gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Coşkun Sabah - Kırık Ud

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Batık bir gemiyim aşk limanında Kader bu deyipte avutma beni Hasret kapımızı çaldı sonunda
    Kadere kahredip söyletme beni
    Kırık bir ut gibi inletme beni

Ayrılık çıktı bak sevda falında
    Ümit çiçeklerim soldu dalında
    Artık başkası var senin kolunda

Çaresiz bıraktın umutlarımı
    Sabahsız bıraktın yarınlarımı
    Göz yaşı doldurdun şarkılarımı

Ayrılık çıktı bak sevda falında
    Ümit çiçeklerim soldu dalında
    Artık başkası var senin kolunda

Coşkun Sabah - Kırık Ud konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coşkun Sabah - Okyanus

Coşkun Sabah - Okyanus

coşkun sabah resmi web sitesi İlkbahara bekle beni demiştin Hiç mi orda kış baharı bulmuyor? Düşlerin mi yoksa sen mi değiştin? Ayrılıktan aşka sıra gelmiyor Okyanus mu iki şehrin arası? Kaç saatlik yol ki şunun şurası? O verdiğin ümitlerin süresi Her nedense bitmek nedir bilmiyor Gün kavuştu, ikindiye vakit dar Bir öpüşten, dokunuştan ne çıkar? Güzelliğin aşkın kadar aşikâr; Mazeretin bu...
  2. Coşkun Sabah - Hatıram Olsun

Coşkun Sabah - Hatıram Olsun

İnan siir gözlüm Inan gönül sözlüm Sensiz bir dunyayi yasamam yasamam yasayamam Elin ellerimde Gözün gözlerimde Bilki yüregimde sicacik sicacik bir sevgin var Sende hatiralar var Sende mutluluklar var Sana sitem ettiysem Sitem sevgiden dogar Ben sende yasadim Seninle tattim böyle bir aski Al hatiram olsun armagan olsun sana bu sarki Cal benim icin cal bu ask icin cal bizim bu sarki
  3. Coşkun Sabah - Gülelim Yar

Coşkun Sabah - Gülelim Yar

Yakışmıyor elem bize Yazık geçen günlerimize Bizim olsun hep neşeler Bahar açsın gönlümüze Gülelim gülelim yar Her gülüş canlara can katar Olsa bile binbir keder Hayat yaşanmaya değer O şarabı gamla içip Mesut olmak bence hüner İçelim içelim yar Her yudum canlara can katar Söz-Müzik: İlhan Gencer
  4. Coşkun Sabah - Diyemedim

Coşkun Sabah - Diyemedim

zehr oldu içimde bir bir umutlar yaşadımmı ben bilemedim(2) herkes sordu seni bana biz ayrıldık diyemedim(2) diyemedim diyemedim biz ayrıldık diyemedim ümitle başladı senle aşkımız neden ayrıldık bilemedim(2) senden ayrı bu dünyada ne yaptımsa gülemedim(2) diyemedim diyemedim biz ayrıldık diyemedim herkes sordu seni bana biz ayrıldık diyemedim diyemedim diyemedim biz ayrıldık diyemedim
  5. Coşkun Sabah - Affetmem Asla

Coşkun Sabah - Affetmem Asla

Ateş olup yaksanda Gonca güller taksanda Ahu olup baksanda Affetmem asla seni Som altından taç olsan Aşkıma muhtaç olsan Derdime ilaç olsan Affetmem asla seni Yakut yüklü dal olsan Al ipekten şal olsan Peteklerde bal olsan Affetmem asla seni Şarkı olsan dilimde Gonca olsan güllerde Leyla olsan çöllerde Affetmem asla seni Söz-Müzik: Zeynettin Maraş

Sayfayı Paylaş