gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Coşku

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyasında coşku, ani heyecan kişinin hayatının tekdüze olacağına işaret eder.

Coşku konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasan Yılmaz - Ver Coşkuyu

Hasan Yılmaz - Ver Coşkuyu

bana pas vermiyorsun kiymete biniyorsun, havan kime guzelim, beni begenmiyormusun. kacarsan kovalarim sonunda yakalarim, yakisikli adamim, nasilim. ver coskuyu, kivir kivir,(alttan ustten&oldu) ver coskuyu, ver ver, ver coskuyu, kasiklari zilli,(yokardan asagadan&oldu oldu) ver coskuyu, ver tatlim, ver coskuyu ver ver ver ver coskuyu. hadi biraz rahatla, sakin icine atma, yeterki...
  2. 30 Ağustos Zafer Bayramı Yurtta Coşkuyla Kutlanıyor

30 Ağustos Zafer Bayramı Yurtta Coşkuyla Kutlanıyor

İstanbul'da 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü kutlamaları, Taksim'deki Cumhuriyet Anıtı'na çelenklerin konulmasıyla başladı. Ankara'da ise Türk Silahlı Kuvvetleri komuta kademesi, Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'un başkanlığında Anıtkabir'i ziyaret etti. Cumhuriyet Anıtı'nda düzenlenen törene İstanbul Valisi Muammer Güler, 1. Ordu Komutan Orgeneral Ergin...
  3. Cumhuriyetin 85.yaşı coşkuyla kutlandı

Cumhuriyetin 85.yaşı coşkuyla kutlandı

Cumhuriyet 85 yaşında Cumhuriyet Bayramı yurt genelinde, dış temsilciliklerde ve KKTC'de törenlerle kutlandı. Cumhuriyet'in ilanının 85. yıldönümü kutlamaları, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün başkanlığındaki devlet erkanının Anıtkabir'i ziyareti ile başladı. Cumhurbaşkanı Gül ve devlet erkanı sabah saat 08.45 de Aslanlı yolda tören yürüyüşüne başladılar. Cumhurbaşkanı Gül, mozoleye çelenk...
  4. Aşk - Coşku

Aşk - Coşku

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Ömer Coşkunun bitkisel tedavi tarifleri

Ömer Coşkunun bitkisel tedavi tarifleri

bitkisel ilaç tarifleri ömer coşkun bitkisel tedavi ilaçlar tarifleri Ömer Coşkunu televizyonda izleyip verdiği bilgileri tam not edememiş olabilirsiniz. Ömer Coşkunun televizyonda anlattığı bilgileri sizler için derledik. Ömer Coşkun çörek otu, ökse otu ve diğer pek çok doğal otun sağlığımız için nasıl kullanılması gerektiğini anlatıyor bize sık sık.. Kullanmadım denemedim ama belki siz...

Sayfayı Paylaş