gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Coşkun Sabah - Anılar

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

anılar notası coşkun sabah anılar akor nota akor notaları bu akşam içimde hüzün var gözümde canlandı anılar
    ağlamak istiyorum, haykırmak istiyorum
    bu akşam içimde hüzün var

sensiz geçmiyor bu akşamlar
    gönlümde dinmiyor arzular
    kavuşmak istiyorum, sarılmak istiyorum
    bak bizi bekliyor anılar

anılar, anılar, şimdi gözümde canlandılar
    anılar, anılar, beni bu akşam ağlattılar

benden uzak durma ne olur
    bu kalbi sensiz taşıyamam
    artık benim olmasan bile
    seni görmeden yaşayamam

yüzünü görmeliyim
    sesini duymalıyım
    anıları yaşamalıyım

anılar, anılar, şimdi gözümde canlandılar
    anılar, anılar, beni bu akşam ağlattılar

Coşkun Sabah - Anılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coşkun Sabah - Okyanus

Coşkun Sabah - Okyanus

coşkun sabah resmi web sitesi İlkbahara bekle beni demiştin Hiç mi orda kış baharı bulmuyor? Düşlerin mi yoksa sen mi değiştin? Ayrılıktan aşka sıra gelmiyor Okyanus mu iki şehrin arası? Kaç saatlik yol ki şunun şurası? O verdiğin ümitlerin süresi Her nedense bitmek nedir bilmiyor Gün kavuştu, ikindiye vakit dar Bir öpüşten, dokunuştan ne çıkar? Güzelliğin aşkın kadar aşikâr; Mazeretin bu...
  2. Coşkun Sabah - Kırık Ud

Coşkun Sabah - Kırık Ud

Batık bir gemiyim aşk limanında Kader bu deyipte avutma beni Hasret kapımızı çaldı sonunda Kadere kahredip söyletme beni Kırık bir ut gibi inletme beni Ayrılık çıktı bak sevda falında Ümit çiçeklerim soldu dalında Artık başkası var senin kolunda Kadere kahredip söyletme beni Kırık bir ut gibi inletme beni Çaresiz bıraktın umutlarımı Sabahsız bıraktın yarınlarımı Göz yaşı doldurdun...
  3. Coşkun Sabah - Çok Yaşa

Coşkun Sabah - Çok Yaşa

Çok yaşa sen Ayşe Çok yaşa sen ayşe Evimin kızısın köyümün güzeli gönlümün yıldızısın Ahtın açılsın talih açılsın Gönlün şen olsun Kendini üzme sakın Vur patlasın çal oynasın Bu hayat böyle geçer Söz-Müzik: M. Sabahattin Ezgi
  4. Coşkun Sabah - Benimsin

Coşkun Sabah - Benimsin

coşkun sabah sen yokmusun sen yokmusun ne güzel şeysin ne şirin şeysin Benimsin benimsin benimsin Sen benim meleğim bebeğimsin Seni ben kimseye veremem Sen benim kaderimsin kaderimsin Sana ben başka şey söylemem Sana ben beni sev diyemem Sevsen de sevmesende yine ben Senleyim sensizliği düşünemem Sen yokmusun sen yokmusun Ne güzel şeysin Sen yokmusun sen yokmusun Ne şirin şeysin Seni o ilk...
  5. Coşkun Sabah - Aşk Kitabı

Coşkun Sabah - Aşk Kitabı

Ne olur söyleyin sevenler bana Ayrılmak kanunmu aşk kitabında El ele tutuşup gezmeden daha Zulm etmek kanunmu aşk kitabında Ümitlerim kırıldı gitti Hayallerim yıkıldı bitti Bu aşk beni benden etti Sevdim sevdim bak ne hale geldim Her seven sonunda düşüyor derde Bu aş kitabının yazanı nerde Elele tutuşup gezdiğim yerde Terketmek kanunmu aşk kitabında Ümitlerim kırıldı gitti Hayallerim...

Sayfayı Paylaş