gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cosmopolitan'dan Kim Kardashian'a sert çıkış

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cosmopolitan, cosmopolitan dergisi özlem kotan, cosmopolitan Kim Kardashian, Kim Kardashian türk,

Türk düşmanı olarak bilinen Kim Kardashian'ın haberini dün de yayınlamıştık Melek'ler.

Dün ki Haber için BURAYA TIKLAYIN

Cosmopolitan dergisinden Kim Kardashian'a hak ettiği cevap verilmiş :)

İşte o güzel haber Melek'ler!

'Kardashian'ın iznine ihtiyacımız yok'

Cosmopolitan Türkiye'nin Genel Yayın Yönetmeni Özlem Kotan, Kim Kardashian konusunda sert konuştu: "İzne ihtiyacımız yok"

"Ermeni soykırımının anıldığı ayda Türkiye'de bir dergiye kapak olmaktan rahatsızım" diyen Kim Kardashian, onayının alınmadığını iddia etti.

Kim Kardashian’ın “Türkiye’de kapak kızı olacağımdan haberim yoktu, olsaydı itiraz ederdim” cümlelerini değerlendiren Cosmopolitan Türkiye’nin Genel Yayın Yönetmeni Özlem Kotan, yıldızın fotoğrafların geçtiğimiz haziran ayında ABD’de çekildiğini ama kullanılmadığını söyledi.

Derginin politik meselelere malzeme olmasından rahatsızlık duyduğunu söyleyen Kotan, “Kim Kardashian’ın nisan ayında kapak olmasının sebebi ilk defa şarkı söylemeye başladığı ve single’ı çıktığı içindir. Kadınlara güzellik tavsiyeleri sunan röportajı yayımlanmıştır” dedi.

KİM KARDASHİAN FOTOĞRAFLARI

Kotan, fotoğrafların yayımlanması konusunda Kim Kardashian’dan izin alınması gibi bir durumun da söz konusu olmadığını da açıklamasına ekledi; “Dünyada 64 ülkede Cosmopolitan dergisi çıkar, hepimiz de ABD merkezliyizdir ve her türlü yazılı ve görsel malzeme merkezimizden kullanımımıza açıktır.

"SAVAŞMAYIN, SEVİŞİN DİYORUZ"

Konuyla ilgili herhangi bir ‘kullanılmaması gerekir’ uyarısı gelmediği gibi bu konunun başka yönlere çekilmesi kötülüktür, kimseye bir faydası olmaz. Cosmopolitan, mutlu, kendine güvenen, daima ‘barıştan’ yana kadınların dergisidir. Dergimizin adı Cosmopolitan, Cosmo-politik değil. Herkese savaşmayın, sevişin diyoruz.”

Kim Kardashian ise web sitesi ve twitter sayfasında iki gün önce Türkiye baskısından haberi olmadığı iddia etmişti; “Bana her ay hangi dergilerin kapaklarında yer alacağımın listesi geliyor.

Türkiye Cosmopolitan bu listede yoktu, olsaydı itiraz ederdim. 24 Nisan ‘Dünya Ermeni Soykırım Günü’nün yer aldığı bu ayda, Türkiye’deki bir dergiye kapak olmak istemezdim. Ermeni asıllı olmaktan ve Ermenistan Cosmopolitan’ın ilk kapak kızı olmaktan gurur duyuyorum” cümlelerini yazdı.

Kardashian’ın bu pozları, derginin Ermenistan edisyonunda da kapakta yer almıştı.

Cosmopolitan'dan Kim Kardashian'a sert çıkış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazahana: Çıkış Yok

Kazahana: Çıkış Yok

Leo Himura adlı vatandaş bir odanın için tıkılmış kalmış. Kaçmasına yardım etmek de size düşüyor tabi. Kolay gelsin. Giriş
  2. Çıkış Yok

Çıkış Yok

Gözlerinizi bir küvetin içinde açıyorsunuz ve görünüşe göre bir çıkış yolu yok! burayı tıklayınız
  3. Çıkış Yok film tanıtımı

Çıkış Yok film tanıtımı

Yönetmen: Stuart Gordon Senaryo: John Strysik, Stuart Gordon Müzik: Bobby Johnston Görüntü Yönetmeni: Denis Maloney Oyuncular: Bunthivy Nou, Carolyn Purdy-Gordon, Lionel Mark Smith, Mena Suvari, Patrick McKenna, R.D. Reid, Rukiya Bernard, Stephen Rea, Suzanne Short, Wayne Robson Tür: Korku - Gerilim Yapım: ABD - Kanada Dil: İngilizce - ispanyolca Arabası ile birine çarpıp kaçan genç bir...
  4. ıvana sert

ıvana sert

ivana sert.suanda bir show programında dans etmeye çalışan ve dans etmeyi de baya baya beceren modacı
  5. Kenan İmirzalıoğlu 'ndan Armağan Çağlayan 'a Sert Çıkış !

Kenan İmirzalıoğlu 'ndan Armağan Çağlayan 'a Sert Çıkış !

Bu konu; kenan imirzalıoğlundan armağan çağlayana sert çıkış konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde sizlere televizyoncu Armağan Çağlayan 'ın Bergüzar Korel 'le ilgili olumsuz eleştirilerini paylaşmıştık. Bu konu üzerine sessziliğini bozmayan Korel cephesinden rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğu 'ndan Çağlayan 'a sert bir yanıt geldi ; "Bergüzar çalışır,...

Sayfayı Paylaş