gebe
  1. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

coskulu yasam

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında AskinAy tarafından paylaşıldı.

daha once baska bir yerde gordum buna benzer bir yazi cok ilgimi cekti katilmak istermisiniz arkadaslar konu soyle ufak seylerden nasil mutlu olabiliriz herkes ornekler verirse super olur bence daha mutlu bir yasam icin benim orneklerim:

* isimsiz sevdiginize kartpostal gondermek

* esinize sevdigi pogaca/tatli/kek yapip hediye paketine sarip onun gorebilecegi yere koymak

* kalpli bir bornoz yada sabahlik almak

* esinize guzellik bakimi uygulamak salonlardaki gibi

* sevdiginize dogum gunu partisi hazirlamak

* keyifsiz bir aninizda guzel bir dans muzigi acip esinizi ayaga kaldirip dans etmek

* "ask karnesi hazirlamak" eksiler artilari yazmak not etmek .....
    sevgiliye/ese zarf icinde gondermek(konu icerigi ise
    fizik/****/saygi/hediye/kultur/sevgi ile alakali notlar

2. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: coskulu yasam
    aramizda baska fikirleri olan yokmu hic merak ettim haydi coskulanalim bayanlar muhakkak ki bir fikrinizde olsa vardir ornek olarak cevaplarinizi bekliyorum cosku dolu yasamlar dilerim hepinize...............

3. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benden size birkac ornek daha

yatakta sevgiliye kahvalti

cebine seker doldurup onune gelen cocuga vermek

banyoda dus jeliyle havalara girmek

komedi filmi izlemek

anneninizi alip pastaneye goturun

kiyafetinize uygun bandana takmak

bundan sonraki sarki sevdigime gelsin demek

(haydi bayanlar sizinde fikirlerinizi bekliyorum daha eglenceli ve mutlu bir yasam icin....

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

bunlardan bir kaçına katılıyorum birde yardımcı olmayı çok sevıyorum özellikle bişeyler öğrenmek kendini geliştirmek adına yardım isteyenlere elimden geldiğince yardımcı olabiliyosam bu beni çok mutlu ediyo...şartlar ne olursa olsun sevdiğim insanların yanında yer almakda..hele birde başkalarının sevinçlerine ortak olmak oda bambaşka bir duygu...ihtiyacı olanlara elimden geldiğince maddi manevi destek keyfi tartışılmaz...sadece eş sevgili değil ben genel baktım o9laya...birde çocuklarımı sosyalleşmeleri adına onların teşvikçisi olmak ve onlarla birlikte geçirdiğim vakitler inanılmaz sadece yaşanır...teşekkürler arkadaşım şimdilik aklıma gelenler sadece bunlar

5. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylasimin icin ben tesekkur ederim

coskulu yasam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat yasaları

hayat yasaları

WILLOUGHBY YASASI Birine bir makinenin çalışmadığını kanıtlamaya çalışırsanız, makine o anda çalışacaktır. ANDREW YOUNG YASASI Eğer 100 işadamı yasal olmayan bir iş yapmaya karar verirlerse, o iş yasal olur. AXWELL'IN ÇIKARDIĞI SONUÇ Eğer havayı soluyabiliyor ama suyu içemiyorsanız, geri kalmış bir ülkedesinizdir. Oysa, suyu içebiliyor ama havayı soluyamıyorsanız, kalkınmış bir...
  2. iSViCRE'de Yasam

iSViCRE'de Yasam

isviçrede yaşam isvicrede yasam isviçre de yaşam isvicrede hayat isviçrede maaşlar iSViCRE'de Yasam Isviçre'de yasam... Genel anlamda insanin; dogup büyüdügü yerleri terkedip baska yerlere gitmesinin beraberinde getirmis oldugu sorunlar,gerek ayni ülke içinde gerekse ülke disinda hepimizin malumudur.Bu sorunlari indirgeme de kisinin kendisine tabii ki bazi görevler düsüyor.Bu kendisinin...
  3. Yasamın sırrı

Yasamın sırrı

Hep hayal eder insan "simdi bir deniz kenarinda olsaydim, bacaklarimi suya uzatmis, sevgilimin kollarinda uzansaydim. Kumsalda bir evde yasasaydim, hic bir seyi zorunlu oldugum icin yapmasaydim. Okumadan diplomaya, calismadan paraya sahip olsaydim. Sevdiklerimi hep yanimda, sevmediklerimi dunyanin bir ucunda tutsaydim"diye. Oysa mutlu olmak icin ihtiycain olan tek sey saglik....
  4. Egzotık yasalar

Egzotık yasalar

WILLOUGHBY YASASI * Birine bir makinenin calismadigini kanitlamaya calisirsaniz, makine o anda calisacaktir. ANDREW YOUNG YASASI * Eger 100 isadami yasal olmayan bir is yapmaya karar verirlerse, o is yasal olur. AXWELL'IN CIKARDIGI SONUC * Eger havayi soluyabiliyor ama suyu icemiyorsaniz geri kalmis bir ülkedesinizdir. Oysa, suyu icebiliyor ama havayi soluyamiyorsaniz kalkinmis bir...
  5. Karavanda yasam

Karavanda yasam

karavanda yaşam karavan hayatı karavan yaşamı caravan EŞİNİZ NERDE SİZ ORDAYSANIZ VE BİRDE KARAVANINIZ VARSA OHH HEM GEZİP HEM EVİNİZİN RAHATLIGINDA YASIYORSUNUZ DEMEKTİR AMA BU KARAVAN ÇOK DEGİŞİK GELDİ BANA...

Sayfayı Paylaş