gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cosmed Lazer Epilasyon Merkezi

Konu, 'Güzellik Bakım Merkezleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

lazer epilasyon anadolu yakası lazer epilasyon merkezleri anadolu yakası merkezleri istanbul Sektör : Güzellik ve Bakım Kategori : Cilt Bakım Ürünleri Firma Adı : Cosmed Lazer Epilasyon Merkezi Firma Resim : Açıklama : Lazer Epilasyon, Merkezi, Lightsheer, Erkeklerde Laser, İstenmeyen Tüylerin Tedavisi, Cosmed, Nazım Çerkeş Web Adresi : http://www.cosmed-lazerepilasyon.com Adres : Doç. Dr. Nazım ÇERKEŞ [email protected] Telefon :
    Fax :

2. bistmein

bistmein Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler çok iyi oldu bu bilgiler

Cosmed Lazer Epilasyon Merkezi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. armoni lazer epilasyon güzellik merkezi

armoni lazer epilasyon güzellik merkezi

armoni lazer epilasyon Sektör : Güzellik ve Bakım Kategori : Cilt Bakım Ürünleri Firma Adı : armoni lazer...
  2. ankarada en iyi lazer epilasyon merkezi

ankarada en iyi lazer epilasyon merkezi

selam hanımlar ankarada oturuyorum benim gibi ankarada oturup lazer epilasyon yaptıran olduysa hangi merkeze gittiniz memnunmusunuz olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum ankaradaki en iyi lazer epilasyon yapan yer neresi paylaşırsanız memnun olurum
  3. adana lazer epilasyon merkezleri

adana lazer epilasyon merkezleri

selam melekler adanada oturuyorum bana adanadaki lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi ve önerileri paylaşırmısınız adanada oturanlar hangi lazer epilasyon merkezine gidiyorsunuz tavsiye edermisiniz
  4. Epilasyon yaptırmak zararlımı?

Epilasyon yaptırmak zararlımı?

İstenmeyen tüyler bayanlar kadar erkeklerin de sorunudur.İstenmeyen tüyler için geçmişten günümüze bir çok yöntem gelişmiştir. Jilet,odun külüyle çekmek,eldivenle yolmak,ağdalamak,cımbızlı epilatörle temizlemek,iple almak,iğneli epilasyon ve lazer epilasyon gibi yöntemler.Günümüzde artık en çok tercih edilen yöntemlerden biri lazer epilasyon.Belli seanslarla yapılan bu işlem istenmeyen tüyler...
  5. Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki aydır lazer epilasyon yaptıran bir bayan olarak, bu konuda fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlara naçizane düşüncelerimi ve aldığım sonuçları belirtmek istedim. Öncelikle şu söyleyerek başlamak istiyorum; Lazer epilasyon çok fazla ürkütücü bir şey olmamakla birlikte, doğru ve hijyenik bir klinik tercih edildiği takdirde muhteşem sonuçlar veren, muazzam bir...

Sayfayı Paylaş