gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Coşkun Sabah - Elveda Gençlik

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

elveda bütün hatıralar nota elveda bütün hatıralar notası Elveda bütün hatıralar Elveda bütün gençliğim

Gelmesin baharlar
    Gelmesin yazlar

Bilinmesin karanlık mazim
    Beni benden aldın
    Beni yalnız çalan
    O sahte sözlere
    Yalancı gözlere
    Kapandığım dizlere
    Elveda elveda
    Hayata sizlere
    Bilmez aktı yeri su
    Bir gençlik hikayesi bu

Söz : Lukbey Öztürk
    Müzik : Mutsel Öztürk

Coşkun Sabah - Elveda Gençlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coşkun Sabah - Resmimiz

Coşkun Sabah - Resmimiz

O en güzel mevsimler artık mazide kaldı Aşkımızdan sadece eski bir resim kaldı Belki bakar anarsın belki anar bakarsın Sende kalsın resmimiz unutursan yakarsın O resimde yaşıyor aşkların engüzeli O resimde duruyor yalanın en gerçeği Belki bakar anarsın belki anar bakarsın Sende kalsın resmimiz unutursan yakarsın
  2. Coşkun Sabah - Gel Gelebilirsen

Coşkun Sabah - Gel Gelebilirsen

Bir sevgi ver bana gönül dünyam bomboş Nasılda harabım hayallerim bomboş Gel gelebilirsen sev sevebilirsen Aşk verebilirsen başka şey istemem Susuz kalmış bir çiçek toprak gibiyim Sevgiye muhtacım ne olursan gel (Mevlana gibiyim kim olursan gel) Gel gelebilirsen sev sevebilirsen Aşk verebilirsen başka şey istemem
  3. Coşkun Sabah - Çok Yaşa

Coşkun Sabah - Çok Yaşa

Çok yaşa sen Ayşe Çok yaşa sen ayşe Evimin kızısın köyümün güzeli gönlümün yıldızısın Ahtın açılsın talih açılsın Gönlün şen olsun Kendini üzme sakın Vur patlasın çal oynasın Bu hayat böyle geçer Söz-Müzik: M. Sabahattin Ezgi
  4. Coşkun Sabah - Benimsin

Coşkun Sabah - Benimsin

coşkun sabah sen yokmusun sen yokmusun ne güzel şeysin ne şirin şeysin Benimsin benimsin benimsin Sen benim meleğim bebeğimsin Seni ben kimseye veremem Sen benim kaderimsin kaderimsin Sana ben başka şey söylemem Sana ben beni sev diyemem Sevsen de sevmesende yine ben Senleyim sensizliği düşünemem Sen yokmusun sen yokmusun Ne güzel şeysin Sen yokmusun sen yokmusun Ne şirin şeysin Seni o ilk...
  5. Coşkun Sabah - Aşk Kitabı

Coşkun Sabah - Aşk Kitabı

Ne olur söyleyin sevenler bana Ayrılmak kanunmu aşk kitabında El ele tutuşup gezmeden daha Zulm etmek kanunmu aşk kitabında Ümitlerim kırıldı gitti Hayallerim yıkıldı bitti Bu aşk beni benden etti Sevdim sevdim bak ne hale geldim Her seven sonunda düşüyor derde Bu aş kitabının yazanı nerde Elele tutuşup gezdiğim yerde Terketmek kanunmu aşk kitabında Ümitlerim kırıldı gitti Hayallerim...

Sayfayı Paylaş