Nedir? Faydaları Nelerdir?Nasıl Kullanılır?

çörek otu ile zayıflama çörek otu nasıl kullanılır otunun faydaları zayıflama cörek ile zayiflama corek nedir Çörekotu: Haziran-temmuz ayları arasında yeşille karışık açık mâvi renkli çiçekler açan, 20-40 cm boyunda bir senelik, otsu bir bitkidir. Yol kenarları ve bilhassa ekin tarlaları içinde bulunur. Gövde dik ve kısa tüylüdür. Yaprakların alttakileri saplı, üsttekileri sapsızdır....
  3. Bal kilo aldırırmı diye merak edenler buyrun öğrenin

bal kilo aldırırmı verdirirmi bal diyeti hakkında bilgiler öneriler burada arkadaşlar. Besin değeri oldukça zengin olan Bal faydaları ve lezzeti ile hayatımızın vazgeçilmezlerinden biridir Melek'lerim. Gerek cilt bakım yöntemleri arasında etkisi ile tercihi en fazla olan bal cilt maskesi uygulamaları gerek ise gribal enfeksiyonlarda ki faydaları saymakla bitmez Melek'lerim. Bu denli faydalı...
  4. çörek otuyla kilo alma

çörek otuyla kilo alınır mı kilo alma nasıl olur :S Arkadaşlar kilo almak istiyorum ne yapma lazım acaba :S Lütfen yardım edin bana
  5. kilo durumunuz nasıl?ne kadar kilo aldık

ideal kilo hamilelikte kilo alımı Selam kızlar kaçıncı ayınızdasınız ve kaç kilo aldınız? iştah durumunuz nasıl
  6. Hamilelikte Kilo Artışı Nasıl Olmalı Kaç Kilo Alınmalı ?

hamilelikte kilo artışı hamilelikte kilo alımı Eğer daha önce gebelik yaşamadıysanız, etrafınızda ki gebelerden kilo alımı ile ilgili şikayetler duymuşsunuzdur melekler. Hamilelikte nasılsa bebeğe yarıyor diyerek önüne geleni, canın çektiğini yemek doğru değildir. Elbette ki nefsi körlemek gerekir, eskiler hep bunu der ama abartmamak lazım. Sonra 25-30 kga çıkan artışlar yaşanabilir ve de...
  7. Kilo Almakta Güçlük mü Çekiyorsunuz?İşte Kilo Almanın Yolları...

Kilo Almanın Yolları Kolay Kilo Almak İçin Kilo alamamak da, kilolu olmak kadar önemli bir sağlık sorunudur. Bu konuda mutlaka profesyonel destek alınmalıdır.Kilo alamıyorsanız şimdi aşağıda vereceğimiz önerilere kulak verin...Kilo almak için ayrıca Gelincik Çayı tarifi... Kilo almak kilo vermeye göre çok daha zordur, bu yüzden gerçekten kişi istekli ve sabırlı olmalıdır. Hızlı kilo...
  8. Herkes fazlalıklardan şikayetçi ben kilo alamamaktan nasıl kilo alabilirim ?

Çok zayıfım ve bu artık psikolojimi bozmaya başladı, nasıl sağlıklı kilo alabilirim :(:(
  9. Doğum kontrol hapı kilo aldırırmı?

doğum kontrol hapları şişmanlatırmı,doğum kontrol hapları kilo yaparmı,doğum kontrol hapları zayıflatırmı,doğum kontrol hapları hakkında bilgiler [ATTACH] Doğum kontrol hapı (OKS) kullanmayı planlayan bayanların en çok sordukları sorulardan birisi de acaba kullanırsam kilo alır mıyım? kilo yapar mı? şeklinde sorulardır. Doğum kontrol haplarının bariz şekilde kilo aldırdığını, şişmalığa,...
  10. kilo aldırıcı iğne ile kilo alanlar

kendimi bildim bileli çok zayıf bir bayanım artık kilo almak istiyorum insanların bakışından bile oldukça rahatsız oluyorum kilo aldırıcı iğne ile kilo alınıyormuş duyduğuma göre aranızda bu yöntem ile kilo alan oldumu olduysa tecrübelerinizi paylaşırmısınız

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. çörek otu yağı kilo aldırırmı

,
  2. Çörek otu kilo aldırirmi

,
  3. çörek otu kilo yaparmı

,
  4. çörek otu yağının kilo aldırırmı,
  5. çörek otu kilo almak için nasıl kullanılır,
  6. kilo almak için çörek otu yağı,
  7. bal ve çörek otu kilo aldırırmı,